Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ya insanın bilmediği yerlerde olması ne kötüymüş :KK43::KK43::KK43:3 aydır alışamadım hallaa :gitme:iyiki siz varsınıs

yok canım ben bakmadım anca haftasonu denk gelirse bana yakın yok çünkü gerçi yakın olsa bile alcak bişey yok ordan şimdilik :)

tamam tatlım ben bir göz farı ihtiyacım var gri tonlarda ve koyu gri orda begendim fiyatta uygun 3 ürün alınca tanesi civarı ediyor hemde tamamen bitkisel ondan tercih ettim bugün gidebilirsem deneme makyajı yaptırıcam beğendiğim renkleri sonrada almaya giderim heralde

tamam tatlım ben bir göz farı ihtiyacım var gri tonlarda ve koyu gri orda begendim fiyatta uygun 3 ürün alınca tanesi civarı ediyor hemde tamamen bitkisel ondan tercih ettim bugün gidebilirsem deneme makyajı yaptırıcam beğendiğim renkleri sonrada almaya giderim heralde

bliyorum canım hatta ezberledim indirimleri hehe kolye hediyesi de var demee :)))) kız sende bişeye taktınmı fahri reklamcısı oluon haaa :pPP
al kullan bakalım sen beğencenmi men net sitesine baktım cilt bakımıda yapıolarmış hemde uygun fiyatı :)

bliyorum canım hatta ezberledim indirimleri hehe kolye hediyesi de var demee :)))) kız sende bişeye taktınmı fahri reklamcısı oluon haaa :pPP
al kullan bakalım sen beğencenmi men net sitesine baktım cilt bakımıda yapıolarmış hemde uygun fiyatı :)

sorma tatlım :dance: gecen mağazasına ugradığımda (kredi kartı hesap kesimi gelmediğinden alamadım bişey o zaman)görevli bayana dedim valla reklamınızı yapıyorum internette arkadaslara indirimi anlatıyorum falan dedim
yoksa satıştan prim neyinmi alsam :roflol::roflol:

donutcum ben cecile all days performance kullanıyorum grisini akmıyor pek yani elini falan sürüp kendin silmezsen çıkmıyor makyaj temizleyici ile çıkarıyorum tavsiye ederim ama herkesin ten yapısı terleme durumu farklı bence dene
istanbuldaki cecile satış noktaları

Major parfumerilerde nisantısı, cennet

Cosmocity besiktas , fındıkzade, fatih

Suvari sirinevler, beylikduzu

Almode eyup

Kadıkoy odak

Kadıkoy nien

Kadıkoy eda

Erkul taksim

Kadıkoy buket parfumeride

bizim bakırkoy florya tarafında hıc yok..nasıl ıstır yahu bu..

canım flormar ultra black güzel ama gün sonuna doğru uçuyor
bende pek kalem durmaz en son mac aldım ve çok memnunum
mac grabhblack technakohl
MAC+technakohl+liner.jpg

resim alıntıdır

ShahnazHusainKajal.jpg

bu sürmenin metnini çok durdum canım bi bak istersen

bu surmeyı nerden bulurum,bende cok duydum methını canım ya

maşallah kızzzz benide geçicen sen bu gidişle heheheh :)

hehehe ohh sefan olsun ama yeter artık alma iyice alıonda alıon canımmm :pP
bırakda biz alalım azıcıkk :pPPP
bak sen beni dinle :) aç bi blog o kadar şey alıon hepsini nasıl kullancan dağıtıver hayrına :p

ultra black denedim bende kalemi açamadım bi türlü ben açtım kırıldı bıraktım bende ama güzel gibi gelmişti o :KK43:(
alix avien var şimdi gayet güzel ama malum sıcaklar falan o da akıo akmayan kalem yok bence :KK43:((

ben blogla ugrasmak :))) aman aman bende nerde o azim nerde o istek :))))

hehehe güzel olurdu bee baya bilgilendirirdin bizi :)))) neyse napalım belki bi gün yaparsın :p
ya merak ettim bu sürme nasıl sürülür bende bakayım bulabilcemmi bu sürmeden

ya ucu bıldıgın katı kıvam krem gibi,asıl mevzu benı dusunduren ucu yuvarlaklastıkta nasıl sureceksın bunu :))))))

Donut, mac allığının adı nedir? Sayfaları karıştırdımda adını bulamadım, yazdıysan kusura bakma
Herkes güzel günlerde kullansın

ya ucu bıldıgın katı kıvam krem gibi,asıl mevzu benı dusunduren ucu yuvarlaklastıkta nasıl sureceksın bunu :))))))

tatlım bak ben şunu aldım
kajal20bh20genius20retr.jpg

resim netten alıntı

ama ben sadece göz içine çekiyorum. ucu hala böyle sivri kolay kolay yuvarlaklaşmıyo

canım sahnaz husain sürmesini çok methediyorlar uzun zamandır almak istiyorum sitesini buldum ama cesaret edip alamadım.
Sahnaz Husain

bu blog sahibeside ebaydan almış ama ebaya güvenemiyorum
Sürme

yaw bişi sorcam limangoda john frieda ürünleri indirimde bende sarı saçlar için demeke istiodum %25 indirimle alsammı acep kargoda bonusa bedavaya gelio yoksam watsonsta falan daha uygun bulurmuyum ?

magrentam ben gratisten 22 tl ye almıştım şampuanı bonus kampanyası 2 haziranda bitti diye biliyorum eğer bittiyse aynı fiyata gelio.

Son düzenleme:
Herkes aldıklarını güzel günlerde sürüp sürüştürsün bebişler...
Donutum döktürmüşsün yine süper aldıkların güle güle kullan canım...
Akmayan göz kalemi MAC Feline derim ben 2 tane alıp yedeklemiştim kendime bütün kalemler akarken feline akmadı hiç ama koleksiyonmu değilmi hatırlamıyorum alalı 6-7 ay oldu mac lere bi sorun derim kesinlikle kullandıktan sonra pişman olmayacaksınız...
MAC in şeftali tonlarında Style allığıda süper tavisye ederim kızlar....

Donutum ucu hiç bir zaman yuvarlaklaşmıyor bidenem göze sürerken sürekli yatık sürdüğün için ucu aynı sivrilikte kalıyor bitene kadar kalem gibi dik tutup süremiyorsun bunu ...

X