Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bu ürün çok hoş yves rocher markasına ait bunu denedim çok hoş bir tonu var ve güzel fiyatı 25 tl %100 bitkisel bi ürün mağazaya gidip alışveriş karşılığı veya internetten üye olup mağazada alışveriş yaptıgınızda 2 üründe %30 3 üründe ise %40 indirimi var

cecile de all day diye kalemler var onlarda sürüldükten sonra sabitleniyor onuda deneyebilirsin fiyatı sanırsam 15-16 tl gibi

canım evet ordan aldım fotoyuda,ama akarmı bılemedıgım ıcın bu tarz kullanılmıs tecrube edılmıs tavsıye ustune onerılen marka almak ıstedım

günaydınnn kızlarrr :):)

donut bu sürmenin aynısını oriflame çıkarmış siyahı yeşili ve mavisi var banada burdan kızlar önermişti ama almadım bir deneyebilirsin yeşili çok güzeldi bence :):):)

leydi göz kalem i bende çok aramıştım sitede de çok araştırdım banada cecile ve max ı tavsiye ettiler şu an max ın eyelıner kalemini kullanıyorum çok memnunum hiç akmıyor :):)

acaba akıyormu bole krem surmeler, o kısmını cok merak edıyorum

Donutcum şişedo watırpruf fondoten sıcakta akmıyo mu ?
hadi bana akmıyo de düşüp bayılam.

canım akmıyor,benım yuzumde bıle duruyor :))

Kızlar buarada mac powerpoıntler akıyor...benım cıldı yaglı valla halka halka ınıyor goz altıma

sürme bence akar bende o yüzden alamadım zaten onlar çok profesyoneller içöin bence ya güzel siyah bir kalemlede aynı işi görürsün bence :):)

magrenta bende far bazı almak istiyorum bide senin aydınlatıcı kapatıcında güzel görünüyor
bide mineral farlar harika görünüyordu
bende far bazı bakıcam ama bende var die almadım :) aydınlaıcı kapatıcıyı çok sevdim netteki araştırmalarım sonucu almıştım iy yapmışım valla :)
enemmm o açık renkli olan alluk mııı :sinifsinif:
of rezil oldum eyvahedigeldismile sırnaşık şey
hehehe yok canımmmmmm ne rezili dikkatsizlik dielimm :p
hiliba magrenta A&S güle güle kullanın kızlar
elften gelen seyler cok hoş bayanssulusmile
saol tatlım benim :)))) elf ürünleri güzelmiş valla yeni shippingde bişiler alsammı acep bi ruju var süper bişiiiii
4044.jpg
[/url][/IMG]

bulduğum andsa alacağım ilk şeyyyyy :):)):)bayıldımmmmmmmmm
ben almayı düşünüyorum bunu coastal scentsmi ne heheh aklımda severim böle kocaman paletleri ama yanımda taşıyamam :KK43:
minik minik tekli farlar benim daha çok hoşuma gidiyor nedense :kedi: şirin oluyorlar :smiley-cool:

bu arada bi far paleti beğendim 4'lü
terracotta
renklerine bittim resmeennnn
c.arley marka ve 25 tl
çok mu kızlar?
bana pahalı geldi de :çok üzgünüm:
canım teracota farlar pahalı oluo zaten bi resmini bulursan eklede bakalım değermi değmezmi die :)
Bunlarda benım cıcılerım,yaz geldı hemen aldım waterproof shiseido fondotenımı
Allık taba seftalı,ılk defa bu denlı koyu bır seftalı denıyorum ama cok begendım,soluk yuzume cok ıyı gldı.Gloss zaten benım renklerım :asigim:

