Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

bi iddaa atmadım ortaya bir ürünle ilgili argeden aldıgım bilgiyi aktardım hepiniz üstüme geldiniz

iyi tamam ebru. dediğin herşey gerçek ve doğru tamam.
rahatladın mı.

hayır rahatlamadım boyle bi iddam yok hiç bir zamanda olmadı zaten kendine iyi bak sevgiler ben foruma uzun süre ugramam muhtemelen çok kırıldım çünkü çok üstüme geldiniz dışarı çıkıp alışverişe gidecekken tüm motivem gitti pc basında ağlıyorum sayenizde asıl sen rahatladınmı şimdi

offf ebru yaa...akannehir
çocuk muyuz demiştim, doğru demişim sanırım...:bbo:
ne diyim ben sana şimdi...
:1ninca:

ayyy ne güzel açıklamışsın bende golden rose deneyim bari ona pek güvenemiodum saol canım benim :)
tembelim benim bende aynı kanıdayım yurtsışı die güvenmem yaneee :))) ultra black gerçekten şahane birde kalemi açmayı becerebilsem
cecile arge de çalışan tanıdık var ondan alıyorum bu bilgileri ve güvenle kullanıyorum lip glossların hammaddesi chanele hammadde veren firmadan alınıyor mesela

canım benim ben bunu biliom daha önce söylemiştin zaten amacım üstüne gelmek değil sürekli aynı şeyi ısrarla söyleyince şaka yapiym dedim ama konu sakız olmuş yaww :)))

neyse sanırım konu kapandı bende uzatmayım :))
yabancı markalara o kadar para verme yanlısı değilim hele hayvanlar üzerinde test yapıosa hiç almamaya çalışıyorum benim amacım tr üretimi olsun hem ben uygun fiyata alayım hem ülkeme faydası olsun istihdam çoğalsın falan filan bir nebze avon ve oriflame e de karşıyım yurtdışında o kadar ucuz ve çeşitliki bizi burda kazıklıolar resmen :)))bayanssulusmile

offf ebru yaa...akannehir
çocuk muyuz demiştim, doğru demişim sanırım...:bbo:
ne diyim ben sana şimdi...
:1ninca:

hepiniz üstüme gelince bunaldım zaten işsizlikten dolayı stres halindeyim makyajımı yapıp hazırlanmıştım yeni ciciler almaya gidecektim ama gidesimde kalmadı alasımda çok üzüldüm bunu haketmedim çünkü

önemli değil magrentacım konu oyle uzadıki ben bile şaşırdım neyse boşver alışverişe yarın giderim artık makyaj falan kalmadı ağlamaktan çünkü

2 kişi yazdık yaa ebru kim geldi hepiniz deme bari.
tospikle burada rastlaştık zaten.
o da benle paralel düşünüyormuş demek ki.

:teselli:destek olsanıza biraz birbirinizi itip kakacağınıza:mymeka::mymeka:

2 kişi yazdık yaa ebru kim geldi hepiniz deme bari.
tospikle burada rastlaştık zaten.
o da benle paralel düşünüyormuş demek ki.

olabilir neyse kapansın artık şu konu baydı gercekten bir daha tavsiye dahil yazmayacagım zaten bir kez yazdım başıma gelene bak ağlamaktan gözlerim şişti neyse bu konu kapansın artık anlaştıkmı aprilcım

Ağlamana anlam veremedim ben Ebru...
ama üzüldüm yani. ben insanları kıracak bir kişi değilim,
hem de böyle saçma bir sebepten.
neyse, kusura bakma gene de.

Öncelikle Cafelatte tşk ederim tavsiyene tatlım...

Angelica teşekkür ederim 'coastal scents' sitesine baktım hiç duymamıştım paletleri gerçekten çok güzel Mac palet istiyordum mutlaka ama bunun renkleri daha ağır daha kullanılabilir sanki ve de ışıltılı siteden doğrudan alışveriş yapılıyor mu sen hiç denedin mi merak ettim...

Donut canım Sephora da hoş görünüyor aslında mat görünüyor resimlerde ama ilk resim öyle olmadığını gösteriyor demek ki netteki fotolara güvenmemek lazım...

önemli değil magrentacım konu oyle uzadıki ben bile şaşırdım neyse boşver alışverişe yarın giderim artık makyaj falan kalmadı ağlamaktan çünkü

canım bence sen alınganlık yapıosun geçen seferde aynısı oldu sanırım biraz stresde var işsizmişsin ondandır biraz daha rahat ol bence madem işsizsin bişi alma boşver alışverişi
burda ne ağlancak bi olay nede kimsenin kimsenin üstüne geldiği yok boşuna canını sıkma isteyen istediği yerden istediğini alsın kimse kimseyi zorlamıyor diyor ve konuyu kapatıyorum

sabah lattenin önerdiği farların olduğu sitedeyim bir yandan da strawberyde kafayı kırdım bişiler alıcam ben yaww bi yerlere atasım var kendimi şöle bi sürü şey mıncıklıcağım heheheh bu arada ddf matte 15 faktör yaza yeterli olmaz ama çilekte indirime girmiş acep bana olurmu alsammı kii

Ağlamana anlam veremedim ben Ebru...
ama üzüldüm yani. ben insanları kıracak bir kişi değilim,
hem de böyle saçma bir sebepten.
neyse, kusura bakma gene de.

tamam önemli değil tanrıçadan ceza istemişsin sakın ha benim yüzümden ceza alma olurmu ben zaten forumlara ugramam bi süre konu kapanır tamammı lütfen ben şimdi makyajımı yeniden yapıp dışarı çıkıcam kendine iyi bak sevgiler opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…