Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Gunaydın canım

donut; forumda gördüğüm kadarıyla üstün bilgilerinden faydalanmak istiyorum, beni bi aydınlat :) son derece mat bir kırmızı ruj istiyorum ya. simsiz-sedefsiz-pudralı gibi soft bir yapısı olan-pırıltısız ışıltısız anladın işte :çok üzgünüm:

ya canım senmi arıyodun nihalin ruj rengini clinique diye birmarka kullnılıyormus istersen bir bak

donut; forumda gördüğüm kadarıyla üstün bilgilerinden faydalanmak istiyorum, beni bi aydınlat :) son derece mat bir kırmızı ruj istiyorum ya. simsiz-sedefsiz-pudralı gibi soft bir yapısı olan-pırıltısız ışıltısız anladın işte :çok üzgünüm:

canım gercek bır kırmızı arıyorsan Mac Russian red diyecegım sana..googleda arattıkların senı yanıltmasın tamamen mat ve bangır bangır bır kırmızı..Bırde deborahın mat serisinde bır kırmızı var ki yedekledım onuda,sahanee o da..hatta Mac den daha mat.aksam swatch yapmamı ıster mısın ?

ay donutcum yap yap ben de isterim macten pek tatmin olmadım ben çünkü, araya girdim ama:1rolleyes:

donutum yap canım çok ii olur ben daha öncede duymuştum o ruju ama adana da mac ne gezer:):)görmedende almak istemem :)

yeni aldigim paletim sleek acid

Acid+Palette+from+Sleek.jpg

princesss renkelr harika canım ii günlerde kullan akannehirbir an önce bir makyaj bekliyorum bu paletle senden eminim yine harika olucaksın:nazar:

hayatımda kullandığım tek kırmızı
şu an dudaklarımda rengine bayılıyorum ama mat geldiği için
üstüne gloss sürüyorum:)

canım gercek bır kırmızı arıyorsan Mac Russian red diyecegım sana..googleda arattıkların senı yanıltmasın tamamen mat ve bangır bangır bır kırmızı..Bırde deborahın mat serisinde bır kırmızı var ki yedekledım onuda,sahanee o da..hatta Mac den daha mat.aksam swatch yapmamı ıster mısın ?

çok sevinirim canım ya hihoyyyt

X