Juicy tubes yegane askım :asigim:

dsc02274n.jpg

dsc02272hs.jpg

dsc02270k.jpg
güle güle kullan donutcum lakin 3 adet ürün almışın günlük limiti aşmışsın hangi günden çaltın birini :pPPP yoksa limit 3müydü yaw :)))
bende kızılderili tabiriyle solukbenizliyim yanaklarımda kızarıo arada berbat bi görüntü oluo saçölarımada sarı röfle yaptırdım ölü gibi dolanıom ortada :KK43:

günaydın kızlar iyi sabahlar elfde yeni free shipping var acep bişiler alsammı nette alışverişe bide free shippinge dayanamıom yaaa :)):hulya:kaydirigubbakcemile2sempatiksalakcinniboshayallersmilekaydirigubbakcemilehihoyyytbayanssulusmilezemuszemus:sm_cool::teytey:

almıcam birden vazgeçtim :)
onun yerine gider paşa paşa bronzlaşır koca yazı
allık ve göz makkajı ile geçiririm :)
çok pinti oldum çok:)

canım evet ordan aldım fotoyuda,ama akarmı bılemedıgım ıcın bu tarz kullanılmıs tecrube edılmıs tavsıye ustune onerılen marka almak ıstedım

acaba akıyormu bole krem surmeler, o kısmını cok merak edıyorum

canım akmıyor,benım yuzumde bıle duruyor :))

Kızlar buarada mac powerpoıntler akıyor...benım cıldı yaglı valla halka halka ınıyor goz altıma

donutcım istersen mağazasına uğra sabahtan git dene akşama kadar dursun bakalım akıp akmayacağını anlarsın böylece deneme makyajı bile yapılıyor diye biliyorum hem kendin deneyip görmüş olursun hemde istediğin gibi olup olmadığını anlayıp karar verirsin

gunluk lımıtım uctu :))))) seni elff kuşu seniiiiiiiiiiiiiiiii :)))

zaten o kadar cok kalem surme vs denedım ki baksam bıle anlarım yapısına ebrucum..

ah bır bulabılsem bende de akmayan guzel sımsıyah bır kalem...

kızlar dün golden rose nar çiçeği rengi allık ve ruj aldım müthiş allığı bir harika renk verdi hiç böyle beklemiyordum doğrusu yanaklarımda okadar güzel durduki bronz gibi oldu sonra fotolarını eklerim
ruj golden rose 90 numara
allık 203 numara

güle güle kullan tatlım cicilerini hani fotolar :sm_confused:

flormarla max ı denedin mi donut ben onlardan memnun kaldım bende çok akma sorunu çekiyodum çünkü birde gözlerim lens olduğu için yaşarır kaşınır o yüzden akar falan ama max eyelıner ler güzel ben her rengini alım memnun kalınca :):)

zaten o kadar cok kalem surme vs denedım ki baksam bıle anlarım yapısına ebrucum..

bulursun tatlım mutlaka vardır cecile denedinmi all days performance eyeliner o da kalıcı diyolar tatlım birde lancome öneriyorlar ama bence alcağın zaman sabahtan git dene akşama kadar dursun hemde su havalar sıcakken deneki terleyince akma durumu nedir daha iyi anlaşılır

flormarla max ı denedin mi donut ben onlardan memnun kaldım bende çok akma sorunu çekiyodum çünkü birde gözlerim lens olduğu için yaşarır kaşınır o yüzden akar falan ama max eyelıner ler güzel ben her rengini alım memnun kalınca :):)

flormarı denedım olmadı,max factor denemedim hic.onada bakabılırm esasında

bulursun tatlım mutlaka vardır cecile denedinmi all days performance eyeliner o da kalıcı diyolar tatlım birde lancome öneriyorlar ama bence alcağın zaman sabahtan git dene akşama kadar dursun hemde su havalar sıcakken deneki terleyince akma durumu nedir daha iyi anlaşılır

cecile denemedım,buralarda cecıle satan yer yok yada bana denk gelmdı ebrucum.
lancome denedım oda olmadı..
zaten ben vazgectım tamamen akmamasından soyle az akan arıyorum,bıraz kalan gozumde gun ıcınde :))))

zaten ben vazgectım tamamen akmamasından soyle az akan arıyorum,bıraz kalan gozumde gun ıcınde :))))

donutcum ben cecile all days performance kullanıyorum grisini akmıyor pek yani elini falan sürüp kendin silmezsen çıkmıyor makyaj temizleyici ile çıkarıyorum tavsiye ederim ama herkesin ten yapısı terleme durumu farklı bence dene
istanbuldaki cecile satış noktaları

