Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kontesim Şeniz
magrentacım Şeniz
güle güle kullanın canlar
kaydirigubbakcemile5

saolasun aprilimmm :kedi:
magrenta kuşummm o rujları çok sefiom ben liquid bilmem ne olanlarını,param oldukça alacam hepsinden diyorum ama illa ki başka yerlere harcanıyor :1ninca:

tatlım kocaman derken 100 ml. bebbeyaz değilde sedefli beyaz üzerinde dermokil maske yazıo

bunlarda pastelden gelen hediyelerim

tatlım güle güle kullan o magic lipglossu çok merak ettim nası duruo

kontescim bu da glosun rengi

lattecim bu da magic glossun görünüşü gerçekten bi süre sonra pembemsi bir renk alıyor hemde öyle yapış yapış değil

oyy bunlar süpermiş magrentaa, güle güle kullan
mercan, soldaki çok güzelmiş, güle güle kullan

Çok güzelmiş ikisi de magrentam kaydirigubbakcemile5

Pastelin bu iki glossu da aklımda hep
:hulya:

donutcum elimde belli ama inan dudakta rengi belli değil

evet canım elınde cok kat var sanırım o yuzden bu kadar yogun.Kırmızı olanı daha dogrusu fusya gibi olanı cok hos duruyor,gule gule kullan canım

bunlarda pastelden gelen hediyelerim

aa cok zevkli gondermısler canım ya,gule gule kullan olumunekankayizsmile

kontescim bu da glosun rengi

lattecim bu da magic glossun görünüşü gerçekten bi süre sonra pembemsi bir renk alıyor hemde öyle yapış yapış değil

alttakını sahane buldum,nude lips

donutcugum birsey sorcam shiseido pureness compact oil free fondeten olarak geçiyormuş bende geçenlerde arkasındakı yazıyı ınceledigimde fark ettim şimdi bu sıkıştırılmış pudra mı katı fondeten mı ?
bunun öncesinde sıvı fontedeten kullansak olur mu ? bir de benimkisi bitmek üzere =( bunları yedekleri satılıyormuş onların fiyatları ne kadar bilgin var mı ?

sağolun kızlar
magic glossu kullanıyorum bi süre sonra hoş bir pembe oluyor :)
maskarasını denedim uzun gösteriyor dolgunluk vermiyor malesef
kırmızı gloss ise benim için çok iddialı resimdekinden daha güzel duruyor canlısı ve diğer glosslar gibi yapışkan diil sanki ruj sürmüşüm gibi oldu sonram :) fırçası ince geldi ilk ama dudak kenarlarını güzelce geçebildim ki resimde pek belli olmuo aceleyle sürmüştüm

magrentam tırnak şovu demiştin ama pek olmadı manikürüm ve törpüm geldigi için oje sürmedede pek başarılı diilimdir idare ediverin artık:)

bunlarda mac allık golden rose far kontesimin :) mac ruj chatterbox dudaklar bana ait:))) renk daha güzel aslında tel resimi bukadar oluyo daha acık bir renk koyu cıkmıs

bunlarda yves rocherdan aldıklarım ve flormar oje french için aldım bakalım geçenki siyahlı frenchi istıyorum
bu arada yorumlar için teşk ederim kızlar saolun:)))

canım evet aynen Shiseido Pureness Compact Oil Free Pudra Fondöten olarak gecıyor..ama ben fondoten ozellıgını hıc goremedım bugune kadar :))))
aslında bu pudra bazlı fondoten olarak gecıyor ,Türkçe meali sıkıstırılmıs pudra esasen :)))

bunun oncesınde bence sıvı fondoen kullanılır,zaten shiseidonun kapatıcı ozelligi orta kıvamda.Sabitler bence sıvı fondoteni.

Evet canım bende refill alıyorum yanlıs hatırlamıyorsam eger ya 45 di ya 52 ..iki rakam kalmıs aklımda..zaten kendisi 68 di.

leydi canım almıssın chatterbox,hadi gule gule kullan canım benım.
evet renk burda lilaya kacmıs ama hıc alakası yok,cok tatlı bir pembe

cevap için sagol tatlım bende sıkıstırılmıs pudra olarak biliyordum ama arkasında fondeten yazısını gorunce dedim donuta bir sorayım olumunekankayizsmile

aynen cnm bende fondeten özelliğini göremedim cildi mat göstersin diye almıştım ızmir sıcagında 1 saat sonra pudra akıp gidiyor ama sürekli tazelmek zorunda kalıyorum akannehir bir de şu içindeki süngeri sen kullanıyor musun ? benim hiç hoşuma gitmedi gayet sert bir sünger ...ben onun yerine kabuki fırçayı tercih ediyorum

oooooo çok iyiymiş dediginin fiyatı :lepi:

Son düzenleme:
leydicim güle güle kullan hepiciğini canım ojeleri gayet iyi sürmüşün bende pek beceriksizim hehehe koyu renkleri sürmek bile istemiom
dudaklarda pek seskimiş maşallah
yves rocher için yorum istiom kullanınca canım :)

tşkler kızlar evet donutcum cok güzel bir pembe işte resimlerde farklılık oluyor hep:))
magrenta tşkler canım:))))) tonik cok güzel kokuyor papatya özlü, temizleme sütü badem özü içeriyo dün denedim. göz temizleyiciside güzel aynı sephoranınkine benziyor cıkardı hemen göz makyajımı, tabi denedikçe daha da bellı olur daha yazarım yorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…