Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
cevap için sagol tatlım bende sıkıstırılmıs pudra olarak biliyordum ama arkasında fondeten yazısını gorunce dedim donuta bir sorayım olumunekankayizsmile

aynen cnm bende fondeten özelliğini göremedim :KK1: cildi mat göstersin diye almıştım İzmir sıcagında 1 saat sonra pudra akıp gidiyor ama sürekli tazelmek zorunda kalıyorum akannehir bir de şu içindeki süngeri sen kullanıyor musun ? benim hiç hoşuma gitmedi gayet sert bir sünger ...ben onun yerine kabuki fırçayı tercih ediyorum

oooooo çok iyiymiş dediginin fiyatı :lepi:

ben sungerını sevıyorum yada alıstım cunku uzun zamandır beraberız
kaydirigubbakcemile3

en sevdıgım yanıda bu bır daha ambalaja para odemıyorsun,bu kısmı sahane tatlım olumunekankayizsmile

tşkler kızlar evet donutcum cok güzel bir pembe işte resimlerde farklılık oluyor hep:))
magrenta tşkler canım:))))) tonik cok güzel kokuyor papatya özlü, temizleme sütü badem özü içeriyo dün denedim. göz temizleyiciside güzel aynı sephoranınkine benziyor cıkardı hemen göz makyajımı, tabi denedikçe daha da bellı olur daha yazarım yorum

sıra girl about town da leydicim kaydirigubbakcemile3

mac rujmu oda tatlım kaydirigubbakcemile3 yok daha almıyım donutum bidahakı aya kadar limiti doldurdum bidahakı ay fondoten alıcam yerimseniben mac e peaches allık geldi die girdim rujuda aldım rengine takılıp ama yiter ya yiter ya sositososito kaydirigubbakcemile3 alan ben yeteri çeken ben :KK1:

kızlar bir şey soracağım
aşkı memnunun 77. bölümünde dizinin sonlarına doğru nihal behlüle bağırırken dikkatimi çekti
eğer izleyen varsa cevap verebilir mi nihalin rujuna dikkat eden oldu mu nereden bulabilirim kaydirigubbakcemile3
fotoğraf ekleyeceğim ama pek belli değil ancak izleyen bilir

hiç belli değil burda ya of nasıl anlatsam, mat kırmızı bir ruj ama pudralı gibi soft bir yapısı var sanki bilmiyorumkismile

kızlarr günaydınn dün çok istediğim ınglot fırçalarıma kavuştum far fırçası ve gölgeleme fırçası önceki gün aldığım cream puff u da ekledim :):)

kızlarr günaydınn dün çok istediğim ınglot fırçalarıma kavuştum far fırçası ve gölgeleme fırçası önceki gün aldığım cream puff u da ekledim :):)

güle güle kullan canım acaba fiyatları ne fırçaların merak ettim :))) bi de farıyla falan alınca indirim yaıyolar dı diye biliyorum ben inglotta ama?

magrentam süper gözüküyo cicilerin magic ede bayıldımopuyorumnanaktan
leydim güle güle kullan
thejackalım ingolat fırçaların nekadar canım. bu ara bende fırça hastalığı başladı

kızlar hepinise teşekkür iyi iyi kullanıcam inşallah
fırçaların ikisini 65 tl ye aldım far alınca evet indirim vardı far 15 tl ye geliyordu sanırım ama benim yeni palet geldiği için far almadım

far bazı sordum 25 tl dediler ınglot un kullanan ve memnun kalan varsa onuda almayı düşünüyorum
cafelatte canım bende de fırça hastalığı başlamış durumda canım yavaş yavaş çoğunu tamamlıcam inşallah sırada fondoten ve allık fırçası var onlarda çok güzelll :):)

saol canım benim lattecim :))) nasılsın görüşmeyeliiii
ya bende de maskara hastalığı başladı bi de far artık eskisi gibi far kullanmıom ama alasım alasım var sürekli bu topik çok tehlikeli yawwwww :)))
fırçalarımı koyacak güzel bişi bulunca bende güzel güzel iyilerinden alıcam :)) ilerde fırçayla makyaja başlarım bende hehe

thajackalcım ben inglot kapatıcı kullanıyorum canım orta şeker diyebilirim yazın pek kalıcı olmuo malesef gerçi bunda farında etkisi olduğuna inanıyorum

anladım canım bende yaz geldi diye almadım zaten ya çok fazla makyajda yapılmıyo sıcaklarda bakalım kışa düşünücez :):)

X