Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben bu rengi sefemedim :sinifsinif:dün numunesini aldımda kendime yakıştıramadım.. amaa uzaktan güsel a.s.

bende ilk numunesini kullandım pembe parlatıcı gibi (pink sizzle) çok yakıştırdım kendime bi de aynı markanın vişneçürüğü rengi rujunuda aldım oda çok cici :icecream:

kızlar bende en son bunları aldım evde çektiklerim net çıkmadı bende netten buldum resimlerini. rujunda kırmızı olanını aldım zemuszemus

kızlar bende en son bunları aldım evde çektiklerim net çıkmadı bende netten buldum resimlerini. rujunda kırmızı olanını aldım zemuszemus

güle güle kullan canım kırmızı gloss u nasıl taşıyorsun dudağında ben hemen yiyorum :icecream:

avon kajalstıck göz kalemi..

avonun bu ayki katologundan bunları ısmarlıycam bende artık ne zaman gelir elime bilemem:)

Bunlarda benım cıcılerım iki adet bobbi brown dudak kalemi,vişne rengi göz kalemi (gözde bu kadar sahane duracagı aklıma gelmemıstı) ve mercan rengi yogun kapatıcılıgı olan glossum :)

canım güle güle kullan. vişne rengi göz kalemini çok mera k ettim. gözde gerçekten çokmu güzel duruyor. hep dudağa kullanırız. mercan rengi parlatııcında süpermiş.

thejackal, kk_bayansu, Ozqe_, moon, donut, güle güle sürün sürüştürün aldıklarınızı güzeller

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…