Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ee canım o kadar anlatmışsın coşturdun bizide :):)hane nerde bu cicilerin resimleri resimde isteris :)eyvahedigeldismilesempatiksalakcinni

ne yapacagımı şaşırdım eski dior fondotenıme geri dönüş yaptım bigün tek tek tüm markaların fondotenlerını deneyıp öle karar vericem napıyım başka türlü olmıcak :ecrin_bebek:

canım ben estee lauder doublewear kullanıyorum sıvı fondoten kapacılığı yüksek
kalıcılığı çok iyi ..
ürün çok bereketli 1 yıl yetiyo bana :)
eğer kapatıcılığı yüksek istemiyorum dersen
aynı fondotenin light olanı var :)

renkli nemlendiricimde cilinique
25 spf li
yüzüme hoş bi renk veriyo ..

deneyeceğin ürünlere bunlarıda kat ben memnunum :)

buyur topiğimize gel bebişimm :jeyyar:
ayın insan vücudundaki ve burçlardaki etkisinden dolayı özellikle 'yarın ve perşembe' günleri bakım günümüz olucak.opuyorumnanaktan
canım benim neymiş kız o bakımmmmm olayıııı?
ya bi sürü topik takip ediom kaçırıom sonra bide oraya gelirsem işi boşveririm hehehe
of of offfff maşallah yane donut gitti sen geldin kız aldıkça alıon senden bişi isticem aldıklarını yaz bir ay içinde kaç para harcıon bunlara hehehe senden pintileri var kız ben hala gidip bamadım senin fara ama bugün yarın alırım süperdi tam aydınlatıcı hem sende beyaz tenlimişin hoş durmuş :) flormar blackoutmu o kalem ben aldımm kullanamıom açamıom açtıkça kırılıo kalem

leydicimmmmmmmmmmm süpersin kızzz sabah sabah okudukça keyfim yerime geldi şu sıfır makyaj ilen kendimi mağazalara atasım geldi yaww süper yapmışın izmire mac açılsın bende yapcam sabahtan akşama kadar macda dolancam heheheh bi sürü mağaza gezmemem çok sıcak heheh

günaydın kızlar iyi sabahlar herkese

günaydın bebişimmmkaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan

sinamekili bakımımız var bizimmm,hatta topiğim filan da var ya hani,görmüşsündür :kedi:

ben çok alıyorum evet ama uygun fiyatlı alırım kuşum,burdakilere ek olarak bi de giyim aldıklarım var tabi :kedi:
aylık 500tl civarı oluyor eyvahedigeldismile
kalemin tam adı : flormar ultra black eyeliner boshayallersmile

sen ızmir'imin neresindensin kız :jeyyar:

evett saç bakımımızı yaptıkkk bekliyorusss :):)yüzümüze kayısı maskemisi yaptıkk ohhhh çok güzel olucaz bugünn çokkkkkkafamçokkarıştı

benimkide ultra black canım ((
oy oy 500 haaaa maşallah kız napıon her ayy bu kadar bilmiomki izmirde istanbulsa olsan napcan heheh :)
ben karşıyaka tarafında oturuom canım :)

offff thajackalcım yaaa bende kendime bakmak istiyorum aradığın saç bakım kremini bulmuşsun canım dene bakalım güzelmi kayısı maskesi ne canım?

bende güzel bir saç bakım maskesi istiom haftada bir uygulansın anca vakit ayırırım röfleli saç için
saç uzatmak içinde bişiler lazım off ama vaktim yok yaw

benimkide ultra black canım ((
oy oy 500 haaaa maşallah kız napıon her ayy bu kadar bilmiomki izmirde istanbulsa olsan napcan heheh :)
ben karşıyaka tarafında oturuom canım :)
amanini hem de tam yerindesin akannehirohaoldumsmile
karşıyaka'da staj yaptım ben 1 ay.
allak bullak ettimdi oraları karış karış gezerdim hehehekaydirigubbakcemile3

evett saç bakımımızı yaptıkkk bekliyorusss :):)yüzümüze kayısı maskemisi yaptıkk ohhhh çok güzel olucaz bugünn çokkkkkkafamçokkarıştı
saç bakımı şimdi ben de yapıcam
sinameki ılısın diye bekliyorum
arkadaşlar da denize gidek diyorlar
onlara da söyleyemiyorum alay ederler diye hehehesempatiksalakcinni

ooooo seninde gitmediğin yer kalmamış kızzz :)))) maşallah
şu saç bakımından banada bahsediver hatta linkini ver ben okuyum olurmuuu? kontesim bakımlı kokoşum bende denize gitmek istiom offfffffffff

x5 çok güzel ama ilk hafta sonra hemen kurumuş çoğu kişinin bende tekrar almak isterdim ama kurur diye almadım :)
canım bu maskrayı kullanıyorum :)
flormar
bu maskara gerçekten hoşuma gitti. Max faktöre 40 lira veriyorum ama artık vermem flormar da istediğim etkiyi aldım üstelik 10 tlsempatiksalakcinni

bu maskara gerçekten hoşuma gitti. Max faktöre 40 lira veriyorum ama artık vermem flormar da istediğim etkiyi aldım üstelik 10 tlsempatiksalakcinni
oooo bi de bunu deneme listesine alalım ozaman canım ne para vercen max faktöre canım ya iyi olmuş bunu alıp denemen :)

aaaa gerçek bilmiom be canımmmm bilsem sorarıyım hiiçççç :):)) topiği inceliyeyim bakayım saol canım benim sen neresimdensin bakem

minnacık bi kasabasından bebişimm,Çandarlı...
ama işte ailemin işinden gücünden dolayı Kocaeli'ne göçmüşüzalsanaalsanasmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…