Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ay şimdi internet bankacılığına gir,sanal kart oluştur,gelene kadar bekle neyse neyse vazgeçtim çok önemli şeyler değildi zaten seçtiklerim ben yine bildiğim yerlerden görerek deneyerek alayım ne alacaksam...Yine de teşekkür ederim cafelatte ve donut... :hulya:

Peşinden kosmaktan ne anladıgına baglı :1closedeyes:
Yok ıste o oyle degıl,heyecanı bakı tutmak ıcın kadın kendıne bakacak,her daim guzel bakımlı olacak,gerektiginde kendınde degişiklik yapacak.Ben anne oldum,ben evlendım dıye gobek popo yapıp sacı bası dagınık oturmayacak

:lepi: Çok haklısın cnm, ben de hiç hoşlanmam evlendim diye bakımsızlaşan hanımlara.
bazı erkekler kıskandığı için onu sürme bunu yapma diyebilir ama herşeyi kararında yaparsak, iki taraf ta memnun olur kanımca.
tabii erkeğin de döt göbek salmaması şartıyla...
:eek:lmaz:

ayy bebeeem çok saol aydınlattın beni çakma ingiliscemle fazla bişi anlamamıştım:kedi:
ptt yede bişi soruyosun her biri farklı no verio beklices artık napalım:sinifsinif:

Rica ederim tatlım.opuyorumnanaktan..Bakalım, inşallah çözülür sorun.
Eğer gümrükte kabolmamışsa, veya PTT kaybetmemişse, ELF paranı iade edebilir, zamanı geldiğinde istersen uygun bir mail yazarız canım, özelden konuşuruz
yerimseniben

Ay şimdi internet bankacılığına gir,sanal kart oluştur,gelene kadar bekle neyse neyse vazgeçtim çok önemli şeyler değildi zaten seçtiklerim ben yine bildiğim yerlerden görerek deneyerek alayım ne alacaksam...Yine de teşekkür ederim cafelatte ve donut... :hulya:

tatlım gözün korkmasın internet şubesi için şifre parolan varsa 1 dk da tamam
bişey gelmiyo sanal kart istiyorum butonuna basıyosun hoooop sanal kart oluşuo
yani sana kart falan gelmiyo

:lepi: Çok haklısın cnm, ben de hiç hoşlanmam evlendim diye bakımsızlaşan hanımlara.
bazı erkekler kıskandığı için onu sürme bunu yapma diyebilir ama herşeyi kararında yaparsak, iki taraf ta memnun olur kanımca.
tabii erkeğin de döt göbek salmaması şartıyla...
:eek:lmaz:

Rica ederim tatlım.opuyorumnanaktan..Bakalım, inşallah çözülür sorun.
Eğer gümrükte kabolmamışsa, veya PTT kaybetmemişse, ELF paranı iade edebilir, zamanı geldiğinde istersen uygun bir mail yazarız canım, özelden konuşuruz
yerimseniben

saol bitanem. Adamlar benim ne söylediğimi anlayana kadar şaşı olmuşlardır kesinkaydirigubbakcemile3
Neyseki 26 TL falandı aldıklarım. bekliyim haziranı sonra özelini işgal ederim olumunekankayizsmile

Donutcum kullanacağım kartın limiti çok yüksek değil ama tabii tereddütteyim...
Alışveriş yapan kimse yok mu şu an burada :KK43:

canım sanıye suruyor,bırsey beklemıosun..olustur dıorsun olusuyor bu kadar

hay biri bana yardımcı olabilirmiii resim koymak istiyorummm pööööööööööööööfff

hay biri bana yardımcı olabilirmiii resim koymak istiyorummm pööööööööööööööfff

hızlıresim.com'a gir
dosya seç'e tıkla, bilgisayarından ekleyeceğin fotoyu seç
sonra boyutunu 640x480 (böle bişi) seç

yükle'ye tıkla
yüklenince,
altta
'resim adresi' denen yerdeki linki kopyala

mesaj yazdığımız kutudaki, üstteki sarı kutucuğu tıkla (grafik ekle)
çıkan kutudaki http yi sil,
kopyaladığın adresi yapıştır ve mesajı gönder...
bu kadar cnm.
opuyorumnanaktan

hızlıresim.com'a gir
dosya seç'e tıkla, bilgisayarından ekleyeceğin fotoyu seç
sonra boyutunu 640x480 (böle bişi) seç

yükle'ye tıkla
yüklenince,
altta
'resim adresi' denen yerdeki linki kopyala

mesaj yazdığımız kutudaki, üstteki sarı kutucuğu tıkla (grafik ekle)
çıkan kutudaki http yi sil,
kopyaladığın adresi yapıştır ve mesajı gönder...
bu kadar cnm.
opuyorumnanaktan

ay çok tşkr ederim cnm yaaaaopuyorumnanaktana.s.

