Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
oyyy tembelimmm süpersin maşallah maşallahhh :)))))
kontescim ben 1 günde bozarım onu ilki pcde yazarken 2.side eve gidince işlenirken kesin çıkar

oyyy tembelimmm süpersin maşallah maşallahhh :)))))
kontescim ben 1 günde bozarım onu ilki pcde yazarken 2.side eve gidince işlenirken kesin çıkar
pc de yazmaktan çıkmaz,garanti veriyorum ki malum saatlerce pc başındayım ben sempatiksalakcinni
ama işlenme konusunda bi şey diyemicem,elim değmez benim o tarz işlere :kedi:

uzun zamandır raf bekleyen ojemi dün gece katıldığım bir organisazyonda sürdüm meğer ne kadarda hoş duruyormuş parlak gri

ayy imişde fiyastı yapmayın bana bunu yaa :):)öküz kadar palet aldım bu ay almak istemiyorum bişey artıkkkk :):)

bende trendyoldan john friedaları alayım diodumki çok güzel elbiseler varmış onu almaya karar verdim romanda gördüğüm elbisenin aynısını aldım arada %100 bir fark vardı yahuuu

onlardamı indirimdeymiş :):)ben dün aldım ykmeden saç maskesi yine kazıklandım hemi :):)

ah canım benim 16,50 di saç kremleri %25 indirime girmiş daha öncede limangoda indirimdeydi almadım kararsız kaldım die sen memnunmusun kaç paraya aldın ne kullanıon die sorsam :)

canım ben nemlendirici saç bakım maskesini kullanıyorum çok memnunum hem ağırlaştırmıyor saçı hemde bakım yağpıyor çok güzel ben ykm den 26 tl ye aldım

birde aynı serinin bakım yağımı diyim durulanmayan bişey 30 küsürdü az önce trendyol da mavi şişede o da çok güzel onuda tavsiye ederim alabilirsen ikisinide al ama maske istiyorum bakım için diyosan benim kullandığımı alab,ilirsin özellikle yazım denizden sonrada çok ii toparlıyor saçı :):)

ne güzel vallaher marka alabiliyorsunuz netten falan ucuz ucuz benim göze far alerji yapıyor her marka kullanamıyorum sadece cecile ve clinique alerji yapmadı cecile ucuzda clinique pahalı farklı markalarda deneyim diyorum ama alerji yapar diye korkuyorum valla şimdi birde yves rocher deneyeceğim birde minral farlardan bakalım inşallah onlar alerji yapmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…