Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Sağolun kızlar ilginize teşekkürler...Cafelatte elca kozmetiği tuttum bir blogda bahsedilmişti mutlaka gitmek istiyorum oraya fırsat bulunca...
Magrenta ben dermotolog tavsiyesi ile la roche kullanıyorum cnm yağlı ciltler için olan 30spf sini çok da memnunum krem gibi değil losyon kıvamında kolay sürülüyor rengi beyaz ama cildi renklendirmiyor...Ben memnun kaldım çok pahalı da değil denemende fayda var canım...

bu arada she rujum nar çiçeği renginide andırıyo cnm denemeni tavsiye ederimbayanssulusmile

seyma tşk ederim canım güzelmi peki yapısı ben daha önce hiç kullanmadım she ürünlerini fiyatı da uygunmus baktımda şimdi netten, yazdım canım listeye bakıcam:))

saol canım ne zamandır arayış içindeyiz gidip bakıcam ama bi türlü denk gelmedi bugün yarın alıcam artık :)))))

evet o cnm sağdakii nar çiçeğine benzeyen turanjı andıran renk cnm şöyle söyliyim bi araa benn portakal rengi rujları çok seviyodumm max factor de buldum çok güzeldi rengi amaa o an pahalı geldiği için alamadımmm sonraa bi parfümeridenn bu rengin dahaa koyusunu aldım oda cecile markaydı hattaa yanındada çok güzel bir pudra hediyesi vardı .....ertesi gün bi markette eşimlee dolanırken gördüm she yii vee tüm ısrarlarımaa rağmen eşim pes etti ve banaa ruju almamı söyledi alsanaalsanasmile şöyle söyliyim cnmm simlii parlak bi ruj amaa mat değil biraz parlatıcı etkiside var diyebilirim amaa gördüğün rengi veriyo dudaklara cnmm ben bi araa çok kullandım helee kokusuna bayılıcaksınnn süperrr kokuyoooo yiyesin geliropuyorumnanaktan amaa keşkee mat bi ruj olsaydı ben mat ve simsizleri çok seviyorum amaa napıyımmm bulamadımakannehir

bende böyle turuncumsu renkleri çok seviyorum bakıp denemem lazım tşkler canım matlarıda vardır mutlka araştırıp bulmak lazım...
bu ne oruç, bu ne lahana sarması off offff

bende böyle turuncumsu renkleri çok seviyorum bakıp denemem lazım tşkler canım matlarıda vardır mutlka araştırıp bulmak lazım...
bu ne oruç, bu ne lahana sarması off offff

bişiy değil cnm eğer alabiliyosan max factor turuncumsu renkleri dhaa mat ve güzell bende seviyorum bu tonları hele bi bronz tende bi cilt bakımı ve güzellik uzman ve öğreticisi olarak çok güzel durucağına eminim yazınnn perfect yani ... nedennn kafanmı karıştı cnm senin ne oldu

yok canım son zaman biraz fazla ürün aldım ruj falan, limitlerimi aştım ondan :ecrin_bebek: sonrada oruca giriyim dedim elimdekiler bitmeden bişey almıcam dedim ama hoşuma gidenleride görünce dayanamıyorum ama neyseki bunlar ucuzmus :))))

kızlar she ürünlerini kullanıp memnun olan varmıydı aranızda acep, bi kaç rujunu begendim
ben kullanıyorum canım...
resim koyduğun rujdan başka renk var bende
tadı ve kokusu süper ama renk vermiyor
yine de koyu renk ruj üstüne sürüyorum,hoş oluyor.

3 tane gloss'u var
onlardan da memnunum, cidden güzel duruyorlar...

2tane de farı var,onlardan da memnunum bayanssulusmile
renkleri aynen paletteki gibi ve yapısı da hoşuma gidiyor...

lacivert rimelini almıştım denemelik,iğrenç çıktı
uzak dur derim :umursamaz:

bi de roll-on'u ve wücud kremi var
onları henüz kullanmadımboshayallersmile

ruj ve farları swatch yapabilirim istersen opuyorumnanaktan

Son düzenleme:

çok çok alıp napıcaksın cnm bozulur sonraa elindekileri kullan sonra alırsın desemde bende kendimi tutamıyorum bayanssulusmile

she nin farları kalıcı simli ve parlakmı cnm kremsimi nasılll ???

kızlar she ürünlerini kullanıp memnun olan varmıydı aranızda acep, bi kaç rujunu begendim

bebeğim bende gloss ları var ben bayılıyorum kokusu enfessssopuyorumnanaktan

tatlım evet loccatine 75 TL ken bile pahalı en fazla 2 ay felan gider burda la roce posayı nerden bulcamki bende araştırıyım bakim o markayı
olmazsa gündüz la rocha gece loccatine kullanırımbayanssulusmile

bugünkü ganimetlerim resim çekmeye üşendim alıntılarla idare ediverin plskaydirigubbakcemile3

dermokil maske ( tek kullanımlık olanları denemiştim yumuşacık yapıo bide siyah noktalar daha kolay temislenio)

yılan yağı( saç bakım için)

:hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…