Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende bugun bunları aldımmhihoyyyt

dior ruju strawberryden söylemiştim pazar günü bugun geldi çok sevindimmm:dance:
cliniquten mascara aldım high impact bu sayfada önermişlerdi, sanırım işime yarayacak diğer minikleri ve çantayı zorla aldımkaydirigubbakcemile3 her defasında boş gönderiyolar sinir oldum çok cimrilerklava:
john fride saç serumu dergiden çıktı onada ayrıca sevindim tavsiye ediyoduz kızlar bende denemiş olucam:teytey:
emily göz kalemleri ve dudak kalemi carmina bulamadım bunlardan aldım güzeller

bunlarıda dün almıştım

narlı ve mangolu duş jeli ve losyonu, kırık saç uçları içim onarıcı serum mor renkli far(hiç güzel değilmiş almayın)bidee tala yağım.

a.s.a.s.:1hug:

brcinn güle güle kullan canım. sen ne güzel yükleyebilmişsin ben sinirlerim tepemde fiyonk oldu resmen.yükleyemedim resim.klava:klava: ayrıca numune konusunda çok haklısın. sanki firma değil ordaki kızların cebinden çıkıyor. elleri gitmiyor bi türlü. ama kendileri sağolsun kaç defa gördüm yeni gelen numulerden alıyolardı:dilcikar::dilcikar:

saol tatlımma.s.

imageden yüklüyosun dimi tatlım anasayfada resmini seç istediğin boyutu seç host it de açılan sayfada Hotlink for forums (1) kutusundakini kopyala ve yapıştır. ben öyle yapıyorum başka yolu varmı bilmiyorum

kıslar bende bugün lancome kapatıcı clinique pudra clinique quickliner göz kalemi aldım clinique rimel küçük hediye verdiler boynerde deli oldum ya kıza diom tester fln verirmsnz dünya alışveriş yaptım yılbaşı üstü çoktur diorum veremiorz falan filan deli etti beni bende bi araba laf söyledm lancome alcam diom 1 numarası kalmadı gelin shiseido dan alın dio ben diom yok o dio shiseido dedim prim alıosnz heralde bundan almıcam diyince lancomu bi güsel buldu nedir bu personelin rezilliği ya heryerde böle resimleri pazartesi koyucam kıslar makinam işyerinde kalmış:)

damlasss haklısın valla bende bugün almadan çıktım. sanki lütufla veriyolar.bu arada güle güle kullan hepsini. banada clinique standında kız hediyelerimiz var falan dedi iyiki kanıp alamamışım doğru düzgün bişey vermicekleri belliydi zaten.bide kalabalıktı içim daraldı-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu- canım buarada nasıl beğendin mi lancomu ben deneyemedim kalabalıktan bende almayı düşünüyodum

tatlım her firmanın uzmanı vardır
seni hangi firma uzmanı yakaladıysa kendi ürününden satmaya çalışır
çünkü hem satmak zorunda kendi markasını hem firma hem mağaza açısından hemde firmasından prim alır
o yüzden yerimseniben
aldıklarını güle güle kullan
hediye konusuda ayrı bi olaydır zaten

lancome süper canım bayıldım tavsiye ederm kesinlikle ya uzmansa eğer desinki ben shiseido markasının uzmanıyım istersenz burdan bakalım ama kalkıp benim istediğim şeyin yok olduğunu söleyip yalan söler ısrar edince çıkarırsa olmaz dünya para aldıklarımız bende çok fena bozarım kusura bakmasın kimse teşekkür ederim hepinize buarada şaka gibiydi ya ne desem shiseidoyu getirio önüme cnm ama sana tavsiyem lancome u strawberryden al çünkü 67 ytl mi 74 mü neydi ben aldım strawberryde 41 ytl uçurum var yani git dene strawdan sipariş ver benim huyum çok pis böle kafama taktım mı almassam uyku uyumuorm kazık yiorum böle

tatlım saç uçları için olanı kullanınca yorumunu yazar msnnn :asigim:

eskiden çalıştım lancome da bi çok şeyim lancome benim ilk göz ağrım severim ben Lancome:asigim:

yaa bende tam şimdi strawberry e baktım orda herşey uygun değil bence
estee double wear fondoten kullanıyorum tekin acardan yanlış hatırlamıyorsam 64 e aldım strawberryde 62.50 ve nakit tekin acar ikiyede bölüyo ben ne anladım bu işten
bide ben korkuyorum gümrüğe falan takılır diye
onun için araştırmak lazımyerimseniben

güle güle kullan canımm hepsi de çok güzeel kaydirigubbakcemile5
hangi dergi serum veriyor merak ettim?

smhsmh canım eğer 100 doları geçzmese gümrüğe takılmıyo.

damlasss canım bende bakcaktım ama bakamdım lancome için gitmiştim halbuki. madem sende memnunsun bende öle yapıyım. ben zaten bi sevile falan bakıp bide çilekle karşılaştırıp öle alıyorumsositosositosositososito

Bunlar da benim yeni aldıklarımm
OHT peptide 3 krem: bu krem her derde deva ailecek kullanıyoruz annemler kırışıklık vs. için ben ise şakağımdaki suçiçeği izi için kullanıyorum neredeyse geçirdi :sm_cool: bazen de sivilce izleri için kullanıyorum..
Cliniqu take the day off makyaj temizleyicisi: Bittikçe aldığım bir ürün çok memnunumyerimseniben bir de istemediğim halde bu deneme ürününü verdiler kullanmayı düşünmüyorum bir arkadaşım hiç memnun kalmamıştı bu seriden yanaklarında pütür pütür şeyler çıkmıştı :dilcikar:
vee the body shop 3 al 2 ödee :sm_cool:
Seaweed peeling: bitmek üzereydi alayım dedim
Gloss: rengine bayıldımm :asigim:
E vitaminli göz kremi: morluklar için iyiymiş bende fazla yok ama önünü kesmek lazım şimdiden a.s
aa bir de chanel den şeftali rengi allık alacaktım ama bulamadım istediğim gibi klava: hiçbir yerde bütün renkleri yok pembenin 40 tane farklı tonu var 1 tane düzgün şeftali yok çok sinir oldum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…