Major parfumerilerde nisantısı, cennet

Cosmocity besiktas , fındıkzade, fatih

Suvari sirinevler, beylikduzu

Almode eyup

Kadıkoy odak

Kadıkoy nien

Kadıkoy eda

Erkul taksim

Kadıkoy buket parfumeride

kızlar akmayan bir kalem tavsiye edebilir misiniz ? siyah olcak rengi

canım flormar ultra black güzel ama gün sonuna doğru uçuyor
bende pek kalem durmaz en son mac aldım ve çok memnunum
mac grabhblack technakohl
MAC+technakohl+liner.jpg

resim alıntıdır

kızlar bu tarz surme tavsıyenız var mı

st68143br.jpg

ShahnazHusainKajal.jpg

bu sürmenin metnini çok durdum canım bi bak istersen

almıcam birden vazgeçtim :)
onun yerine gider paşa paşa bronzlaşır koca yazı
allık ve göz makkajı ile geçiririm :)
çok pinti oldum çok:)
maşallah kızzzz benide geçicen sen bu gidişle heheheh :)

hehehe ohh sefan olsun ama yeter artık alma iyice alıonda alıon canımmm :pP
bırakda biz alalım azıcıkk :pPPP
bak sen beni dinle :) aç bi blog o kadar şey alıon hepsini nasıl kullancan dağıtıver hayrına :p

ultra black denedim bende kalemi açamadım bi türlü ben açtım kırıldı bıraktım bende ama güzel gibi gelmişti o :KK43:(
alix avien var şimdi gayet güzel ama malum sıcaklar falan o da akıo akmayan kalem yok bence :KK43:((

yaw bişi sorcam limangoda john frieda ürünleri indirimde bende sarı saçlar için demeke istiodum %25 indirimle alsammı acep kargoda bonusa bedavaya gelio yoksam watsonsta falan daha uygun bulurmuyum ?

güle güle kullan tatlım cicilerini hani fotolar :sm_confused:
fotolaı daha sonra ekeleycem birçok göz kalemi ve rujda aldım onlarıda foto yapacam .Bu arada kızılayda cecile satan bir parfümeri buldum ilk kez rastgeldi .Sıhhıye orduevinin karşısında kayra kozmetik burger king in yanındahihoyyyt

yakışmaması sözkonusu. hepsini denedim.. . bana gitmiyor.
herkes kendi cildini bilir.
ha ayrıca da,pembe tonu, allıkta sevmiyorum

Olabilir elbette o sizin zevkiniz, bende zorla pembe allık alın demiyorum zaten. Kullanmaktan rahatsızlık duyacağınız birşey almanız zaten saçma olur.
Ben makyaj yaparken saç - göz- cilt rengine kadar kullanılan makyaj tonlarının uyumlu olmasını seviyorum. Bir de pek çok arkadaşımın özel günler için makyajını yaptım yani değişik cilt tonlarına da makyaj yapmışlığım var, o yüzden ben herkesin uygun bir "ton"u olduğuna inanıyorum sadece bunu belirtmek istedim.

Son düzenleme:
Canım şimdi düşündüm de ben MACten hiç allık denemedim yav sempatiksalakcinni Tavsiyen için teşekkür ediyorum. opuyorumnanaktan Haklısın, MAC'in renk skalası çok geniş. ılla biri uyar. ıstanbul'a gittiğimde ilk işlerden biri MACi ziyaret olacak :))

Rica ederim canım, zencilere uygun bile allıkları olduktan sonra herkes rahatlıkla bulabilir diye düşünüyorum kaydirigubbakcemile3 bir de çok kalıcı allıkları bi kere sürüyorsun oh saatlerce kalıyor...
opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
X