Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
öyle bilinçsiz ve bencil yaşıyoruz ki..kendimizle oyle mesguluz ki cevremizde olup bitenlerle ilgilenmeye sıra gelmiyor..

günaydın kızlar iyi pazarlar yazıyı okudum şimdi
almamamız gerekenler loreal ve diğer markaları değilmiş mesela neutrogena da varmış ben bilmiyordum şampuan ve diş macunu markalarıda var bu konuda topik açalım araştırıp hangi markaları alabilceğimizi yazalım bence aklım çok karıştı :KK43:

canım bu baz degil,eski seri sedefli farlarından.bende mavisi ve yesili vardi.bol pigmentli kalıcıydı.zaten uzerinde pearl eyeshadow yazıor,severdim ben bunların mavisini cok.
baz değil zaten kuşum,biliyorum.baz nerden çıktı ki:kedi:
şampanya rengini,saks mavisini ayırtmıştım ama bilemedim alsam mı

fotoraf0865.jpg

kontes hiç alma derim canım o ürünü hiç kulanışlı değil makyaj yapıcam derken her yerin batıyor çok etrafa bulaşıyor toz olduğu için ben tavsiye etmiyorum şahsen :)sempatiksalakcinni

selam kızlarr benden geçen hafta swatch istemişti kontescimm,
bugüne anca çekebildim canım kusura bakma tel. ile çektiğim için fotolar çok net değil ama bir fikir olur sanıyorum..
buarada alakasız olucak ama benim bir foto makinesi almam gerek size güzel swatchlar eklemek için :)))
siz hangi marka kullanıyorsunuz hangini tavsiye edersiniz özel mesaj atabilir misiniz bana..

evett şimdi gelsin swatchlar :

3242.jpg

3261.jpg

en baştan başlıyorum :

cecile all day no :10 simli kahve
cecile all day no :02 siyah
flormar ultrablack siyah
cecile all day no:01 mavi
cecile all day no:08 yeşil
flormar 503 yeşil
flormar 104 yeşil
flormar 112 mavi
golden rose315 yeşil
classics 404 lacivert
flormar 102 gri
classic 402 koyu gri

Son düzenleme:
teşekkür ederim kuzucumm :kedi: zahmet oldu sana...
cecile'ler gerçekten hoş görünüyorlar
indirim olur olmaz alıcam:kedi:
classics çok beğendim bi de,nerde var o marka? hiç duymadım:1shok:

teşekkür ederim kuzucumm :kedi: zahmet oldu sana...
cecile'ler gerçekten hoş görünüyorlar
indirim olur olmaz alıcam:kedi:
classics çok beğendim bi de,nerde var o marka? hiç duymadım:1shok:

hayır canım önemli değil zahmet olmaz bana da foto makinem olmadığı için biraz zorlanıyorum çünkü net çıkmıyor bir türlü çektiğim fotolar..
classicleri ben taksimdeki golden rose mağazasından almıştım daha hiç kullanmadım o yüzden pek yorum yapamıcam ama ceciller akmıyor bende
o yüzden akmamasını seviyorum ve arkasındaki fırçası ile de sürünce dağıtıyorum böylece kalemi düzgün çekip çekmeme derdim de olmuyor..
bi daha indirim olursa bana da haber verin ben de diğer kalemlerinden almak istiyorum cecilein..
bu arada tüm allıklarımı ekliycem az sonra ama allık ürünlerimiz diye topic var oraya eklerim kızlar..linki de şöyle o topiğin :
http://www.kadinlarkulubu.com/allik...resimliallik-urunlerimiz-18.html#post13704934

clınıque almost powder makeup teint poudre naturel

01 fair
flormar quartet eye shadow
404
folrmar supershine lip gloss
116 ve108
yine karamel tonlarımkaydirigubbakcemile3
vede
alexi andriottiden aldığım küpelerimsempatiksalakcinni

dsc04408u.jpg

ya kızlar bişi danışcam son 1 haftadır sivilcelendim cildim düzgün dü ama bi tuhaf oldu son 1 aydır orlane fondoteni aldım alalı hep fırcayla sürmüştüm yalnız dün elimle sürdüm sonra elimi yıkadım ve elim yaglı yaglı oldu hani zeytinyagını suya katarsınızda yuvarlak yuvarlak olur ya elimde öle oldu su yaglı yaglı cildimde kuru normalde akşam cildimi temizledim sol yanagımda kocaman sivilce olustu bir gün içinde yani acaba fondoten yapmıs olabilirmi birde orlane ın maskesini kullanıyorum normalde cilt maskeleri sürüldükten sonra cildi yakarmı maske cildimi aşırı derecede yakıyor 5 dakıka sonra geçiyor yanması bu normalmı acaba daha öncede maske kullandım ama bu kadar yanma olmadı
bir türlü fondotenden yana şansım olmadı ya ne yapıcam ben diora gerimi dönsem ne

okypete'cim far paletinden bende de war,çok memnun kalıcaksın eminim a.s. iyi günlerde kullan :asigim: glosslarından ben de aldım , kargoda a.s.

kontes canım tırnak ve ojelere yakın oldugundan bunu nasıl buldun acaba, benim çok hoşuma gitti şahsen çok beğendim :ecrin_bebek:
5248.jpg

inşallah kkontesciğim memnun kalırım
glosslar çok güzel gerçekten. güle güle kullan şimdiden canım...
teşekkürlerr :asigim:

kontes canım tırnak ve ojelere yakın oldugundan bunu nasıl buldun acaba, benim çok hoşuma gitti şahsen çok beğendim :ecrin_bebek:
5248.jpg

ben de çok beğeniyorumm,hatta arada yapıyorumm :kedi:
bugün değişik bi şey gördüm nette,hemen denedim...
ilk için idarelik oldu ama çalışmalarım devam edicek kaydirigubbakcemile3

X