Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

cecile ankarada çok yerde var ankamallda en alt katta standı var, kızılayda moda çarşısında alara kozmetikte var,demirtepede kilerin yanındaki sağlık güzellik ürünleri satan yerde var kızılay ykmde bile var

bak mini ben seni burda da buldum şimdi kızıcan yine ama :):)adana da satılıyormu bu cecile???

platin mağzaları var ya, barajyolunda,çarşıda,g.paşada,t.özalda onların hepsinde var cecile ve %50 indirimde bu kalemlerde 7 tlye gelior şutarafagitti

aman ya bilmemek ne kötü işte o kadar duydum bu kalemi ama nerde satıldığını bilmediğim için max ın aldım sağol canım bilgi için bu platin dediğin ayrıca tek bir mağaza demi??kusura bakma hiç bilmiyorum buraları o yüzden sorup duruyorum

magrentam hoşgeldin tatlım bakabildinmi dediğim markaya gecen ben gittim katalog aldım fiyat listesi aldım bugünde belki deneme makyajı için gidebilirim

platin mağzaları var ya, barajyolunda,çarşıda,g.paşada,t.özalda onların hepsinde var cecile ve %50 indirimde bu kalemlerde 7 tlye gelior şutarafagitti

heh işte bana sorup duruyordunuz ya kızlarrrr,2tl ruj nerden buldun diyee... platin mağazalarından aldırım ben hepsiniii.
tüm cecile'i kaptım vallahi kaydirigubbakcemile3

bi mağza ama her semtte bi şubesi var muhakkak,indirimleri falan çok oluor burada genelde ordan alıorm ben , bak en merkezisi,duygu kafe duraığı var duymuşsundur,hemen çaprazında var şutarafagitti adanalı ark.larım bile bana sorar kaydirigubbakcemile3

kontescim evet burdada 2 tlidi,cecilin bazı glosları ve g.rose yi tüm ürünerini ruj,puda,rimel 1 tlden satıldı

yok canım duymadım ama arştırıp bulucam muhakkak :):)sağolasın ben şu hayal park varya orda oturuyorum 1,5 yaşında oğlum var o yüzden çıkamadım pek daha öğrenemedim biryerleri :):)ama yazdıklarını not ettim bulurum herhall

kontesim bak senin aldığın yerler Adanada da varmış bulucam inşallah bir göz kalemine 20 tl verdim yiter yaa yiter :):)

evet canım,zaten bütün minbüsler ordan geçer,hemen binersin 5 dk. duygu kafe de orda hemen çaprazında görürsün zaten şutarafagitti

kontescim evet burdada 2 tlidi,cecilin bazı glosları ve g.rose yi tüm ürünerini ruj,puda,rimel 1 tlden satıldı
şuan indirim var mı kızzz,kankama bi tel çakayım hemennsempatiksalakcinni:jeyyar:
ben bartındayım,o mersinde.ordan alıp yolluyo bana :kedi:

ahh ne güzelll kaydirigubbakcemile3nerde bizde o kankalar tabana kuvvet yapçaz bakalım oğluşum uyansında kaybolmassam ii dir :)kaydirigubbakcemile2

ahh ne güzelll kaydirigubbakcemile3nerde bizde o kankalar tabana kuvvet yapçaz bakalım oğluşum uyansında kaybolmassam ii dir :)kaydirigubbakcemile2
yeavrummm sen daha şanslısın kiii
ayh ben netten buluyorum ürünleri ,ona söylüyorum,görmeden etmeden aldırıyorum,şansıma ne çıkarsa kaydirigubbakcemile3

neden kaybolasın kız aa
sora sora bağdat bulunurrr
hiiçç bişicik olmas,korkmaaa:hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…