Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
nerden aklınaa geldi kedi yavrusu iyi güldüm yaniiikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:roflol:

Gordugum manzaralardan gelıyor aklıma :)))
Kızı boyle seksi bakımlıyken begenıyor,evlenınce kıskanclıktan kızı herseyden mahrum bırakıyor.Oyle seksiligi albenisi kalmayıncada etrafta seksi olana bakıyor :))))
Boyle manzara oyle cok ki çevremde,o yuzden ben asla prim vermıyorum :) O benım pesımden kossun,benmı onu dusunecegım :)))

Gordugum manzaralardan gelıyor aklıma :)))
Kızı boyle seksi bakımlıyken begenıyor,evlenınce kıskanclıktan kızı herseyden mahrum bırakıyor.Oyle seksiligi albenisi kalmayıncada etrafta seksi olana bakıyor :))))
Boyle manzara oyle cok ki çevremde,o yuzden ben asla prim vermıyorum :) O benım pesımden kossun,benmı onu dusunecegım :)))

peşinden koşsunumu kalırmış evlendikten sonraa :eek:lmaz: oo evlenene kadarmış mafoldumben

Peşinden kosmaktan ne anladıgına baglı :1closedeyes:
Yok ıste o oyle degıl,heyecanı bakı tutmak ıcın kadın kendıne bakacak,her daim guzel bakımlı olacak,gerektiginde kendınde degişiklik yapacak.Ben anne oldum,ben evlendım dıye gobek popo yapıp sacı bası dagınık oturmayacak

anladım cnm doğru diyosunn bakımlı olunca konuya bi başka bakılıyo her zamannn çok haklısınnn buyrunnnnnnnnn

Peşinden kosmaktan ne anladıgına baglı :1closedeyes:
Yok ıste o oyle degıl,heyecanı bakı tutmak ıcın kadın kendıne bakacak,her daim guzel bakımlı olacak,gerektiginde kendınde degişiklik yapacak.Ben anne oldum,ben evlendım dıye gobek popo yapıp sacı bası dagınık oturmayacak

bebeğim senden öğrenicek çok şey varraklinialirimsmileaklinialirimsmilekaydirigubbakcemile5

http://www.eyeslipsface.co.uk/index.asp
[/COLOR][/B]
bu adresten girip beğendiğiniz ürünleri sepete ekliyorsunuz sonra sağ üstteki shopping bage tıklayıp alışverişinizi tamamlıyorsunuz.
yarın öğlene kadar ücretsiz kargo şansı var bunun içinde,shooping bagte cupon yazan bi ksım var oraya newhomeEU yazıp ödeme sayfasına ilerliyoruz,paypal ve kartla ödeme seçenekleri var

zorlandığınız kısımda yardımcı olabilirim

Kızlar ben de alışveriş yapmak istiyorum elf ten bilen birileri bana yardımcı olabilir mi kredi kartı ödemesi güvenli midir ben hiç yurtdışından alışveriş yapmadım da bir de bu freeshipping için ne yapmamız gerekiyor???

bebeğim senden öğrenicek çok şey varraklinialirimsmileaklinialirimsmilekaydirigubbakcemile5

Dur daha yaşın kucuktur senın,ogrencı yazıor kaydirigubbakcemile3
kartların arasında ne ogreneceksin,giyin suslen gez toz :)

olumunekankayizsmile

Son düzenleme:
Kızlar ben de alışveriş yapmak istiyorum elf ten bilen birileri bana yardımcı olabilir mi kredi kartı ödemesi güvenli midir ben hiç yurtdışından alışveriş yapmadım da bir de bu freeshipping için ne yapmamız gerekiyor???

sanal kart olustursanıza kızlar,limitini siz belırleyın.
internet bankacılıgınız var ise iki sanıyede sanal kart olusturabılıyorsunuz

Dur daha yaşın kucuktur senın,ogrencı yazıor kaydirigubbakcemile3
kartların arasında ne ogreneceksin,giyin suslen gez toz :)

olumunekankayizsmile

aa estafurullah cnmm:eek: 21 yaşındayım ama olsun öğrenicek çok şey varrkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile

ürünleri göstertijem sizede resim nası koyuluyo burda of amannnnnnnnnbilmiyorumkismile:umursamaz::a015::uhm:

Donutcum kullanacağım kartın limiti çok yüksek değil ama tabii tereddütteyim...
Alışveriş yapan kimse yok mu şu an burada :KK43:

eee kızlar 10 £ ve yukarısımı sadece ücretsiz kargo yani? anlamadım şimdi...
ben 6 £ alışveriş yaptım ama...
kargo ücretimi ödeyeceğim ben şimdibilmiyorumkismile
bilenlerden acil cvp mafoldumben

tatlım ödemeyi yaparken shipping ücretini farketmedinmibilmiyorumkismile
Neyse artık deneyim oldu diyelim bidahakine ücretsiz kargodan yararlanırsınkaydirigubbakcemile2

Balım siparişin 6 mayısta yola çıkmış, yani ingiltereden çıkmış paketin
diyor ki, yerel PTT ofisine sor, postacına, komşulara sor veya siteye verdiğin adresi kontrol et...
25 gün içinde (11 hazirana kadar) teslim alamazsan, tekrar haber vericekmisşin cnm
Eğer bizim yerel PTT den kaynaklı bir sorun değilse, postalar ELF e geri dönüyormuş.
yani eğer onlara dönmezse, anla ki PTT nin kabahati...
:sinifsinif:

ayy bebeeem çok saol aydınlattın beni çakma ingiliscemle fazla bişi anlamamıştım:kedi:
ptt yede bişi soruyosun her biri farklı no verio beklices artık napalım:sinifsinif:

bence alışma ve öğrenme bak bis netten alışveriş yapmayı öğrendik noooldualsanaalsanasmile
kendimi tutamıyorum ne görsem sepete atıyorumeyvahedigeldismilekaydirigubbakcemile3
şaka yaptım bebişim alışverişini yap tabi ama bisi sakın örnek alma kaydirigubbakcemile3

bebişim şimdi hangi kartı kullanıyosun öncelikle tavsiyem sanal kredi kartı oluştur ozaman sorun yaşamazsın
limiti sen belirliyosun örneğin toplamda 40 TL tuttuysa limiti 40 tl yapıyosun ve karşı taraf sadece okadarını çekebiliyo
sistemden çıkarkende limitini 0.01 kuruş olarak ayarlarsan senden habersiz kullanılmas

sanal kart olustursanıza kızlar,limitini siz belırleyın.
internet bankacılıgınız var ise iki sanıyede sanal kart olusturabılıyorsunuz

aynnen ben sanal kart kullanıyorum kafam rahatvereliniortak

MimSzzzNcim, öncelikle aldığın ürünler toplamda 10GBP ve üzeri olması gerekiyor, ürünleri sepete attıktan sonra ödeme kısmına geliyorsun, sağ alt köşede gönderim yapılacak yer seçenegi var UK ve Europe yazıyor, Europeyi seçiyorsun, onun solunda da boş bir kutucuk var kupon kodu yazmak için oraya : newhomeEU yazıyorsun, yazdığın anda delivery sıfırlanıyor zaten, sonra devam edip ödemeni yapabilirsin, sorun olursa bir süre burdayım

X