Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
çok hoş olmus ya ohaoldumsmile
en çok kahveli olana bayıldım peki o ucu siyah olan benım ekledıgım resimdekılere yakın tonlarda oje önerebilirmisin tatlım boshayallersmile

çok hoş olmus ya ohaoldumsmile
en çok kahveli olana bayıldım peki o ucu siyah olan benım ekledıgım resimdekılere yakın tonlarda oje önerebilirmisin tatlım boshayallersmile

ben flormar kullanıyorum genelde,ya da golden rose.
çünkü ojeden çok çabuk sıkılırım
maksimum 3günde bir değiştiririm
o yüzden çok pahalı ürünler kullanmıyorum...
koyduğun fotoda siyah kullanmış,normal bi siyah oje ile kolayca uygulayabilirsin.
füme de deneyebilirsin,hoş olur bence...
yıllar önce christina aguilera'da bordo french görmüştüm.
o da çok şıktı :kedi:

aaaaaaaa evet aynı renk hatta kız körüm ben kaydirigubbakcemile3 nasıl bakıyosam ay kontes nolur markasını ve nosunu bi yazarmısın bana

uyku gelmiş sana,ondandır :asigim:
sen demeden ben çektim bile benzer renklerimi :kedi:

sırayla yazıyorum
golden rose 10
flormar supershine 22
flormar 319 (bildiğimiz rakı beyazı)
flormar supermatte M110 (asıl sorduğun bu kuşum)
she (galiba 524,tam okunmuyor numarası)

elimdekiler bu kadar,piyasada bu tarz renklerde daha farklı bi ton olduğunu da sanmıyorum açıkcası :kedi:
french için idealler :asigim:

bende pastel e gittiğim anda bu ojeyi alıcam çok beğendimm :):)

kontes bu arada oje sürme şekline bayıldım çok değişik ve güzel olmuş canım :)ohaoldumsmile

[/url][/IMG]

bende pastel e gittiğim anda bu ojeyi alıcam çok beğendimm :):)

kontes bu arada oje sürme şekline bayıldım çok değişik ve güzel olmuş canım :)ohaoldumsmile

[/url][/IMG]

gercekten hoş bir renk bi zamanlar üniversite mezuniyet elbisem lacivert diye lacivert oje aradıydımda alix aviende bulmuştum o zaman kıyafetle uyumlu olursa çok hoş duruyor ama artık eskisi gibi oje sürmüyorum iş yaparken falan çıkıyor sinir oluyorum

evet canım haklsıın bende eskisi gibi oje süremiyorum artık .ocuk olunca eller hep su içinde tabe ne oje kalıyor ne bişey

Günaydın kızlar iyi sabahlar iyi hafalar herkese
okypetecim güle güle kullan canım aldıklarını :)))))
kontescim leydicim oje stiline bayıldım yaww deneyesim geldi ama bir günde bozulur nasıl düzeltcez sonra :)))
benimde içimden rengarek alıp yapmak geldi ne güzel olurdu :))))

okypetecim gule gule kullan canım
ay kontesscim far bazı arıyormussun gibi kalmıs aklımda :)
kızlar gunaydınlar olsun

ya bu pastelın lacıvert ojesı yenı degıl kı kızlar ya ben en azından 6 ay once almıstım bundan,guzel duruyor ellerde ama ayakta hıc tavsıye etmem :)

jackal'cım saol kuşummm:kedi:
magrenta kuşumm bozulmuyor ki bir gündee
yani normal oje gibi duruyor işte,bi fark yok a.s.

ondan da arıyorum ama parama kıyamıyorum sempatiksalakcinni

biliyorum donutçum yeni demedik zaten bizdekaydirigubbakcemile3pastele gidebilsem bir alıcam dedim sempatiksalakcinniben fırsat bulamıyorumda maalesef 1 yıl geriden takip ediyorum heşeyi:bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…