Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

bunlar da geçen hafta aldıklarım telefondan çektim pek renkler pek net değil ama golden rosenin alığı çok güzel

arkadaşlar flor mar online satış sitesi kurmuş üstelik hediyeli eğer üye olursanız ve arkadaşlarınızıda üye yaparsanız hediye ürünler gönderiyor.

[/url][/IMG]
[/url][/IMG]
[/url][/IMG]

canım sadece renkli kalemleri çektim siyahlar bildiin siyah zaten :):)

soldan sağa;
1.flormar ultra copper eyelıner kahverengi nosu yok tekmiş zaten bu yeni çıkmış
2.max factor khaki35 eyelıner
3.max factor olıve 70
4.max factor ıce blue
5.cecile all day eyelıner 17
6.cecile all day eyelıner 06

wuhuuu cecile ler gerçekten güzel görünüyorrr:1shok:
özellikle mavisini beğendim,kahve düşmanı biri olaraktan...:dance:
saol bebişim yordum senii,
siyahla mavi alayım en iyisii,bi de yeşiline bakarım a.s.
max ların da olive i güselmiş
ne kadar max lar?

canlar bana bir kirpik kıvırma aleti önerebilir misiniz?
güzel ve kaliteli olsun istiyorum
kirpiklerim kopmasın :1shok:
avon unki değişik bi şey diye almayı düşündüm ama mekanizmasını anlamadım.
kıvırma işini neresiyle yapıyo bilemedim yani :bbo:
ondan alıp kullanan varsa yorum alabilirim?

canım max lar 21 küsürdü burda cecile lerde 14 küsür ikisinide tavsiye ederim cecileyi yeni kullanmaya başladım henüs ama ii gibiler ama max tan da çok memnun kaldım ben harika bir kalem

cecilenin birde yeşili var işte ben onu alamadım henüs onunda rengi çok güzeldi onada bakabilirsin

canım benimkiyle aynı renk mi aldın ? seninki sedefli mi?
ben önce testarına bayılmıştım sedefli bir yapısı vardı ama aldığım ürün aynı olmasına rağmen resmen farklı çıktı..

canım sephoranın sanırım ısıtıcılı kirpik kıvırıcısı varmış hacerde görmüştüm güzele benzio normal kıvırı var bende ama kullanmıyorum zor gelio :)

bu arada cecile in mavi kalemine bayıldım süper

aa bide göz doktoruna gittim göz içine kalem sürmememi söyledi bütün kalem gözünün içine dağılmış dedi ki yeni sürmüştüm gitmeden akılınızda bulunsun

ben de bu kalemlerden almak istiyorum ama renk konusunda kararsızım.
bi swatch yapabilir misin bana kuşum?
canım yaparım tabii ama biraz bekleticem seni 1-2 gün içinde yaparım..
sağol canım verdiğin bilgiler için. opuyorumnanaktan ben de en kısa zamanda almayı düşünüyorum,lacivert göz kalemini seviyorum boshayallersmile
reca ederim canım..lacivert bana koyu geldi aslında..ben de diğer renkleri merak ediyorum..ama simlisi süperdi..
azıcık açık lacivertler daha güzel duruyor sanki ama hangi markada vardır bilmiyorum..cecilenın simlisi süperdi ah ah keşke alsaydım :))

tatlım spf arttıkça kimyasal madde artıyo falan gibilerinden şeyler duydum. oyüzden 15 i tercih ettim
bide sadece günlük kullanıcam yeter diye düşündüm
mercimek tanesi kadarı bile tüm yüze yetio hemen emiyo ben çok beğendim

en son lancome kullanmıştım çok yoğundu cildim emmiyodu buda öyle olur diye korktum ama bence gayet başarılı

:gitme: ne çekicez peki göz içine bişeyde çekmeyince boş duruyo:sinifsinif:

lattecim ben yazdım sanırım o spf olayını ama o 50 faktör ve 30 faktör arasındaydı yane 50 faktör sürüp fazla kimyasal sürüştürmeyelim yüzümüze 30 faktör yeterli olur die okumuştum :)
bi süre kullan bakalım nasıl?

valla canım ben doktorun yalancısıyım :) hepsi gözünün içinde dedi yayılmış sürme bence deyince bende taam dedim ama kontrol öncesi hava püskürttüler orda oldu sanırım gözlerim çok yaşlandı çünküm hehe :))
bende her zaman deil özel zamanlarda sürerim die düşündüm :)

Kızlar şu Alix Avien'in terracota pudrasını ben de istiyorum.:umursamaz:
Devamlı karşıma çıkıyor nette.zemuszemus

Her cilt tonuna uygunmuş, renk pigmentleri kendini ayarlıyormuş. Pürüzsüz yapıyor cildi.
Ve yapısına bakmıştım, harika...bayanssulusmile

Bir indirim olsa da alsam ya...22 TL şuanda.
sositososito

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…