Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım evet ilk fotodakinin fırçası kalın, hacim verme konusunda daha iyiymiş o yüzden. bana görevli fırçası kalın olanı tavsiye etmişti ben black out istememe rağmen, kalın fırçalı olan size çok uygun demişti. daha çok hacim verirmiş + uygulaması da fırçası kalın olduğundan daha kolaymış. bide fırçası daha dayanıklı demişti, blackout un fırçası zamanla kötü olabilir demişti gerçi ben bugüne kadar hiçbir rimelin fırçasının kötüleştiğini görmedim daha :lepi: simsiyah olsun istiyorsan blackout al, daha rahat ve hacimli olsun diyorsan ilk resimdekini yerimseniben a.s.

Pilar a.s.
Diorshow düşünüyorum bi de fakat black out mu önerirsin bunun hakkında gurbağı da bahsetmişti fakat hangi topikte olduğunu bulmam çok uzun zaman alabilir . . .
İlk showun fırçası sanki daha kalın . . ?

dorts5.th.jpg
dorblackhs3.th.jpg

canım pilara sormuşsun ama nacizane kullanan biri olarak görünce cvplamak istedim. kesinlikle black out alma derim. klasik waterproof olmayan diorshow kullandığım en iyi maskara. strawberry de de indirimde

canım pilara sormuşsun ama nacizane kullanan biri olarak görünce cvplamak istedim. kesinlikle black out alma derim. klasik waterproof olmayan diorshow kullandığım en iyi maskara. strawberry de de indirimde

almagester çok çok çok teşekkür ediyorum . . . kesinlikle tavsiyeni dinleyeceğim . . .
a.s.​
straw da 40.50 indirim belirtilmemiş fakat bende 60 civarı olarak sordum, bu demek oluyor ki straw çok daha avantajlı ve bahsettiğin gibi indirimli . . . Fakat straw ı çok ziyaret ettim henüz hiç spariş vermedim .. .. .. Ürünler korunaklı ve sağlıklı bi biçimde son kullanıcıya ulaşıyor mu acaba ?

poison girl canım aynen tahmin ettiğim gibi , çok güzel ve kaliteli ürünlerin :içelim:

ilk fotodaki, 2. sırada sağ taraftaki 4lü far ne canım yaa çok güzel görünüyor, siyahlısı var mıdır acaba -tatlicadiarzu-

bide john friedanın runway straight ürününü hiç görmedim ben standında :çok üzgünüm: yeni falan mı acaba Şeniz Şeniz Şeniz

pilar,teşekkürler canım,4lü far barbara bort siyahını görmedim standta,bende arıyorum beyaz gri ve siyah
runway straightı yazın almıştım,şimdi var mı bilmiyorum.

pilarcım,ben yanlış anladım herhalde kare 4lü farı soruyorsan markası isa dora ,hediye gelmişti,bu markayı parfümerilerde hiç görmedim.

Şeniz evet canım 4lü kareyi soruyordum, sağ tarafta pudranın altında olanı. çok beğenmiştim. :çok üzgünüm:

anammmm çoşturmuşunuz burası bi renklemiş,hareketlenmiş..tüm ekleyen arkadaşlar teşekkürler.güle güle kullanın hepinizin çok güsel ürünleriii...
gene yetişemedim yahu desenızeeee....şakkıdı

almagester çok çok çok teşekkür ediyorum . . . kesinlikle tavsiyeni dinleyeceğim . . .
a.s.​
straw da 40.50 indirim belirtilmemiş fakat bende 60 civarı olarak sordum, bu demek oluyor ki straw çok daha avantajlı ve bahsettiğin gibi indirimli . . . Fakat straw ı çok ziyaret ettim henüz hiç spariş vermedim .. .. .. Ürünler korunaklı ve sağlıklı bi biçimde son kullanıcıya ulaşıyor mu acaba ?

rica ederim :içelim:evet canım ulaşıyor yani ben bi sorun yaşamadım. inaşllah sende yaşamazsın. ürünler zaten iyi şekilde paketlenmiş oluyor ve en fazla 15 günde geliyor. sana sipariş numarası veriyolar ordan takip ediyosun:eek:

poison girl canım hepsi çok gzel güle güle kullan hepsini. bu arada hemen hypnotic poison dikkatimi çekti bende bayılırımmmmm. bide benim ojelerim okadar az ki tırnaklarımı yiyodum bıraktım uzuyolar. artık bana yeni bir saha da açılmış oldu şimdiden bakıyorum ojelerekaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
smhsmh tatlım pevonia ürünleri nasıl ben bi türlü cesaret edemedim almaya. gittiğim güzellik salonunda vardı ama ne bileyim elim gitmedi almaya. sen menunmusun

dsc02789wh1.jpg

uyşşşş işte kalemlerrrrrdelikafadulden

poison memnun musun canım ben çok severim kalemi kullanmayı

bir de diğer resimdeki bronz top allık ne marka

Son düzenleme:
dsc02789wh1.jpg
[/IMG]

aaa blistex =) ben çok seviorum ya onu dudaklarımı kurtaran tek krem ne denedisem onun kdr ii gelmedi hiçbri

arkadasim kozmetik dükkaniniz mi var enson bunlari mi aldin cidden?delikafadulden
Blistex gibisi yok herkes özellikle kIS aylarinda kendisine bitane edinmeli ...

Son düzenleme:
kıslar ben işlerden uzak kaldım ama coşmuşsnz valla herkesin ürünleri harika ben çekmecemi koymuştm resim olarak ilk öle demiştk ama herkes sermiş tezgahı bende serip çekerim bugünlerde :) herkes ii günlerde kullansın eşyalarını
pilarcım editörlüğün hayırlı olsun hayatım

kızlar bunlarda benim avondan sipariş ettiğim ürünler.dün geldi koyayım dedim.avon saç bakım ampulleri,arabian glow serisinden pudra ve perfect wear kalem eyeliner.

kızlar bunlarda benim avondan sipariş ettiğim ürünler.dün geldi koyayım dedim.avon saç bakım ampulleri,arabian glow serisinden pudra ve perfect wear kalem eyeliner.

güle güle kullan canım hihoyyythihoyyyt .avon hem ucuz hemde çeşit çok.ama ben ne aldıysam avondan makyaj ürünü adına hep cildimde alerji yaptı. oysa kataloğa bakarken şeker dükkanına girmiş çocuk gibi oluyorum ama alıncada elimde kalıyor.sanırım cildim aşırı hassas ondan. bu arabian serisini hep merak ettim güzel bi bronzluk sağlıyor gibi

X