Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
2237.jpg

kullandıgım göz kalemleri yeni almadım renk amaçlı ekliyim dedim birazda sıkıntıdan:))))
2247.jpg

bunlarda yeni aldıgım flormar gloss ve ruj

leydi, çok güzelmiş ruj ve glossun renkleri.:1rolleyes:
tırnaklarında çok hoş görünüyor
a.s.

kızlar güle güle kullanın

bende cildi yağlandırmayan bir allık istiyorum acaba hangi markalara bakmam lazım :2:

kızlaaarrr size bişi sorucam belki yeri değil ama allık alıcam the balmın hot mama ama internetten daha önce alışveriş yapmadım acaba diyorum kargo ücretleri nasıl bunların çok mu yüksekk bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

çok teşk ederim kızlar donutum gloss 105 numara sendekin denmi:))) ruj no 12
magrenta oje gösterisini tırnaklarımı sildigimde yapıcam canım söz çok ojem yok ama elimde olanları sürüp eklerim canım zemuszemus

kızlar güle güle kullanın

bende cildi yağlandırmayan bir allık istiyorum acaba hangi markalara bakmam lazım :2:

guerlanin tum allıkları bu konuda cok basarılı canım..maalesef chanel , ysl , mac benım yuzumu yaglandırıyor..

kızlaaarrr size bişi sorucam belki yeri değil ama allık alıcam the balmın hot mama ama internetten daha önce alışveriş yapmadım acaba diyorum kargo ücretleri nasıl bunların çok mu yüksekk bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

canım checkoutun sonunda shipping ucreatı yazmıyor mu?

canım yaaa ingilizce olduğu için ve benimde ingl çok ii olmdğndan o yüzden ayrıntılı çözemedim alışveriş yapıcam siteyi ohaoldumsmileohaoldumsmile

yaaaaa kıslar gördünüz mü aşık oldum the balm ın hot mama allığına ya süpermiş aaayyy hemde fiyatıda uygun ama kargo ücretiyle nars al daha ii sempatiksalakcinni

dandik değil sanırım çünkü blogrların çoğu alışveriş yapıyormuş anladığım kadarıyla aslında blog sahibeleri bir el atsa bana kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

yaaaaa kıslar gördünüz mü aşık oldum the balm ın hot mama allığına ya süpermiş aaayyy hemde fiyatıda uygun ama kargo ücretiyle nars al daha ii sempatiksalakcinni

bencede güzel duruo ama o kadar para verilmez canım bugün elf araştırması yaparken benim aldığım blush bronzer ile nars karşılaştırması ve swatchını gördüm kesinlikle araştır ve onu al derim :)

Kızlar şu Alix Avien'in terracota pudrasını ben de istiyorum.:umursamaz:
Devamlı karşıma çıkıyor nette.zemuszemus

Her cilt tonuna uygunmuş, renk pigmentleri kendini ayarlıyormuş. Pürüzsüz yapıyor cildi.
Ve yapısına bakmıştım, harika...bayanssulusmile

Bir indirim olsa da alsam ya...22 TL şuanda. sositososito
:1shok:ben kazıkmı yedim yani indirimli dedi 27 tl ye aldımsenağlama

X