Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

bu arada benim kullandığım maske sitede de var dediğin gibi 16 tl ye inmişsempatiksalakcinni

almadım canım ya elbise aldım dayanamadım heheh :)))
bakım kremi alırım bide serum ilk ama şampuan ve saç kreminide denemeyi düşünüyorum :)

kızllarrr far paletimm geldiiiiii :)::):)::)
ilk görüşlerimi yazıyorum çünkü henüz inceleyemedim bile bir kere renkkler harikkaaa bayıldımmm

fakat tahminimden çok küçüğk hem kutusu küçük hem farlar küçük yane minik :):)ama iyi bir tarafıda bazı arkadaşlar çok büyük olduğunu seyehata giderken alınamıcanı falan düşünüyodu tam tersi kutusu oldukça küçük yane resimlerinden küçük bavulunuza yada normal çantanıza rahatlıkla sığabilecek ebatta :)

çok kullanışlı içinde kendi aplikatörleri ve kapağında aynası var :):)

[/url][/IMG]

[/url][/IMG]

ya kızlar bişi danışcam son 1 haftadır sivilcelendim... cildim düzgün dü ama bi tuhaf oldu... son 1 aydır orlane fondoteni aldım alalı hep fırcayla sürmüştüm yalnız dün elimle sürdüm sonra elimi yıkadım ve elim yaglı yaglı oldu hani zeytinyagını suya katarsınızda yuvarlak yuvarlak olur ya elimde öle oldu su... yaglı yaglı.. cildimde kuru normalde akşam cildimi temizledim sol yanagımda kocaman sivilce olustu bir gün içinde yani... acaba fondoten yapmıs olabilirmi birde orlane ın maskesini kullanıyorum normalde cilt maskeleri sürüldükten sonra cildi yakarmı maske cildimi aşırı derecede yakıyor 5 dakıka sonra geçiyor yanması... bu normalmı acaba daha öncede maske kullandım ama bu kadar yanma olmadı...
bir türlü fondotenden yana şansım olmadı ya ne yapıcam ben diora gerimi dönsem ne DONUTUM YARDIM NOLUR BİLEN ARKADAŞLARDA YARDIMCI OLABİLİRMİ ona göre gidip tekin acardakı kıza sarıcam valla sinir oldum bozdu cildimi bu orlane galiba mafoldumben

kızlar güle güle kullanın aldıklarınızı ...
the jakal canım bu paletle bir makyaj istiyorum senden ..kaydirigubbakcemile2
güle güle kullan canımmolumunekankayizsmile

güle güle kullan canım rica etsem yanına bişey koyup resim çekermisin tam boyutunu merak ettim küçük deyince renklerde süper bende istiom bundan yaaaaa

leydicim valla benim bir fikrim yok ki bir anda sivilcelenme yapmazki ne zamandır kullanıyosun?
bence sıvı fondoendense mineralli ürünlere geçsen canım ?

valla ürün alerji yapmış olabilir ürünün tarihi geçmiş olabilir senin elle sürmenle alaklı oldugunu sanmam ben hep elle sürerim fondöteni kapatıcıyı daha rahat ediyorum
ben fondöten kullanamıyorum rahatsız ediyordu şimdi roc renkli nemlendirici kullanıyorum hem cilt nefes alıyor hede tabaka gibi durmuyor hemde fondöten gibi rahatsız etmiyor pek çok renk seceneğide var tavsiye ederim hemde roc klinik bir ürün oldugu için daha iyi bence sen bilirsin tatlım
maskeye gelince bazen cilt cok kuruysa geriyordur cildi ondan yanma yapabilir benim cildim çok kuruyken nemlendirici sürüncede iğnelenir bir süre sonra gecer

sıvı fondoten evet dior da sıvıydı ama hiç böle sorun yaşamadım fondotenı aldıgımdan ve sürdügümden beri böle her sürüşümde bir sivilce görüyordum yüzümde ama önemsememiştim fakat 2 gün önce yine sürdügümde yanagımda yine cıkmıs görünce ona bagladım minerallı bende düşünüyorum artık ama markada kararsızlık çekiyorum hep hangisi iyidir die

istanbuldaysan bir bella piere dene derim kapatıcılığı gayet güzel ilarzum kullanıo buraya eklemişti nette de var ama deneme imkanım olmadığı için almadım
id mineral var ama o da trye gönderim yapmıomuş
fresh mineral youngblood falan var sanırım birde )

roc marka ve vichy marka renkli nemlendiriciler var onlara bakabilirsin her ikiside klinik ürünler normal fondöten bende kullanamıyorum max factor denemiştim yüzümü nasıl yaktı ve kızarttı nasıl sildiğimi bilemedim
birde bitkisel içerikli markalara bakabilirsin
yves rocher gibi

teşk ederim kızlar çok saolun vicy ve max hayvanlar üzerinde deney yapıyormus zati, allahtan ürünüm yok onlardan,olmadı bi tekin acara gidip söylerim konuyu belki ordan yardımcı olurlar maskeside cok yakıyor canımı dünya kadarda para vermiştim mafoldumben

kızlar güle güle kullanın aldıklarınızı ...
the jakal canım bu paletle bir makyaj istiyorum senden ..kaydirigubbakcemile2
güle güle kullan canımmolumunekankayizsmile

canım benim sağol da :):)makyaj konusunda çok acemiyim henüz birde göz kapaklarım çok düşük benim birkaç resim eklemiştim daha önce belki görmüşsün dür biraz daha öğrenemde koyucam inşallah :):)

alerji yaptı cildime falan de iade et ürünleri yazık dünya para vermişsin madem tekşn acarı hiç sevmem çok yapışkan satıcıları oluyor boyner ykm o konuda dah iyiler sen yanaşırsan geliyorlar yardıma

magrenta canım uydunun kumandasını koydum yanına :):)gördüğün gibi boy olarak kumandadan bile neredeyse küçük :):)
[/url][/IMG]
[/url][/IMG]

canım gule gule kullan cıcını

yavrusum ya fondoten yapmıstır,elinle surdugun ıcın olması ımkansız.Ama su olabılır elini makyajdan once yıkamdan surduysen zaten cıkacak olan sıvılceye mikrobik olarak katkın olmustur :) yagsız degıl mı fondoten ?

Ben derim I.D Mineralse bak..kullandıklarım arasında en ıyısı o.

Aldıgın maske icin kac dk beklet dıyor canım ? Kil maskesi gibi maskeleri yuzde 3 dk dan fazla tutunca yuzu pişiriyor,yarar yerıne zarar verıyor.Bu maskenın ıcerıgı nedır?

Bence yuzunde sivilce varken yuzune maske falan uygulama,temizle guzelce ve nemlendir.Yuzun normalde sivilceli mi ?

Clindoxyl gibi gunde tek doz surulen kalıcı olmayan komedonları kurutan merhemler var,sana uygun olanını bulup surebılırsın de canım

kızlar strawberrynet de kredi kartına taksit var mıydı ?

canım nakıt ,yapmıyorlaar

thejackalcım saol canım o kadar da küçük değilmiş yaaaa ben baya ufak sandım :)))))

pandoracım ben daha önce yaptım ama hiç dikkat etmedim taksit var mı diye?
neler alcan bakayım yüklü bi alışveriş mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…