selam kızlar dün pastelde indirim vardı bir parfümeride hemde %50 bende alayım dedim 4 tane far aldım orada sürmüşlerdi gözüme eve gelene kadar alerji yaptı aynen geri iade etmeye gittim cecile dışında bi markada deneyim diyorum gözlerim alerjik maybelline da alerji yaptı ne alsam önereceğiniz fiyatı uygun bi marka varmı mineral makyajmı alsam ne dersiniz

Canım airmail (hava yolu ile) ile İngiltereden yola çıkıyor
Gümrükten PTT ye geçiyor. Sonra eve kadar da PTT ulaştırıyor.
:lepi:

Ooh çok güzel seçimler canım :lepi:
Resimleri merakla bekliyorum hepinizden zemuszemus
Ben de bakındım ama istediklerim yoktu hiç kalmamış
teşekkür ederim canım beğenmene sevindim bakalım bende beğencemmi ilk siparişim benim :))))) hepsini meraktan aldım valla heheh
cnm hepsini güle güle kullan aslında bende bi pudra alayım dedim ama kararsız kaldım
hiç görmedim ama far bazı yoktu herhalde
eğer ürünlerden memnun kalırsm nasılsa bidaha yapar böyle bi kampanya alırım bişeyler
aslında farlarda çok uygun ve güzel renkleri vardı ama daha fazla açılmak istemedim
ama asıl aklımda kalan kabuki fırça oldu keşke alsaydım

inşallah haftaya gelir bende denerimmmmmmbayanssulusmile
canım normal far bazı bitmişti mineralde vardı :)) bende bunu deneme amaçlı yaptım yalnız yapmadan iyi bir araştırma yapmak lazım bidahakine mineral ürünleri denicem bende :)))
kıslarr elf ürünleri en geç 10 gün içinde geliyor. Bugüne kadar verdiğim siparişlerin hiçbirinde sorun yaşamadım. ama en son siparişim hala ulaşmadı. 06/05/2010 da vermiştimbilmiyorumkismile mail attım elf' e

Thank you for your email. I'm so sorry to hear that you have yet to receive your order.I can confirm that the order you placed was dispatched from our warehouse on the 06/05/10 using Royal Mail Standard European Airmail service. This service should not usually take more than 7-14 working days to deliver, and usually our parcels arrive within that time . However on ocassions this process can take up to 20 working days. Please note there is no tracking available with this service. Your parcel has been missing for 9 working days, so could I please ask that you make a few checks whilst we await the delivery / return of your parcel.It is often the case that when we receive an enquiry from a customer worried about a missing parcel, we find it turns out that the goods are at a local Post Office (Although a note should be left when the goods cannot be delivered, these notes may go missing or the postman may not have left one due to being too busy, poor weather condition etc) so could you please check with them.Could you also please check that the parcel has not been left with neighbours, flatmates, the shop next door etc.And finally, could you please confirm that the delivery address quoted on your order (shown below) is correct. Royal Mail advise us that that the minimum time needed to complete the full international delivery process is 25 working days and includes the time taken for items to return to the UK in the event of non-delivery abroad. After this time we will be able to investigate further. Items returned to the post office will often be sent back to us if they are not collected within 15 days. If you are unable to locate your parcel and / or it has not been returned to us by the 11/06/10 (25th working day) which I am hopeful that it will, then please contact us back immediately so we may pursue the matter. Thank you for your patience

karşılığında böle bi cevap aldım napcam ben ya:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
Elf siparişi gelmeyen varmı ??
amann sendeki şansa bak inşallah bir an evvel ulaşır eline canım çilekte olduğu gibi takip no falan yokmu nasıl takip edicez ki?

ilk 2 resim neden büyük anlamadım
güle güle kullan canım aldıklarını bir an evvel gelsinlerde deneyelim hemen aklımda bir kaç ürün daha kaldı nette swatckalrını görüp bayıldığım :)))
hmmm olabilir cnm bu aradaa gitti gidiyorda çok güzel makyaj setleri varr amaa alışveriş yapan varmı bu siteden kızlarrr?? dahaa önce netten alışveriş yapmadımmm tereddütteyim başımaa bela almıyım :))):1hug:
ben pek gg ye güvenmiyorum canım sahte olma olasılığı yüksek :)
resim çok kötü çıkmış ama....

avon tırnak düzgünleştirici, maybeline fondoten, avon maskara, avon kapatcı ve turuncu & çingiş pembe ojelerim bayanssulusmile

