Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
estee lauderin double wear 01 onyx göz kaleminini almıştım. dün denedim.akma yok. ve simsiyah. sürmeside kolay. ve çıkmıyor. tavsiye ederim.

dün bende biraz farklı renkleri deneyim dedim ve mavi tonlarında far aldım aplikatörü felaket süremedim bi türlü ama renkleri çok güzeldi denediğimde fırça ile sürcem artık :))) fotoğrafları sabah sabah çektim idare edin :))))
flormar far golden rose kalem flormar oje 99 no :)))çok aradım kendisini mavi maskara arıodum o da flormar rengi çok güzel belirgin flormar tekli farda hediye :)

saol kontescim :) sürücem bugün kısmetse bakalım nasıl olcak ojeyi çok merak ettim :))
bu arada flormarda matte aeri çıkarmış ama tam mat değil renklerde çok güzel diil dün bu ojeyi ararken gördüm :)

bende bugün maybelline moisture serisinden 21 flamant rose flaming rujunu aldım..çook beğendim.(bu seri kalmak üzereymiş kozmetikteki kız söyledi ne kadar doğru bilmiyorum) ne pembe ne turuncu çok güzel bi renk ... :)) magrentacm farların harika iyi günlerde güle güle kullan...

avonun geçen sene kaçırdığım ve çok üzüldüğüm mavi ojeleri tekrar katologtaaa,bu sefer alıcammmmm yehuwww:dance:

saol kontescim :) sürücem bugün kısmetse bakalım nasıl olcak ojeyi çok merak ettim :))
bu arada flormarda matte aeri çıkarmış ama tam mat değil renklerde çok güzel diil dün bu ojeyi ararken gördüm :)
o ojeden bende var ama kullanmıyorum :kedi:

tekli far di mi bebişim o dediklerinn?
burda her yerde arıyorum ama henüz gelmemişlerr.
beğendiğimm 1 rengi var,onu alıcammm bulur bulmazz aklinialirimsmile
ahanda şu rengi istiyorummm
resim alıntı*

Son düzenleme:

Canım güle güle kullan renkler çok şeker :asigim:
Mavileri toplamışsın kuzum
:lepi: zemuszemus

Tatlım, magrenta, mat ojelerden bahsetmiş sanırım
Supermatte serisi. tam mat değil ama simsiz ve yarı mat ojeler.a.s

Senin bu fotoda gösterdiğin, mat terracota serisi. Simsiz ama hafif sedefli. Bu da yeni ve sanırım sadece Flormar kiosk'larda var. yani AVM lerdeki Flormar standlarında.:lepi:

Bir de yeni ürünler eklenmiş, sitesinde gördüm,
Pretty serisinde yeni 4lü farlar ve iki renkli, tek renkli süper allık renkleri var...hihoyyyt

Hep alışveriş yaptığım kozmetikçiye gittim yoklardı gelmemişler daha. :1ninca:
Sanırım dediğim gibi henüz sadece Flormar kiosklarda mevcutlar...
guclubacismile

magrentam güle güle kullan flormarın renkleri züper..hem ıslak hem kuru kullanılabiliyor sanırım bu farlar bende kahvesi var fırçayı hafif ıslatıp sürmeye çalışıyorum ama sanki far bi tuhaf oldu. fırça ıslak olduğu için heryerine değdirmiyorum sadece farın kenarına değdiriyorum ama ıslak fırçanın değdiği bölgedeki renk koyulaştı

hee ööle mi peki kuşum prd :kedi:
eed yeni bu seri,ondan bulamıyorum ben de hiç bi yerde
arayışlarım dewam ediyo ama
dediğin kiosklardan yok burda kuşumm
bartındayım da ben,ürünlerin %50 sini bile zor buluyom burdaeyvahedigeldismile

Anladım kuzum. İstanbulda bile her ürünü kolay bulunmuyor cnm...guclubacismile

canlarım bahsettiğim avon mavi serisi şunlar,
farından ve ojesinden istiyorum ama 2 tonu var
bana yardımcı olur musunuz karar verebilmem için ? :uhm:

bu arada farlarını gerçekten tavsiye ederim,yanılmıyorsam 3sene önce almıştım başka renginden,hala daha bitmedi , üstelik de çok kolay kullanımı...
misal;

Son düzenleme:

güle güle kullan. çok güzeller. farlarda harika.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…