Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

sanki kendımı vanilyalı kek sanıorum ben surunce bunu ,karnım acıkıyor :roflol:

hayır tarzında hep "ben bılırım" tonu var,o yuzden şimşekleri cekıyorsun ustune..hiçkimse herseyi bilemez,herseyı duzgun yapamaz ki buyrunnnnnnnnn

birde kabuki lazım yanlarına bunların,öksüz kalmıslarrrrrrrrrr opuyorumnanaktan

gule gule kullan canım

aha aşkom bende de var İnnova'nın fırça seti. ama siyah saplı :lepi:
o da pek güzel, seviyorum, yımışak. a.s
özellikle far fırçası çok süpersonik...
hihoyyyt

çukulatam gel öpemŞenizŞeniz

kocanın vurduğu yerde gül biterŞeniz:asigim:

yavrummm Şeniz
ben o lafı küçükken şey sanıyodum çiçeğim, bilmiyorumkismile
mesela
annenin vurduğu yerde güller biter, sanki bi sürü gül varmış ta bitmiş hepsi gitmiş gibi sempatiksalakcinni
zalak bi çocuktum ben hep diyom size
mafoldumben

sanki kendımı vanilyalı kek sanıorum ben surunce bunu ,karnım acıkıyor :roflol:

kaydirigubbakcemile3 Canım ben Vanilla da kullanıyorum Body Shop.bayanssulusmile
sevgilim pasta gibi kokuyosun diyor. kaydirigubbakcemile3 seviyorum onu da ama yazın ağır kaçıyor biraz.
:sinifsinif:

gule gule kullan canım

The Body Shop'un kabukisi harika cnm. ödüllüdür. :lepi:
üstelik hayvan kılı değil, sentetik. ama bir dokunun kadife gibi, hastasıyım :asigim:
indirime denk gelirseniz kaçırmayın bence...
:1rolleyes:

ben aldım ama yanlıs secım yapmısım,buyuk olsun dıye tuttum mineral fondoten kabukısını aldım.oda allık ıcın sert kactı maalesef

ben aldım ama yanlıs secım yapmısım,buyuk olsun dıye tuttum mineral fondoten kabukısını aldım.oda allık ıcın sert kactı maalesef

hmmm anladım kuzum...:1ninca:
olsun elinde mineral fondoten varsa onları kullanırken değerlendirirsin.a.s
ben öyle sürüyorum mineral fondoten ve pudralarımı çok memnunum, alık sürmeyi hiç denemedim cnm.
opuyorumnanaktan

ılarzu fırçalar güzel görünüyor uygunmuşta baya fiyatı :ecrin_bebek:

çok teşekkürler canısımkaydirigubbakcemile5

gule gule kullan canım

çok teşekkürler

bunun fırçasını hem allık hem de mineral fondoten fırçası olarak kullanıyom valla pek de güzel oluyor ama kabuki fırçayı da merak neyim etmiyor değilim hani nasıl performansı görmek hissetmek istiim

bayanssulusmile

aprill:roflol::roflol:

benim de amcam yanağından bi öptü mü sulu sulu tükrük olurdu yanağın.

ben de küçükken sil sil delirirdim öptükten sonra. bi günde demişti ki bak silme yanakların elma elma olur:roflol:

bayağı bi tükürüklü gezdiydim yaaabenneyaptımki

ne kadar çiçekler bodu shopta kabukiler april tevsiye eti meraklandım zannımca

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
saftirik kızanlarmışız biz erzum...sempatiksalakcinni

kuzum badi şopun kabukisi sanırım 30 TL indirimsiz fiyatı.:1ninca:
ben indirimden yarı fiyatına kapmıştım geçen sene.:lepi:
sen de denk gelirsen alırsın kuzum bu hali pahalı...:sinifsinif:
ben takip ediyorum indirimleri sana haber ederim çiçek gözlüm
opuyorumnanaktan

zaten mantıklı olanı o :)))

40 kusurdu galıba,42 mıydı neydı

zaten mantıklı olanı o :)))

40 kusurdu galıba,42 mıydı neydı

O kadar yoktu be donut'cum...bilmiyorumkismile
30 du sanki. bendeki ufak ama. kocaman değil.
:sm_confused:

42 se hayatta almam yarısını verseler de almam

alırsam yanında es geçtiğim 20 tl olan estee lauder bronz allığa çok ayıp etmiş olurum.bilmiyorumkismile

güle güle kullan tatlış nerden aldın bunu nerden bulabilirim
yaa clarie's ten fırca almıstım hiç hoşuma gitmedi sonradan
hem sentetik cok set :sinifsinif:

42 se hayatta almam yarısını verseler de almam

alırsam yanında es geçtiğim 20 tl olan estee lauder bronz allığa çok ayıp etmiş olurum.bilmiyorumkismile

evet birazçık fazlamış ya fiyatı :1ninca:
20tl pudradan suan 2 kişi aldı memnun kuzum :jeyyar:

canımın yarısı

heykel de kaan parfümeri var . innova fırçalar orda var sefkilim.

kız o estee ler istanbuldaydı yaaa:sinifsinif: tüühh neysee :çok üzgünüm:

magrenta inglotun fırçalarında da indirim oluyormu bilgin varmı bende fırçalarından alıcam ama eccik ucuzlasa

valla canım onlarda farıyla birlikte olunca falan bi idnirim oluo die biliom ama önünden geçtikçe bakıom indirim varmı die 1-2 kere rast geldim girip alamadım sefgilim delirioda :)

Rica ederim; Coastal Scents ben kullanmadım ama bir arkadaşım almıştı, o kullanıyor çok da memnun, çeşit çeşit renkler var içinde...bende çok far var, olmasaydı bende alırdım ama elimdekiler bitmeden almak istemiyorum.
Sephora'nın seti çok güzel görünüyor ama ben Sephoranın farlarından hiiiç memnun kalmadım kızlar, pigmentli değiller, bir de far bazı şart aksi halde sırf sim sim duruyor renk vermiyor. Belki bu set ile farlarında bir düzleme olmuştur?

Bunun dışında Inglot veya MAC'den dediğiniz gibi palet yapabilirsiniz, ben MAC 'den (belli bir zaman zarfında) palet yaptım çok da memnunum! Farlar kalıcı ve güzel...

bebekimmm benim farlar bi gelsin ben bi test edem sen öle bak. kızım sen hiiiç bişi alamazsın yorma kendinikaydirigubbakcemile3 nan kaç aydır krem alcan seni bekliyorum al bakim güzelse bende alam kaydirigubbakcemile3
DDF yi bende gördüm ama yağlanma serisi o bebeğim sankim bize gitmes zaten yanaklar kurukaydirigubbakcemile2

tatlım ozaman inglota yada mac' a gidicen onun dışında TR de palet oluşturabilcein pek biyer yok. ama sen zaten uygun fiyatlı istiyodun Mac çok tutar. Bak şölede yapabilirsin istanbulda oturuyosan yada istanbulda tanıdığınvarsa elca kozmetic var mac ürünleri bobbi broun ürünleri çok uyguna satılıyo onlara bakabilirsinkaydirigubbakcemile2

valla canım onlarda farıyla birlikte olunca falan bi idnirim oluo die biliom ama önünden geçtikçe bakıom indirim varmı die 1-2 kere rast geldim girip alamadım sefgilim delirioda :)

tatlım bulmuş senin gibi bişi almayan hatunu öpsün tepesine kkooosun:mymeka:

canım yaw bi ara baya bi inceledim indirimi görünce alasım geldi hem faktör az hemde bize ters bencede şuan ihtiyacım sadece güneş kremi canım body shoptan demene için gündüz kremi gece kremi ve göz kremi aldım bitmeden loccianteye gitmenin ne anlamı var belki her ay bi ürün alıp bitene kadar set yapmış olurum die düşünüom bu arada ben la roce posayı deneyip onu almayı düşünüom şidmi loccianteninki nasıl bilmioz hemde indirimde bile 75 tlyemi ne gelicek yanılmıyorsam 30 ml
ama la roche en az 50 ml ve 40-50 tl arası hemde ne memnun olanlar çok die düşündüm
pintiüyesmileysi PPPkaydirigubbakcemile3boshayallersmilebayanssulusmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…