Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Gunaydın canım

donut; forumda gördüğüm kadarıyla üstün bilgilerinden faydalanmak istiyorum, beni bi aydınlat :) son derece mat bir kırmızı ruj istiyorum ya. simsiz-sedefsiz-pudralı gibi soft bir yapısı olan-pırıltısız ışıltısız anladın işte :çok üzgünüm:

ya canım senmi arıyodun nihalin ruj rengini clinique diye birmarka kullnılıyormus istersen bir bak

canım gercek bır kırmızı arıyorsan Mac Russian red diyecegım sana..googleda arattıkların senı yanıltmasın tamamen mat ve bangır bangır bır kırmızı..Bırde deborahın mat serisinde bır kırmızı var ki yedekledım onuda,sahanee o da..hatta Mac den daha mat.aksam swatch yapmamı ıster mısın ?

ay donutcum yap yap ben de isterim macten pek tatmin olmadım ben çünkü, araya girdim ama:1rolleyes:

donutum yap canım çok ii olur ben daha öncede duymuştum o ruju ama adana da mac ne gezer:):)görmedende almak istemem :)

princesss renkelr harika canım ii günlerde kullan akannehirbir an önce bir makyaj bekliyorum bu paletle senden eminim yine harika olucaksın

hayatımda kullandığım tek kırmızı
şu an dudaklarımda rengine bayılıyorum ama mat geldiği için
üstüne gloss sürüyorum:)

çok sevinirim canım ya hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…