Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
x5 çok güzel ama ilk hafta sonra hemen kurumuş çoğu kişinin bende tekrar almak isterdim ama kurur diye almadım :)
canım bu maskrayı kullanıyorum :)
flormar
bu benim bu gün değiştirdiğim den benim kirpikleri pek dolgunlaştırmadı da belkide bana max faktörden sonra öyle geldi bugün sabahtan ondan sürdüm baktım olmadı verdim .

kaş altıma beyaz çok çiğ durduğundan şöyle bir şey aldım bugün...

güle güle kullan canım rengi çok hoşmuş...ben de alabilirim bundan..

kızlar ben defne samyelinin programda sürdüğü allıktan istiyorum..hangi markanın hangi rengi acaba ? foto bulamadım nette ama çok hoş turuncumsu bir rengi var, beyaz tenli olduğu için de çok yakışmış..gerçi ben buğdayım bana yakışır mı bilemiyorum ne dersiniz ?

mercancım gule gule kullan cıcıleri,glossların rengi bayagı bır ıddıalı.Surebiliyor musun o tonlar ?

kontescim makyajda kıyafette on numara süpersin yaww saçalrına bayıldım bide ben uzatabilsem off offf
buyur topiğimize gel bebişimm :jeyyar:
ayın insan vücudundaki ve burçlardaki etkisinden dolayı özellikle 'yarın ve perşembe' günleri bakım günümüz olucak.opuyorumnanaktan

eveettt bugünkü dişçi stresinden sonra o uyuşuk çenemle dosdoğru bir yerlere daldım delikafadulden
ne de olsa hastaydım ve cicis almam gerekliydi bugünkü bahanem de bu oldu :dance:
karedeki her şey yeni...
arka planda da aldığım badi'yi kullandım :roflol:

1* loreal makyaj temizleyicisini cidden çok merak ediyorum,ününü çok duydum.her yerde 16 tl civarı olan bu ürünü 12 tl ye bulunca(bu ara fazla cimriyim) sazan gibi atladım...bakalım memnun kalıcak mıyım:kedi:
2* dermokil el kremi. %50 indirim vardı ve 2tl gibi komik bir fiyata edindim kendisini...
3* EST gül suyu. bunun da ününü çok duymuştum... cildime uygun mu bilmiyorum (hatta bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim:1shok:) ama ben olmasam da annem kullanır bir şekilde değerlenir dedim aldım... fiyatı 2tl.
4* flormar'ın yeni çıkan kalemlerinden... akmıyormuş , görücizzz:jeyyar: fiyatı 6tl.

üstteki body shop tarzı kutu ise şekerleme:kedi:
kutusuyla çekti dikkatimi...
'bi şeyler yaparım ki ben bu kutuyla:asigim: ' dedim ve aldım.
siz de şekerlerini alın hadiiiii , tatlı tatlı yiek a.s.

teşekkürler arkadaşlar..a.s..

kontes iyi günlerde kullan cnaım
bende bugün max factorun 41 numara cream puff unu aldım burada b,iryerlerde duymuştum iyi diye bakalım memnun kalıccm mı :):)

kızlar bugün meybılin fondotenler 15tl'ydi
dermokil yüz maskeleri yarı fiyatınaydı ama korktum almadım
iyi midir ki onlar?

kızlar bugün meybılin fondotenler 15tl'ydi
dermokil yüz maskeleri yarı fiyatınaydı ama korktum almadım
iyi midir ki onlar?

ben kullanıyorum canım siyah noktaları müthiş kabartıyo
kuru yada normal ciltler için olanını öneririm yağlı ciltler için olanı zor sürülüyo

bugün senin goldenrose farına baktım kalmadı dediler. Senden sonra satışlar patladı galibakaydirigubbakcemile3

benim ciildim yağlıdır ama,ne yapsam ki acepp eyvahedigeldismile
bööle wücud kremi gibi koca bi şişede ama maske diyor üzerinde
o mu senin kullandığın da?
beyaz bir kutusu vardı...

heheh ufak çapta bi reklam yaptım sayılır burdakaydirigubbakcemile3

kızlar güle güle kullanın cicilerinizi bende yves rocher a gittim bugün tonik.temizleme sütü ve göz makyaj temizleyicisi aldım aslında sephoranın göz makyaj temizleyicisinden cok memnundum ama kalmamıs ellerinde ne zaman gelecegıde mechul dediler... aynı ona benzeyen bir ürün buda bakalım denicem bu markayı eger begenırsem su bazlı bir krem vardı kuru ciltler için memnun kalırsam ondan alıcam...
flormardan 2 oje aldım kontesim senın bana yazdıkların rakı beyazı ve frenchtekı ana renk baya güzelmiş rengi golden rose farda güzeldi aldım tşkler tatlım
bide bedava makyaj yaptım bugun sırayla bütün markaların fondotenını denettım yüzümde orlane ı bahane ederek vericegim paraya degsın die
ama ne yalan söyleyim insan bildigi markadan şaşmıcakmıs dior hepsinden 10 kat iyiydi cok begendım yenı cıkmıs bir serisiymiş nude serisi tonu yapısı hoşuma gitti kapatıcısınıda sürdüler gerçekten başarılıydı ama almadım tabi kaydirigubbakcemile3 akşama kadar dursun yüzümde dedim ona göre karar vericem ama sanırım dior alıcam
ordan mac e gittim ordada allık deneme bahanesine allık sürdürdüm:)))))))peaches allıgım gelmiş onu aldım bide yanında ruj aldım her nekadar yapısını begenmesemde rengine takıldım rujumuda sürdüm:)))
ordan yves rocher a ugrayıp yazdıklarımı aldım eyelıner cektirdim kalemde sürdüm bide yüzsüzluk yapıp kirpiklerim böle kalmasın die rimel sürdüm ilk defa yaptım bunu ama napıyım sıfır makyajla gittimki fondotenı seciyim die bugunkı makyajı bedevaya getirdim yani :)))))))))))
resimleri tembellıgım yüzünden çekmedim ama yarın gündüz eklerim
beni özleyin anacımmmmmmmm

leydi, çok hoşsun ya iki fıs da parfüm sürseydin=) çok iyi yapmışsın, nasıl olsa onlar denemek için dimi ama =) özellikle fondoteni alırken insan çok yanılıyor , akmasından ziyade gün ışığında da renk daha net gözüküyor. geçenlerde bir fondoten denemiştim, satış yapan kız o kadar ısrarlıydı ki ama ben artık kanmıyorum onlara yok almıcam dedim aslında almaya niyetliydim ama ben açık ton istedikçe o gidiyor başka ton sürüyor delirtti, sonra mağazadan bir çıktım korkunç gözüküyordu, yanık ten gibi içeride o kadar belli olmuyordu rengi. neyse fazla uzattım, güle güle sür sürüştür cicilerini

heheh ii yabmışsın leydicimmm :dance:
baya hareketli bir günmüş maşallahh
güle güle kullanasın kuşumm:kedi:rica ederimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…