Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım daha önce bende 1 kez alışveriş yaptım ,şimdi yine alıcam ama taksit yokmuş dolayısyla bir parça alacağım ,kartım oldukça yüklü zaten sempatiksalakcinni ilk alışverişim olmadığı için ısadora dudak parlatıcısını göndermeyecekler değil mi bana ?

almak istediğim bu ikisi isi ama sadece şimdilik bronze olanı alayım diyorum ,ki aslında elmas ışıltısında aklım kalmayacak değil

bu elmas ışıltısı olanı

bu da alacağım bronzer

aslında ikisinide almak istiyorum ,yormları süper ve indirimde şuan da bunlar ...

donutum canım şimdi tekrar şöyle diyim fırçayla sürdügüm için fondotenın yapısını tam gözlemleyememişim gecen elimle sürdüm elim fondoten oldu dogal olarak yıkadım elimi hani yagla su karısınca acayıp olur yuvarlak yuvarlak olur elim aynen öle oldu yoksa elimle sürdüm die olmadı yanı :))) fondoten yaglı sanırım baya elimde öle olduguna göre cildim kuru benım ama bu yaşıma kadar hiç sivilce problemi yaşamadım şuan nasıl acıyo yüzüm anlatamam sivilcelere degemıyorum bile
maske b21 purete balancıng mask orlane ın sürüyorum 2 dakıka sonra yanmaya başlıyor kavruluyor sankı cildim sonra geçiyor 15 dakıka bekletın demişlerdi sonra yıkıyorum matlaştırsın die vermişlerdi pling vermişlerdi bide onla sorunum yok maskeyi 3 sefer falan kullandım fondotenıde 1 aydır falan kullanıyorum sanırım iade alırlarmı sanmam ama bi konusmam lazım of ya id bare ankarada varmı acaba tşk ederim cevap için donutum saol

pandoracım sen ısıltı cok sevıyorsun,hıghlıghter olarak mı kullanıyorsun bunları ?
yeni email adresi ile al canım, o zaman gonderırıler isadora glossu

donutçum bu arada yanıtına tşk ederim olumunekankayizsmile
bir şey daha soracağım, hangi siteden alım yapacağım ben karıştırdım ve üyelik için girişimi yapamadım sempatiksalakcinni
acaba yeni bir üyelik alıp ta hediye olan ısadora yı da mı gönderseler ne ?bayanssulusmile

pandoracım sen ısıltı cok sevıyorsun,hıghlıghter olarak mı kullanıyorsun bunları ?
yeni email adresi ile al canım, o zaman gonderırıler isadora glossu

canım bunlar yüze sürüldüğünde bu denli ışıl ışıl durmuyor,benzer ürünlerim var ama bu denli parlaklık yok ,sadece yüze renk ve canlılık veriyorlar ...bazen tüm yüzüme bazen belirli aydınlık katmak ve vurgulamak istediğim bölgelere uyguluyorum :lepi:
yeni üyelik alayım o zaman ben ,kayıt oluncak butonu bulabilirsem ,mail kaydı istiyor bende ki sadece

canım ya cildim kuru dıyorsun,matlastırıcı maske onerıyorlar ne alaka ben anlamadım..
anladım ben senı,elinle surdun dıye olmaz sadece belkıde mıkroba katkıda bulunmusundur yazdım bende :)

valla ustunde oıl free yazmıyorsa yaglıdır canım o fondoten..

su maske ve fondotenın tam ısmını bır yazıver,merak ettım bakacagım.

ha buarada ben yuzde 15 dk duran maske hıc duymadım,inşallah cahil satıscılara denk gelmemısındır canım ya

Son düzenleme:

tamam ıste satın alma ıslemı surecınde farklı email yazacaksın.uyelik o sekılde oluyor..

evet aynı seyı dusunmusum bende hıghlıhter olarak kullanıosun.Gozun altı elmacık kemıgının ustune cok guzel oluyor bunlar

işte bunlar canım fondoten ve maske b21 yazan of ya sinir oldum şimdi baktım birde tarihine 8 nisanda almısım sanırım resim olusturma tarihi öyle yazıyor of of

PANDORACIM yeni bir e mail adresi al onla alışverişini yap ya da kocanin mnail adresi ile yap bu scot barnesler ne güzelmiş yawww süperlerrrrr bi girem çileğe bende dayanamıcam offffffffff

anladım canım yazıyorum isimlerini tam olarak b21 purete masque reequılıbrant balancıng mask
fondoten ise teınt lıssant antı fatıgue absolu smoothıng foundatıon canım ben almaya gittiğimde kız cildiniz biraz yorgun dedi o dönem birazcık öyle idi cildim de kuru oldugundan ne kadar nemlendirirsem nemlendiriyim burun kenarlarında fondoten pul pul kalıyordu anlattım durumu bu maske düzeltir cildinizi dedi ay ne çekiyosam o satıcıların yüzünden çekiyorum bidaha kanmıcam hiçbirisine bu kacıncı oldu başıma gelen ya mafoldumben

PANDORACIM yeni bir e mail adresi al onla alışverişini yap ya da kocanin mnail adresi ile yap bu scot barnesler ne güzelmiş yawww süperlerrrrr bi girem çileğe bende dayanamıcam offffffffff

aldım kızlar bronze olanı ...
yeni bir maille aldım magrenta

valla ben dayanamdım ,1 parça da olsa aldım sositososito

işte bunlar canım fondoten ve maske b21 yazan of ya sinir oldum şimdi baktım birde tarihine 8 nisanda almısım sanırım resim olusturma tarihi öyle yazıyor of of

canım sıtesınde falan baktım bende sımdı.evet dogru fondoten icin aynen tanımı bu.yorgun cıltler ıcın uygun dıyor.uzun sure mat durus ve besleyıs diyor..ama yagsız demıyor,o yuzden bence sıvılce yaptı.

ama su ironik verdıgı maske karma ve yaglı cıltler ıcın :bbo: haftada bir yada iki kez göz cevresine surmeden 10 dk tutup yıkayın dıyor..bu matlastırıcı bır maske canım ya..gozenek kucultucu ozellıgı falan var..

iki ürün taban tabana zıt işlevli yahu

napıcam ben şimdi ya faturalarımda yok kaybetmişim değiştirmezlerde yada iadede almazlar kaldı elimde gitti o kadar para akannehir

aldım kızlar bronze olanı ...
yeni bir maille aldım magrenta

valla ben dayanamdım ,1 parça da olsa aldım sositososito

e gule gule kullan canım :) bende bobbi yı kapacagım sımdı :))))

anammm şunlara bakınnnnn alışveriş çılgınları sizi hehe ben bu günkü alışverişi kıyafetten yana kullandım bilem ama çileğide inceliom bi yandan
anneme krem alıcam araştırmadayım :) bi yandan

napıcam ben şimdi ya faturalarımda yok kaybetmişim değiştirmezlerde yada iadede almazlar kaldı elimde gitti o kadar para akannehir

zaten almazlar geri sanmıyorum balım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…