Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
aaayy tırnak protez gibi duryo amaaa

ben bole siyah dıorum :asigim:

MatteBlack_B.jpg

ben çocukken
suluboya ile boyardım tırnaklarımı
kuruyunca mat olurlardı
bunları ona benzetiyorum,o yüzden sevmiyorum:asigim:

hadi ya bende de kucuklugumden beri sedefli oje fobisi vardır,matlar moda oldu ya pek birsevindim :))))))

bu kdr mat ojeyi daha bulamadım ben boshayallersmile
sitelerde satılıyor matlastırıcı ama onsuz mat yok mu ki boshayallersmile

rosengelom bende var çilek esansı olarak geçiyor dolphinebru75 in dediği gibi yağlı değil kullanınca sende farkediceksin ama ben direk sürmüyorum sevgili gurbik prenses suyla seyreltip buz küplerine doldurup buz kürü yapın demişti ben öle kullanıyorum ve çok memnunum Arifoğlundan almıştım ben

dolphinebru75 tatlım sen suyla seyreltipmi sürüyosun yoksam direkmi sürüyosunzemuszemus

bu arada yeni makkaj malzemesi alıp bide utanmadan sıkılmadan buraya koyan herkesleri kınııyorum :kıskançüyeşeysi:

Kredi kartım patladı ama sizin yüzünüzden body shop yapasım var :dilcikar: bide şu guarlinleri gözüme gözüme sokmasanız olmami:dilcikar:

ben çilek yağını pamuğa ıslatıp sıkıyorum sonra çilek yağını pamuğa az miktar döküp yüzümü öyle siliyorum sonrada bişr kez yüzümü suyla duruluyorum cildinin ferahladığını hissediyorsun bende arifoğlu almanı öneririm

Neredeyse heryerde var :) Ben istanbulu soylerim Istanbul kadını olaraktan :)))))

212 Power Outlet,Ataköy Plus,Bağdat Caddesi,Capitol ,Carousel ,Forum ,Galleria ,Göztepe Optimum ,istiklal caddesi,kale,osmanbey,profilo benım bıldıklerim

kargom sonunda geldi canlarımmm
cicileri görünce aklım çıktı resmen
süperler , çok beğendimmmm :dance:
önce allıklarla başlıyorum;

Cecile Blush On Natural (7 numara tatlı bir pembe ama tam çıkmamış fotoda ) ve Cecile Cooked Terracotta (6 numara)

**

Cecile Multi Colour Terracotta 5'li far

**

tanesi 2tl'den aldığım meşhur maxi shine serisi (swatchlar sırasıyla olmamış ama hangi rengin hangi şişeye ait olduğu anlaşılıyor)

**
Cecile metalik eyeliner.diğeri de avon colortrend eyeliner,arkadaşım avonu bana süpriz olarak yollamış a.s.

kuyruk kısmındaki yeşil gibi avon olan...(resim alıntıdır)

oyyyyy kontescim süper şeylermiş çok beğendim güle güle kullan canım :))))
yüzümde değil de kolumda göstersem olur mu bebikim bilmiyorumkismile yüzüm akne tedavisinde de şuanda :kedi:

en düzgün çekimim bunlar oldu kuzumm,belli olmuyo allıklar pek alsanaalsanasmile

2.fotodaki renklere 1. fotodaki parlaklıkları ekle.ahanda öyle kaydirigubbakcemile3

allıklar ve far tanesi 10tl'den canım
gloss'lar 2tl'den
metalik eyeliner da 5 tl opuyorumnanaktan

cidden beklediğimden iyi geldiler
boyut filan olarak da süperler
eyeliner normalde 21 tl filan nette
o fiyatta olsa asla almazdım...

elim değmişken farı da swatchladım şekerim

ayyyy swatchlar şahaneymiş cnaım benim eline sağlık farın renkleri çok güzelmiş
aaa hiç bu aklıma gelmemişti olabilir. kansızlıkda olabilir.
çünkü ellerim sürekli soğuk..
teşekkürler canıma.s.aldıklarınıda ii günlerde kullan cnm

kontescim teşekkürler canımmm
farı çooook beğendimmmm.
not alim bende istiyorum ondanolumunekankayizsmile
iyi günlerde kullan cnm
canım gidip bir test yaptır sapğlık ocaklarıda yapıyor benimde eller ayaklar hep buzdu :KK43: demir eksikliği çıktı
ay bende siyah oje hastasıyımm ama maalesef işim dolasıyla fazla metalci takılamıorum :)))))
ayyy bende çok seviom siyah ojeyi ama pek kullanmak nasip olmadı artık kullanamıom zaten
mat dediğin şöyleler mi kuzucukummm?
bööööö o ne beaaaaa iğrençç
aaayy tırnak protez gibi duryo amaaa

ben bole siyah dıorum :asigim:

MatteBlack_B.jpg
bayanssulusmile

kargom sonunda geldi canlarımmm
cicileri görünce aklım çıktı resmen
süperler , çok beğendimmmm :dance:
önce allıklarla başlıyorum;

Cecile Blush On Natural (7 numara tatlı bir pembe ama tam çıkmamış fotoda ) ve Cecile Cooked Terracotta (6 numara)

**

Cecile Multi Colour Terracotta 5'li far

**

tanesi 2tl'den aldığım meşhur maxi shine serisi (swatchlar sırasıyla olmamış ama hangi rengin hangi şişeye ait olduğu anlaşılıyor)

**
Cecile metalik eyeliner.diğeri de avon colortrend eyeliner,arkadaşım avonu bana süpriz olarak yollamış a.s.

kuyruk kısmındaki yeşil gibi avon olan...(resim alıntıdır)

canımmm güle güle kullan bayıldım cecillere :)) terakota allığımız aynı canım :))
cecile farını ve eyelinerını da çok beğendim yorumunu alabilir miyim ? güzel renk veriyor mu ikisi de ?

X