Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
latte iyi günlerde kullan canım aldıklarını aynı kalemi bende aldım fakat hi.ç memnun kalmaım sen inşallah beğenirsin bende başkasında kahve kalemi çok beğeniyorum kendime yakıştıramıyorum dayak yemiş gibi geziyorum ortalıkta john frieda mı doğru yazmamış olabilirim :):)o şampuanımı canım ben maskesini kullanıyorum memnnunum

bu arad donutum sana bişey sorucam kullandığın bir yüz kremi varmı nemlendirici olur kırışık önleyiciolur memnun kaldığın ayrıca sen o kadar makyaj malzemesi alıyorsun ben hiç rsmini görmedim senin :):):)lancome un kalemini çok merak ediyorum msela gözde nasıl duruyor:hulya:gaza getireyim belki çekersin hemi:çok üzgünüm:

lattecim güle güle kullan canım benim flormarın diğer kalemleri nasıl acep ben pek memnun kalmadım kendisiyle bi uğraş içindeydik gene deneyim bare açamadım bi türlü

canım benım cildim sorunlu,hem yaglı hem akneye musaıt hemde hassas :)))

o yuzden su anda dermatologumun verdıklerının dısına cıkmıorum,dermalogica,uriage,bioderma kullanıorum.

zamanında cok deneme yanılma yaptım o yuzden sımdı akıllandım , cılt bakımı urunlerımı sadece eczanelerden alıyorum.

vichy fazla sevmıor drlar,bende kullanmıstım sevemedım.Biodermayı cok guzel buluyorum göz kremi falan sahane,sabah yuzumu yıkarken bıle elime kadife gibi geliyor.Birde Roche u cok begenıyorum.

ah kahve kalem kullanamayan bır ben degılmısım sevindim kaydirigubbakcemile3

Princessin teşekkürler sende paletini güne güle kullan hayatımopuyorumnanaktan
donutum açık kahve benim gözlerim buyüzden siyahtan daha çok yakışıyo bana kahvezemuszemus
thejackalım ilk denemede bende pek ısınamadım açıkçası şöyle tatlı bi kahve arıyorum. flormarın eskiden bi serisi vardı. O serideki kahve tam benlikti ama şimdi üretilmiyor mafoldumben

magrentam bendeki siyahı açarkende bayağı uraştım ama sonunda becerebildim

anladım canım teşekkür bende eczaneden almak istiyorum elim hep kozmetiklere gidiyor ama almamaya çalışıyorum

vichy de karar kılmıştım en son ama vazcaydım la roche posay ı da çok duymuşştum inşallah burada yetkili eczane bulurum ondan alırım

son kararım artıkkaydirigubbakcemile2inşallah

lattecim baya uğraşmışız biz canım ama ben vazgeçtim kalem küçülünce hehe bir ara gene deneyim baree

canım benım gozlerım cok acık kahve,ama demek ki goz yapısı falan derken bende boyle duruyor.Siyahı tek gecıyorum kendımde

Roche dan herkes memnun,bende senın gıbı ambalajlara kanıyordum.Bir Guerlain hastası olarak Orkideli serisine deli paralar bayılıp ilk önce onları atmak zorunda kalmıstım :)))))

kızlarrr bobi brown shimmer brick kullanan varsa çilekte indirime girmiş nectar ve rose var 30,50 tl :)

Ewet gecen gun fotosunu dizdigim nectardan aldım bende magrentacım.Yalnız genıs gozeneklı ve cildi sorunlu olanlar almasın derım,ne var ne yoksa yuzunuzde spot ısıgına tutmakla aynı sey oluyor :))))

HIMMMM farketmemişim kuzummm indirimde olduğunu pek güzel duruyor nectar çok koyu geldi bana rose a bakayım dedim swatch bulamadım ona göre alayım dedim

ayyy donutcum saol yaa delirdim aramaktan ben beyazım bana rose gider :)))) çok parıldak olurmuyum acepppşimdi karar vereimmm
aksi gibi haftasonu çanta taşımayım die kartımı sevgilme vermiştim kimliğimi aldım amakartı unuttum heheheh

bobbi brown shimmer brick compact rose diye gecıyor pandoracım..

magrentacım parlak evet gayet parlak :))) gozenekler genıs ıse uzak dur derım :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…