Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hayır rahatlamadım boyle bi iddam yok hiç bir zamanda olmadı zaten kendine iyi bak sevgiler ben foruma uzun süre ugramam muhtemelen çok kırıldım çünkü çok üstüme geldiniz dışarı çıkıp alışverişe gidecekken tüm motivem gitti pc basında ağlıyorum sayenizde asıl sen rahatladınmı şimdi

olabilir neyse kapansın artık şu konu baydı gercekten bir daha tavsiye dahil yazmayacagım zaten bir kez yazdım başıma gelene bak ağlamaktan gözlerim şişti neyse bu konu kapansın artık anlaştıkmı aprilcım

akannehir
ebrucum bunun içinmi böyle kendini heba ettin allasen:nazar:ölümlü dünyada herşeyi bu kadar kafana takarsan vay haline:1closedeyes:
fikir uyuşmazlığı her alanda olduğu gibi burdada olur,gerçek hayatta olduğu gibi..ama en ufak bir olumsuzlukta böyle hayata küsülürmü!
yapma allasenbenneyaptımki

canım bence sen alınganlık yapıosun geçen seferde aynısı oldu sanırım biraz stresde var işsizmişsin ondandır biraz daha rahat ol bence madem işsizsin bişi alma boşver alışverişi
burda ne ağlancak bi olay nede kimsenin kimsenin üstüne geldiği yok boşuna canını sıkma isteyen istediği yerden istediğini alsın kimse kimseyi zorlamıyor diyor ve konuyu kapatıyorum

sabah lattenin önerdiği farların olduğu sitedeyim bir yandan da strawberyde kafayı kırdım bişiler alıcam ben yaww bi yerlere atasım var kendimi şöle bi sürü şey mıncıklıcağım heheheh bu arada ddf matte 15 faktör yaza yeterli olmaz ama çilekte indirime girmiş acep bana olurmu alsammı kii

evet biraz hassaslık var tabi bu ta üstüne geldi neyse alışverişe çıkmam gerek ürün iade etmiştim elimde çek var onlarla bişey bakıcam bulursam

akannehir
ebrucum bunun içinmi böyle kendini heba ettin allasen:nazar:ölümlü dünyada herşeyi bu kadar kafana takarsan vay haline:1closedeyes:
fikir uyuşmazlığı her alanda olduğu gibi burdada olur,gerçek hayatta olduğu gibi..ama en ufak bir olumsuzlukta böyle hayata küsülürmü!
yapma allasenbenneyaptımki

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan tşkler tanrıça senin önerilerin doğrultusunda alışverişe gidiyorum sevgiler

noluyor yaaaa hele bi durun iki dakka okuyum kime ne kızılcık sopası geliyo

azzzz sonraaaaaaaaaa

tamam önemli değil tanrıçadan ceza istemişsin sakın ha benim yüzümden ceza alma olurmu ben zaten forumlara ugramam bi süre konu kapanır tamammı lütfen ben şimdi makyajımı yeniden yapıp dışarı çıkıcam kendine iyi bak sevgiler opuyorumnanaktan

evet biraz hassalık var tabi bu ta üstüne geldi neyse alışverişe çıkmam gerek ürün iade etmiştim elimde çek var onlarla bişey bakıcam

kaydirigubbakcemile3 Tanrıça'dan ceza istemedim kız allam yaa :teselli:
ilarzuma kendimi şikayet ettim, editör ya o.

ben de fevri cümleler kurdumsa kusuruma bakma cnm, oldu mu ? :1ninca:
şimdi o mis gibi çekle kendine akmayan makyaj ürünleri al yavrum hihoyyyt
bi daha da böle sudan sebeplerden heba etme kendini...

tamam önemli değil tanrıçadan ceza istemişsin sakın ha benim yüzümden ceza alma olurmu ben zaten forumlara ugramam bi süre konu kapanır tamammı lütfen ben şimdi makyajımı yeniden yapıp dışarı çıkıcam kendine iyi bak sevgiler opuyorumnanaktan

:smiley-cool:yok haşa!ben yetkili değilim,öyle bi gücüm yokguclubacismilebenneyaptımki
arzuya yazdı benim topiğimde sadeceyerimseniben
ebru hasta etme adamı:mymeka:
ağlanıcak,topiğe küsüp gidilicek bişey yokakannehiranam ben ne hakaretler yedim,ne kavgalar ettim..:nazar:..o zaman intihar etseydim:roflol:

bende yemek yapmayaa gidiyorumsenağlama i gezmeler ebru benim yerimede gezzz:teselli::kahve:

Kızlar düşündüm de galiba en güzeli kendi paletini yaratmak hazır paletlerde ne yazık ki sadece 2-3 rengi kullanıyorum hem yurtdışından alışverişe de pek güvenemiyorum şimdi sizin tavsiyelerinizi bekliyorum...
ınglotta var biliyorum başka TR de gidip kendi paletimi oluşturabileceğim bir marka var mı?

Kızlar düşündüm de galiba en güzeli kendi paletini yaratmak hazır paletlerde ne yazık ki sadece 2-3 rengi kullanıyorum hem yurtdışından alışverişe de pek güvenemiyorum şimdi sizin tavsiyelerinizi bekliyorum...
İnglotta var biliyorum başka TR de gidip kendi paletimi oluşturabileceğim bir marka var mı?

bencede farı denemeden almak pek mantıklı diil canım bir mac a git onunda var sanırım :)
inglotun idnirimli dönemleri oluo ona denk gelirsem bende bi palet yapmak istiom

Evet tatlım resimlerde farklı çıkıyor mac in hazır 88-120 lik paletlerinde de kullanamayacağım bir sürü renk var hem onlar da yurtdışından satılıyor ne kadar güvenilir bilmiyorum...

Arkadaşlar böyle konu ile alakasız yorumlarınızı özelden yapmanız yerine illaki konunun anasını bellediğinizden daha çok hergün topikte yüzyüze baktığımız muhabbet ettiğimiz insanlarla nasıl bu kadar gerilebiliyorsunuz ona siirleniyorum, kızıyorum , kafamı duvara vurup, tanrıçanın karşısına çıkıp korkutuyorum.

Biraz daha ılımlı konuşsanız zaten kapanacak uzamayacak. Heç ağlanacak bi yazı görmedim, yersiz yere uzatılacak bi konu da değil. Eeee ne bu peki?

Lütfen canikolar millet burda milletin en son satın aldığı kullandığı ürünleri görmek istiyor, memnun kaldığı, ne kadara aldığı hakkında yorumlar okumak istiyor.

Yoksa tavsiye etmediğiniz veya ettiğiniz ürünler hakkında bizim ayrıca konumuz da var. Orada da şöle oluyor; herkes tavsiye ettiği ürünü yazıyor neresini beğendiğini yazıyor ya da tavsiye etmediği ürünü neden tavsiye etmediğini yazıyor. Bu kadar canlar.

Boşuboşuna ne kendi moralimizi ne de karşımızdakinin moralini bozmaya,önceden bozulan moalimizi başkasının üzerine atıp da kaçmaya gerek yok.

Şimdi buyrun en son aldığımız ürünleri paylaşmaya çiçekler.

fırça dediniz de aklıma geldi çiçekler

geçenlr de 16 tl ye innovanın fırça setini aldım gri saplı

çok beğendim

ince küçük bi eyeliner fotoda tam ortada harika sürümü falan allık fırçası da yumuşacıktı

X