Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yeşil olanın kapatıcı ozellıgı oluyor,pembe olanın renk verici,mavinin ve beyazında aydınlatıcı :))

totalıne bakıncan aydınlatıcı :)))
hahaha totalini yirim donutcumm thankssss
kızlar selam ya makyaj temizleme için lancome temizlemesütü kullanıyordum bitmek üzere ne önerirsiniz
göz için ben neutrogena kullanıom memnunum :)
ti alla sen kaydirigubbakcemile3
e nabalım madem saalık olsun :kedi:
ben de kararsızdım o mu allık fırçası mı diye ama allık fırçasını aldım:kedi:
aman iyiki almamışın allık ve pudra fırçası süper

süper bir anlatım kutluyorum hehehh

anlamazmıyım tatlım bende yüksek lisans yaptım o tez yazım kuralları yokmu insanı gıcık ediyor bazen
loreal bakayım bir çok pahalı bişeyde istemiyorum lancome cok pahalı çok oldu onu alalı 400 ml anca bitiriyorum uygun bişey bakıyorum loreal uygundur muhtemelen

hahaha totalini yirim donutcumm thankssss

göz için ben neutrogena kullanıom memnunum :)

aman iyiki almamışın allık ve pudra fırçası süper

süper bir anlatım kutluyorum hehehh

tşkler tatlım bakayım onada uygun bişey arıyorum bakalım bugün o sana daha önce dediğim markanın mağazasına gideceğiz arkadasımla onunkinide çok övüyorlar iki fazlıymış o da fiyatı 22 falan indirimde heralde12 ye gelio

lancome ve loreal hayvanlar üzerinde deney yapıo tatlım bence bugün gideceğin yerde dene güzelse al ben benimkini 7,5 mu ne almıştım anneler günü indiriminde :)kaydirigubbakcemile5

valla canım bende bilmniyorum nereye verdim:):)ebaydan aldım zaten ilk defa alışveriş yaptım ingzcede yok bende olduğu kadarıyşa üye olup yaptım ama sanırım bana biraz pahalıya mal oldu kargo ücretiyle beraber 70 küsür e geldi palet sitede daha ucuzada alanlar varmış aynı yerden ama belki markası falan farklıdır taö bilemiyorum canımeyvahedigeldismile

dediğim loreal 15 tl kuşum
ayh sorma tezin yazması o kurallardan daha kolaydı
alsanaalsanasmile

lancome ve loreal hayvanlar üzerinde deney yapıo tatlım bence bugün gideceğin yerde dene güzelse al ben benimkini 7,5 mu ne almıştım anneler günü indiriminde :)kaydirigubbakcemile5

bak bu ürün
magrentacım tatlım bişey sorucam ben renkli nemlendirici kullanıyorum olay ve roc marka
onları çıkarmak için 2-3 pamuk gidiyor tam sileyim diye onun için önereceğin pratik bişey varmı badem sütü kullanırmışlar eskiden ya sen ne dersin gülüm opuyorumnanaktan

ah be güzelim hemen atlamadan azıcık araştırsana :)neyse bundan ders al baride bidaha dikkatli ol ben kendi sitesinden bakmıştım 18,95 dolar ücreti ama kargo ücreti ne kadardı bilmiom

dediğim loreal 15 tl kuşum
ayh sorma tezin yazması o kurallardan daha kolaydı
alsanaalsanasmile

kesinlikle öyle valla yok harfi büyük yok küçük valla tezden zor dediğin gibi ben tez yaparken heralde 4-5 kez çıktı almaktan fotokopiye çıktıya para vermekten bay gelmişti neyse yüzmüş kuyruğuna gelmişsin allah hayırlısıyla mezun olmanı nasip etsin sevgiler tatlım a.s.

valla bence yüz için köpük temzileyiciler ya da yağ temizleyiciler oluyor onlardan al güzelce temizlesin yane göz için ayrı yüz için ayrı :))) gidince sor sana önerirler :)

ah be güzelim hemen atlamadan azıcık araştırsana :)neyse bundan ders al baride bidaha dikkatli ol ben kendi sitesinden bakmıştım 18,95 dolar ücreti ama kargo ücreti ne kadardı bilmiom

kızlar sephorada palet gördüm 6-7 adet renk çeşidi olan böyle kocaman kutu 72 lira dedi
isteyen baksın oradan ben ankamall sephorada gördüm

valla bence yüz için köpük temzileyiciler ya da yağ temizleyiciler oluyor onlardan al güzelce temizlesin yane göz için ayrı yüz için ayrı :))) gidince sor sana önerirler :)

tşkler tatlım ayrı kullanmak daha iyi diyorsun yani tatlım o zaman ona göre bakayım opuyorumnanaktan

kızlar sephorada palet gördüm 6-7 adet renk çeşidi olan böyle kocaman kutu 72 lira dedi
isteyen baksın oradan ben ankamall sephorada gördüm

ben koşa koşa almaya gitmiştim sonra durdum palette renkerl güzel olmayabilio dieee deneme yaptırmak lazım güzelse alınır ama ben çok beğenmiştim yaaaa o paleti

saol canım amin:kedi::Saruboceq:

tşkler tatlım ayrı kullanmak daha iyi diyorsun yani tatlım o zaman ona göre bakayım opuyorumnanaktan

ben loccitaneye gittiğimde kız önermişti bana ama ben yüz makyajı yapmıyorum demiştim yağ şeklinde ama suyla köpürüomuş makyajı çok güzel çıkarıomş :) en iyisi orda sor soruştur ve dene ne de olsa denemeden anlaşılmıo

ben koşa koşa almaya gitmiştim sonra durdum palette renkerl güzel olmayabilio dieee deneme yaptırmak lazım güzelse alınır ama ben çok beğenmiştim yaaaa o paleti
aslında renk çok ama çok minikler ben genelde tekli farlar almayı seviyorum palet yerine hem daha bereketli oluyor hemde daha hoşuma gidiyor
saol canım amin:kedi::Saruboceq:

opuyorumnanaktana.s.

aslında renk çok ama çok minikler ben genelde tekli farlar almayı seviyorum palet yerine hem daha bereketli oluyor hemde daha hoşuma gidiyor

opuyorumnanaktana.s.

aynen kaydirigubbakcemile3
tekli ya da 4lüler filan çok şirin oluyooo
renkli renkli bi sürü ohhh delikafadulden
koca palet sevmiyorum
sulu boya gibi duruyolar:kedi:
bi de tatile giderken filan taşınmaz bence o :sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…