Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
nakit almıştım canım.... napıyım kaldı elimde bende sanmıyorum geri alsınlar bidaha onlara güvenip alırsam iki olsun... iyi ders oldu bana neyse mineral bişeylere bakıyım bari... maskede öle kalıcak elimde...

nakit almıştım canım.... napıyım kaldı elimde bende sanmıyorum geri alsınlar bidaha onlara güvenip alırsam iki olsun... iyi ders oldu bana neyse mineral bişeylere bakıyım bari... maskede öle kalıcak elimde...

ne alıyosan önce dene ondan sonra al iyice araştır cildine uygun mu diye satıcıya değil kendine güven malesef çoğu zaman yanlış yapıyorlar :KK43:

satıcılar maalesef yurtdısından gelen urunlerı degerlendırmekte yetersız canım..
ingilizcede bılmıorlar ki arkasını okuyup en azından talimatını ve cilt tipine uygunlugunu soylesınler..

valla ben ıs veren olsam ingilizce bilen ıkı uc tane satıs elemanı alırım,6 kişiye verecegım parayı uc kısıye verir,kalitemi ve musteri potansiyelimi arttırırım.

magrentam yok canım o kadar küçükte değil artık :):)88 tane far var iinde ama benim tahminimden çok daha küçük çıktı yane :)

ay aşık oldum biri beni tutsun bunu almamam için !!!!

g054.jpg

g050.jpg

g056.jpg

g055.jpg

g056s.jpg

g057.jpg

magrentam yok canım o kadar küçükte değil artık :):)88 tane far var iinde ama benim tahminimden çok daha küçük çıktı yane :)
heheh olsun yaa anca biter zaten renkler nasıl sen onu anlat bol bol deneee yeşil renklerine bayıldımmm
ay aşık oldum biri beni tutsun bunu almamam için !!!!

g054.jpg

g050.jpg

g056.jpg

g055.jpg

g056s.jpg

g057.jpg

ayyyy bu ne iğrenç bişi bonut kötü bu kötü çikin alma onu alma bugün aldın bidene yeter :pPP
bu arada bende body shopun kremi var aynı böle oluo heheheh

magrentacım zaten denemiştim orda sorun olmamıştı hatta fondotenın yapısı çok hoşuma bile gitmişti neyse artık bunu bitirmek zorundayım olmazsa dior mineral fondtn cıkarmıstı onlara bi bakar başka markalarada bakar uygun olanı bulmaya çalışırım napıyım artık yapıcak bişey yok

kızllarrr far paletimm geldiiiiii :)::):)::)
ilk görüşlerimi yazıyorum çünkü henüz inceleyemedim bile bir kere renkkler harikkaaa bayıldımmm

fakat tahminimden çok küçüğk hem kutusu küçük hem farlar küçük yane minik :):)ama iyi bir tarafıda bazı arkadaşlar çok büyük olduğunu seyehata giderken alınamıcanı falan düşünüyodu tam tersi kutusu oldukça küçük yane resimlerinden küçük bavulunuza yada normal çantanıza rahatlıkla sığabilecek ebatta :)

çok kullanışlı içinde kendi aplikatörleri ve kapağında aynası var :):)

2470.jpg
[/url][/IMG]
paletin geldi demek :teytey: güle güle kullan canım :dance: olumunekankayizsmile

ya kızlar bu fondoten şişelerinin neresinde yazar son kullanma tarihi birde bir fondotenın raf ömrü ne kadar dırkı bazı rakamlar var ama o rakamlardanmı anlamam gerekıyor acaba tarihini CADIARZU

leydiiiii canım cildin kuruysa bi kere en başta hata yapıyorsun,
mineral ürün kullanmamalısın
benim cildimde kuru ve mineral ürünler kessinlikle kuru cildi daha da berbat yapıorr sakın,
o ürünleride takasa koy eminim işine yarayan cildi uyan birisi vardır taka yaparsın

heheh olsun yaa anca biter zaten renkler nasıl sen onu anlat bol bol deneee yeşil renklerine bayıldımmm

ayyyy bu ne iğrenç bişi bonut kötü bu kötü çikin alma onu alma bugün aldın bidene yeter :pPP
bu arada bende body shopun kremi var aynı böle oluo heheheh

off yaaa hep banamı denk gelıyor,almak ıstıorum bunu ben

bu buu nedirr acaba buuu laelaelaelaelaeyasakkelime

canım bu yüz aydınlatıcı,bunu yuzune suruosun yuzun simlenmeden inci parlaklıgında oluyor.

donutcumm yaaa benim gibi ışıltı hastası bi insana yapılırmı bu yaaaa:KK70:D:

markası guerlain olmalı

evet canım ben guerlain manyagıyım,valla banada yapılmamalıydı ..ama oldu bir kere :)))

kaş altıma beyaz çok çiğ durduğundan şöyle bir şey aldım bugün...

aa cok guzelmıs,gule gule kullan sevgılı kontess

leydiiiii canım cildin kuruysa bi kere en başta hata yapıyorsun,
mineral ürün kullanmamalısın
benim cildimde kuru ve mineral ürünler kessinlikle kuru cildi daha da berbat yapıorr sakın,
o ürünleride takasa koy eminim işine yarayan cildi uyan birisi vardır taka yaparsın

canım ben buna katılmıyorum.Dogru ürün secılmedıkce her marka kötü durur,cildimize gitmez.

Kuru ciltler bence renkli nemlendirici ile mineral fondotenı karıstırarak harıka bir fondoten elde edebilirler,ben bunu bizzat denedım şahane duruyor.Ama benım cıldım cok yaglı oldugu ıcın sadece 1-2 saat dayandı.

Cildi kuru olan bir arkadasım Youngbloodin sıvı fondotenını kullanıor cok memnun.Bu fondoteni ozellikle kuru ciltler icin öneriyorlar.

özellikle kuru ciltler icin uretılmıs yuzde yuz mıneralli bir urun nasıl normal bır fondotenden daha fazla kurutabılır kı cıldı hem.

ay yine bilmiş bilmiş konusmus gibi oldum kızlar ama vallahi biliyorum ya :))) ben cok cektım cıldımden,arastıra yanıla , dermatolog geze geze dermatolog gibi oldum :) ogrendım bır cok urunu ve urun mantıgını

Son düzenleme:
merhaba kızlar bende bugün ankara tunalı sephoraya gittim tekrar far bazı sordum yurtdışı kaynaklı bir sorun varmış ürün yetişmiyormuş sanırım benim gibi sephora far bazı almak isteyenlere duyurulur

X