Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hehe şimdide kazıklanmak olmazkiii :KK43:(( kapatıcısıda mı güzelmiş? hımmm aklımızda bulunsun :)
ed çok güzelmiş,gözenekleri tıkamıyormuş ve kapatıcılığı da iyiymiş.kalem gibi bööle güsel bi şe :kedi:
eed ben de inada bindim
yoksa çok şey var istediğim ama %50 indirimli günleri aklıma gelince sinir olup almıyorum

avonların hayırlı ola bebişimm :kedi:

kızlar inglizcesi olan varsa yardım edebilirmi ebaydan sipariş verdimdi bu msj gelmiş ne demek bu???kaydirigubbakcemile3

**** This is a post-only message. Please do not respond. ****

Dear ALEV
This ship notification is being sent to you by the U.S. Postal Service® at the request of PETE RAMIREZ. If the "Shipped To" address information is not correct, please contact the Shipper.

A package with a Click-N-Ship® label created on usps.com containing the following information is scheduled to be shipped on 06/07/2010.

Canim " bu shipping bilgisi ( shippingin tam karsiligini bulamadim ama shipping ne anlarsin sanirim:) )size Pete Ramirez`in ricasi uzerine U.S. Postal Service tarafindan gonderilmistir. Eger shippingin gonderilecegi adres bilgisi yanlissa lutfen gonderici ile irtibata geciniz.
Click-N-Ship®logolu paket, bize verilen bilgiler dogrultusunda 06.07.2010 tarihinde postalanmistir. " yaziyor burada. Yani paketin yola cikmis:) gozun aydin:) neler aldin, paylasicak misin fotolarini burda bizle de:)

ay canım benim ya çok sağol bilgi verdiğin için sempatiksalakcinnicahillik ne zor alıyorus sonrada bööle sürünüyoruss :):)

far paleti aldım geldiği gibi resmini eklerim :lepi:

rica ederim canim, ok hade gule gule kullan, unutma ekle foto :) grsrz...

sağolun kızlar valla ilk denememi yaptım yorumlar için erkenmi bilmiyorum biraz daha deneyim yalnız avon kabuki fırçası tam bir felaket ilk denemem olduğu halde sert ve çok dökülen kılları beni mahvetti fondoteni ya ben yayamadım yada kullanmadığım için yüzümde sanki kalıp gibi durdu :KK43:
farına gelince resimdeki ile arasında bir benzerlik bulamadım adı dışında deneme ürünü allahtan :)) toz farı ya ben kullanamıyorum yada kullanamıcam fırça ile offf

jackalcım usa posta servisinemi verdin paletini ya bende istiom kendi sitesinden alan varmı yaww kargo ücreti ne kadar ki :)

avonun fırcası cıddı kotuymus,sıddetle body shop fırcayı onerırım canım.Buarada omurluk olsun dıyorsan chanel fırcaya ver 80 kurtul dıyorum :))))

avonun fırcası cıddı kotuymus,sıddetle body shop fırcayı onerırım canım.Buarada omurluk olsun dıyorsan chanel fırcaya ver 80 kurtul dıyorum :))))

henüz deneme aşamasındayım canım :))) o yüzden avon aldım ama pudra fırçası ve allık fırçasından çok memnunum 1 tane dökülme yapmadılar ve yumuşacıklar :)

bunlarla olayı öğrenip düzgün bir mineralli fondoten ve kabuki alayım diorum :)

yalnız bu mineralli fondoten kullananlara bişi sorucam sanki yüzümde kalıp var gibi gelio toz toz belli oluo yüzümde fotoğraf çektim ama belli olmuo kabukinin azizliğinden mi acep :KK43: ben bu mineralli fondoteni doğal die istiodum :) belide avon die bide ben becereiksizim die olmştur denemeye devam :)

valla oyle olmaması lazım,bende kullanıyorum.hemde cok memnunum ve onerıyorum hep bılıosun.
fırcadır dıye dusunuyorum ben.birde kapagının ıcınde alıp ezerek yuvarlak sekıller cızerek ezdıkten sonra surmen lazım cnaım

elfte yeni free shipping başlamış ELF47EU
hadi bakalım almak isteyenler koşsun
benim aldıklarımdan önereceğim kapatıcı ve aydınlatıcı ve blush bronzer bu ikisini çok sevdim
4 renkli pudrasını bi kere daha denedim biraz beyaz beyaz yapıo sanki tam anlayamadım deneyimsizüyesmiley

valla oyle olmaması lazım,bende kullanıyorum.hemde cok memnunum ve onerıyorum hep bılıosun.
fırcadır dıye dusunuyorum ben.birde kapagının ıcınde alıp ezerek yuvarlak sekıller cızerek ezdıkten sonra surmen lazım cnaım

sorma ya sürüşümü görcektin biraz kapağa döküp döndüre döndüre sürüp fazlsını attıktan sonram sürdüm yuvarlaya yuvarlaya heheheheh sanırım fırça + beceriksizlik=avon yane kötü sonuç heheh

aydınlatıcı yavrusum, aldıgında da cok begendıgımı soylemıstım.benım gıbı disko topuna donmeden beyaz ve aydınlık sevenler ıcın sahaneee

henüz deneme aşamasındayım canım :))) o yüzden avon aldım ama pudra fırçası ve allık fırçasından çok memnunum 1 tane dökülme yapmadılar ve yumuşacıklar :)

bunlarla olayı öğrenip düzgün bir mineralli fondoten ve kabuki alayım diorum :)

yalnız bu mineralli fondoten kullananlara bişi sorucam sanki yüzümde kalıp var gibi gelio toz toz belli oluo yüzümde fotoğraf çektim ama belli olmuo kabukinin azizliğinden mi acep :KK43: ben bu mineralli fondoteni doğal die istiodum :) belide avon die bide ben becereiksizim die olmştur denemeye devam :)
kabuki yi avondan alma ama:1ninca:
çok yerde okudum,dökülüyormuş hemen kılları

aydınlatıcı yavrusum, aldıgında da cok begendıgımı soylemıstım.benım gıbı disko topuna donmeden beyaz ve aydınlık sevenler ıcın sahaneee

aydınlatıcımı oluo o pudra???? kapatıcı diilmiii? hehe ne kaaa cahilim yawww sarı,pembe,mavi yeşil renkleri var ben yeşin rengi uyguladım yanaklarıma iyi oldu gibi ama toz toz belli oldu sankim :p

aydınlatıcımı oluo o pudra???? kapatıcı diilmiii? hehe ne kaaa cahilim yawww sarı,pembe,mavi yeşil renkleri var ben yeşin rengi uyguladım yanaklarıma iyi oldu gibi ama toz toz belli oldu sankim :p

yeşil olanın kapatıcı ozellıgı oluyor,pembe olanın renk verici,mavinin ve beyazında aydınlatıcı :))

totalıne bakıncan aydınlatıcı :)))

aldım gitti bile kontescim tam bir fiyasko deneme için almıştım indirimli zaten :) kıl temizledim bide :)heheh
ti alla sen kaydirigubbakcemile3
e nabalım madem saalık olsun :kedi:
ben de kararsızdım o mu allık fırçası mı diye ama allık fırçasını aldım:kedi:

kızlar selam ya makyaj temizleme için lancome temizlemesütü kullanıyordum bitmek üzere ne önerirsiniz
loreal in ikili şeysini çok öneriyorlar.altı beyaz üstü mavi su ,karıştırıyosun filan
off yazma we anlatma stilim için özür
haftalardır tezle uğraşıyorum,resmen beynim dondu ama umarım anladın ne demek istediğimi kaydirigubbakcemile3

X