3852.jpg
güle güle kullan canım aldıklarını yalnız bişi dicem kapatıcıyı göz altında kullanıcaksın deme göz altı kırışmaya çok müsait bi alan bu yüzden daha kaliteli bişi almanı tavsiye ederim ben bi süredir kapatıcı kullanmıyorum stick kullanması zaten daha zor onu yaymak için sürte sürte iyice kırıştırcaz gözaltlarını
arkadaşlar ,şimdi elf ten mail geldi hemen anında...
ne yazıkki kolim hazırlanmış ve teslim edilmek üzere yola çıkmış ,yani siparişim iptal değil akannehirve 3.95 € totoşumu kaşındırmaya başladı bilesempatiksalakcinni
pandoracım yaaa nasıl dikkat etmendin heyecandan görmemişin bile neyse bu sana ders olmuş olur bidaha daha dikkatli olursun canım düşünme artık kargo parasını
saol cnm avon ve max factor amaa satıcısına bakmadım doğrusu ne biliyim ben gitti gidiyoru çok duyduğum için o siteyi seçmiştim kızlarakannehir
avonda çakma olcağını sanmıyorum ama max faktörü alma onun olabilir ben daha önce bi satıcdan avon almıştım sorun yaşamadım
oh4rbc.jpg

bende dün aldıklarımı eklyimkaydirigubbakcemile2
gülw güle kullan canım
Peşinden kosmaktan ne anladıgına baglı :1closedeyes:
Yok ıste o oyle degıl,heyecanı bakı tutmak ıcın kadın kendıne bakacak,her daim guzel bakımlı olacak,gerektiginde kendınde degişiklik yapacak.Ben anne oldum,ben evlendım dıye gobek popo yapıp sacı bası dagınık oturmayacak
donutcum süper açıklamışın valla aynen katılıyırum erkek milleti işte böle ama tavizi baştan verirsen sonra işin ucunu toparlayamazsın :))
selam kızlar dün pastelde indirim vardı bir parfümeride hemde %50 bende alayım dedim 4 tane far aldım orada sürmüşlerdi gözüme eve gelene kadar alerji yaptı aynen geri iade etmeye gittim cecile dışında bi markada deneyim diyorum gözlerim alerjik maybelline da alerji yaptı ne alsam önereceğiniz fiyatı uygun bi marka varmı mineral makyajmı alsam ne dersiniz

alla allaaa sendekide şans ne hassas gözlerin varmış yawwww bi flormar denesene canım denemediysen birde mineral ürüne geçmen bence daha yararlı senin için :)

günaydın kızlar iyi sabahlar herkese elf çılgınlığı bittimi?bayanssulusmile

günaydın donutcum :))) günaydın kızlar direk yorumlara daldım günaydın diyemedim hehe
bunlarda benim aldıklarım :)

Son düzenleme:
teşekkür ederim canım beğenmene sevindim bakalım bende beğencemmi ilk siparişim benim :))))) hepsini meraktan aldım valla heheh

canım normal far bazı bitmişti mineralde vardı :)) bende bunu deneme amaçlı yaptım yalnız yapmadan iyi bir araştırma yapmak lazım bidahakine mineral ürünleri denicem bende :)))

amann sendeki şansa bak inşallah bir an evvel ulaşır eline canım çilekte olduğu gibi takip no falan yokmu nasıl takip edicez ki?

güle güle kullan canım aldıklarını bir an evvel gelsinlerde deneyelim hemen aklımda bir kaç ürün daha kaldı nette swatckalrını görüp bayıldığım :)))

ben pek gg ye güvenmiyorum canım sahte olma olasılığı yüksek :)

güle güle kullan canım aldıklarını yalnız bişi dicem kapatıcıyı göz altında kullanıcaksın deme göz altı kırışmaya çok müsait bi alan bu yüzden daha kaliteli bişi almanı tavsiye ederim ben bi süredir kapatıcı kullanmıyorum stick kullanması zaten daha zor onu yaymak için sürte sürte iyice kırıştırcaz gözaltlarını

pandoracım yaaa nasıl dikkat etmendin heyecandan görmemişin bile neyse bu sana ders olmuş olur bidaha daha dikkatli olursun canım düşünme artık kargo parasını

avonda çakma olcağını sanmıyorum ama max faktörü alma onun olabilir ben daha önce bi satıcdan avon almıştım sorun yaşamadım

gülw güle kullan canım

donutcum süper açıklamışın valla aynen katılıyırum erkek milleti işte böle ama tavizi baştan verirsen sonra işin ucunu toparlayamazsın :))

alla allaaa sendekide şans ne hassas gözlerin varmış yawwww bi flormar denesene canım denemediysen birde mineral ürüne geçmen bence daha yararlı senin için :)

günaydın kızlar iyi sabahlar herkese elf çılgınlığı bittimi?bayanssulusmile

haklısın bugün deneyebilirsem flormar bakayım süreyim olmazsa mineral ürünlere bakıcam yves rocher de bitkisel diyolar yada ona bakarım artık

X