Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
evet canım lacivertin hem simlisi vardı hem de simsizi..ben gözlerimi rahatsız eder belki diye simsizini aldım ama simlisi de çok güzeldi aklım onda kaldı..kahveyi simli aldım onu çok beğendim gözümü de rahatsız etmedi simleri o nedenle lacivertin simlisini de alıcam ilk indirimde..

sağol canım verdiğin bilgiler için. opuyorumnanaktan ben de en kısa zamanda almayı düşünüyorum,lacivert göz kalemini seviyorum boshayallersmile

thumb-10986.jpg
[/URL][/IMG]

canım senin için fotoyu buldum :) üstüne tıklayınca büyüyo..
benim lacivert dediğim seninkiyle aynı renk galiba ?

evet canım benim kalemle aynı renk gibi gözüküyor burda ama o koyu bir yeşil yaa :):)

lacivertse semn daha ii bilirsin tabe de kullanan sensin kaydirigubbakcemile2eyvahedigeldismile ama lacivertiolsa çok güzl olur demi 2 yıl önce çok madaydı ya lacivert hele kahverengi gözde çok güzel duruyor bencesempatiksalakcinniönerileri olan arkadaşlar varsa lacivert kalem için bir paylaşsınlarda karar verelim bence :):):)

ayh biri şu cecile kalemleri swatch yapsın bana ama yaaa :gitme:
on yüz bin kere rica ettim :gitme::gitme::gitme:

kkmkm.jpg

cosme-de alışverişlerim geldi
la rocha spf 15 kremim sonunda aldımmmopuyorumnanaktan

o bez poşeti ve numune kremide hediye göndertmişlerbayanssulusmile

kızlar selam ya makyaj temizleme için lancome temizlemesütü kullanıyordum bitmek üzere ne önerirsiniz

ya tatlım ısıne karısmak gıbı olmasın ama yuz temızleme kopuklerı falan daha ıyı degil mı sence ?

hahaha totalini yirim donutcumm thankssss :p

göz için ben neutrogena kullanıom memnunum :)

aman iyiki almamışın allık ve pudra fırçası süper

süper bir anlatım kutluyorum hehehh :p

yii beni kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

valla bence yüz için köpük temzileyiciler ya da yağ temizleyiciler oluyor onlardan al güzelce temizlesin yane göz için ayrı yüz için ayrı :))) gidince sor sana önerirler :)

buda benden zemuszemus

kızlar bana müsade yemek zamanı öpüldünüz güzeller opuyorumnanaktan:teytey:

iyi aksamlar canım

kaydirigubbakcemilemakinamın şarjı dolsun az
koyucam kontesim hemen ne kızıypn :KK43::KK43:
hee tamam :kedi:
ben senden bi swatch daha istemiştim,yapmadın onu da :kızgın:
max factor müydü neydi,kalem fardı sanki
senin miydi ki onlar
off hiç bi şe hatırlamaz oldum :gitme:
ama senindi diye kalmışlar aklımdaaaeyvahedigeldismile

resimden alıntı yapamadım. Ama monika rujundan bahsetmişsin. Elimde iki adet ruj var. Ve YSL olan sırf altın sarısı ambalajlı. :)

Amma tarif ettim ama :)

Kızlar ben studiofix foundaten spf15 mineralize nc25 aldım nc anlamı nedir acaba birde 82 mi neydi.ankamalda 59 yazıyordu fiyatımı arttı acaba

thumb-10986.jpg
[/URL][/IMG]

canım senin için fotoyu buldum :) üstüne tıklayınca büyüyo..
benim lacivert dediğim seninkiyle aynı renk galiba ?
senin golden rose allığından bende almıştım geçen hafta ama süper bişey yaa golden rose deyip geçmeyin bir rujunu ve allığını aldım ama okadar güzel duruyorki allık bronz bir parlaklık verdi yüzüme

kkmkm.jpg

cosme-de alışverişlerim geldi
la rocha spf 15 kremim sonunda aldımmmopuyorumnanaktan

o bez poşeti ve numune kremide hediye göndertmişlerbayanssulusmile
güle güle kullan latteeemmm ama 15 faktör almışın canım benim kesicekmi o seniiiiii???????
kaç paraya mal oldu bakayım denemeden de aldın yüzüne gider inşallah memnun kalırsın :)bayanssulusmile

günaydın kızlar iyi sabahlar dün kendime makyaj malzemesi yerine en sevdiğim yazarın yeni kitabını aldım makyaj malzemesi aldığımdan daha fazla mutlu oldumm yawwwalkisalkisalkis

Son düzenleme:
X