Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Eda ben kargo için sorun çıkarsa diye tel numaramı da vermiştim şuana kadar başıma böyle bişey inan hiç gelmediği için anlam veremedim evde bulamadıkları zaman not bırakıyorlar ben gidip oradan alıyorum ama ne gelen ne giden nede not bırakan olmadı o nedenle ben açıkcası yollamadığını düşünüyordum ...

size özelden msj attım herşeyi anlattım gerçekten yolladım dediğim gibi yrn okul çıkışında hmn gidip halledicm bu işi özel msjımda herşeiii anlattım çok çok özür dilerm lütfen..

ayrıca avon temsilcisi olduum için karımla herşei oradan alıorm ve fotodakilerin %90 avondan bi kaç şeyi kndm aldım ki onlarda biliosunuz indirim vardı hepsini oradan aldım..

Neredeyse heryerde var :) Ben istanbulu soylerim Istanbul kadını olaraktan :)))))

212 Power Outlet,Ataköy Plus,Bağdat Caddesi,Capitol ,Carousel ,Forum ,Galleria ,Göztepe Optimum ,istiklal caddesi,kale,osmanbey,profilo benım bıldıklerim

saol cnmm =)

oyyyyy kontescim süper şeylermiş çok beğendim güle güle kullan canım :))))

ayyyy swatchlar şahaneymiş cnaım benim eline sağlık farın renkleri çok güzelmiş

canım gidip bir test yaptır sapğlık ocaklarıda yapıyor benimde eller ayaklar hep buzdu :KK43: demir eksikliği çıktı

ayyy bende çok seviom siyah ojeyi ama pek kullanmak nasip olmadı artık kullanamıom zaten

bööööö o ne beaaaaa iğrençç

bayanssulusmile

merci hayatımmmm,daha güselleri senin ola inşşş opuyorumnanaktan

canımmm güle güle kullan bayıldım cecillere :)) terakota allığımız aynı canım :))
cecile farını ve eyelinerını da çok beğendim yorumunu alabilir miyim ? güzel renk veriyor mu ikisi de ?

saol cnm sen dee opuyorumnanaktan
farları swatch yapmıştım canım,aynen ordaki gibiler...
eyeliner de gayet gizel renk veriyor,siyahmışcasına belli oluyor yani ama rengi metalik füme

Teşekkür ederim canım benim uğraştırdım senide gerçekten inci toplar süpermiş ....

Tamam canım bende alıp senin tarif ettiğin şekilde deneyeceğim ...
Canım üzülme benimde kredi kartı limitim bitti geçen ekstra geldi eşim şoka girdi sadece kozmetik bir süre oruca girdim ....

canım ilk başta olan chanel 503 o kadar aradımki hiç biyerde yok bu renk zaten daha tr ye gelmemiş limited çünkü koleksiyon ürünü olduğu için....

canım opi markaları sevil de belli renkler sephorada 5 renk ama ykm de bütün renkleri var fiyatları ise 31-35 arası değişiyor bendede bi rengi var eklerim resim....

canım sevillanın matte balck ini dene aynısı ben aldım çokta memnunum resim eklerim ....

tamam canım....

canım sevilde sevilla markasının matte black rengini al aynısı ....
du size opi ve matte swacthları yapam içimden geldi....

saol bebişim ama ne de pahalıymış yahuu bilmiyorumkismile

kızla çok uzun zamandır sizlerle paylaşamıyordum şimdi toptan eklıyım dedim
sdc11143f.jpg

flormar alıx avıen loreal kalıcı ruj flormarın bir çok stantında görmediğim glosunu şiddetle tavsıye edıorum süper loreal kalıcı rujuda ben cok begenerek kullanıorum
sdc11106p.jpg

bitkisel yüz temizleme sütü ve toniği lush gbi bi yerden aldım eh idare eder diğerleri duş jeli ve ayak bakım tuzu
sdc11110o.jpg

saç bakım spreyleri ve avon parfümler parfümlerin kokusu hiç bana göre deel isteyen olursa yazın kızçeler
sdc11098u.jpg

mavi su ve pembesi saç kremi gbi yumuşacık yapıo beslıomuş kuaförden aldım sanki saçları daha hızlı uzatıo gbi daha önce mavisini kullanırken farketmiştim
sdc11128.jpg

lancome maskara shıseıdo göz kalemı(favorim)yüz spreyi ve göz jeli(eh idare watson)
sdc11134g.jpg

dudak kalemlerinin ıkısı avon beğendim super diğerlerini loya iç çamaşırdan aldım valla daha süper ve fiyatları cok uygun
sdc11242a.jpg

i.d mineral fondöten ve makyaj sabıtleyıcıler
sdc11240.jpg

renklerini daha iyi anlayabilirsiniz umarım:)bnde cok güzel durmadılar acep beceremedımmıkıbenneyaptımkifırçalarım kötü ondan olabilirmi bilen arkadaşlar aydınlatsın beni lütfen
sdc11239c.jpg

cilt bakım ürünlerini toptan btırıp dermokozmetıkçi oldum ama bu ürünler gerçekten bir harika biraz tuzlu ama değdi kesınlıkle değişimi herkes farketti:lepi:
oyyy yoruldum şimcilik bu kadar

size özelden msj attım herşeyi anlattım gerçekten yolladım dediğim gibi yrn okul çıkışında hmn gidip halledicm bu işi özel msjımda herşeiii anlattım çok çok özür dilerm lütfen..

ayrıca avon temsilcisi olduum için karımla herşei oradan alıorm ve fotodakilerin %90 avondan bi kaç şeyi kndm aldım ki onlarda biliosunuz indirim vardı hepsini oradan aldım..

Karımmı :1shok::1shok: nası ya erkekmi var forumda ohaoldumsmile
pfff bi benmi fransızım yaaa ohaoldumsmile

ben bişi almama konusunda azimle ilerliyorum ..
emme öbür ay sevilla mat siyah için küçük bi bütçe ayırabilirim
roseangel sağol canım
mat siyah arıyodum bende
rica ederim canım...
fiatı 6.50tl...
rose angel canım chanel ne zaman gelirmiş türkiyeye o koleksiyonu,pembe ruju ojesi çok hoş ya :ecrin_bebek: almıcam da hani merak işte kaydirigubbakcemile3
valla canım bende bilmiyorum hiç arada takip ediyorum ama denk gelirsem haber veririm sanada...
bir de belirteyim
mat oje için normal oje üzerine sürülen essienin matte about you ürünü var
hangi oje sürersen matlaştırıyor ve mükemmel
netten araştırın fotoları,çok fark ettiriyor
essienin tr internet sitesi açılmış kızlar ordan sipariş verebilirsiniz fiyatlar 25tl den başlıyor...
saol bebişim ama ne de pahalıymış yahuu bilmiyorumkismile
rica canım evet biraz pahalı oje için ama sürdüğün zaman 1 hafta soyulmuyor hiç ....
kızla çok uzun zamandır sizlerle paylaşamıyordum şimdi toptan eklıyım dedim
sdc11143f.jpg

flormar alıx avıen loreal kalıcı ruj flormarın bir çok stantında görmediğim glosunu şiddetle tavsıye edıorum süper loreal kalıcı rujuda ben cok begenerek kullanıorum
sdc11106p.jpg

bitkisel yüz temizleme sütü ve toniği lush gbi bi yerden aldım eh idare eder diğerleri duş jeli ve ayak bakım tuzu
sdc11110o.jpg

saç bakım spreyleri ve avon parfümler parfümlerin kokusu hiç bana göre deel isteyen olursa yazın kızçeler
sdc11098u.jpg

mavi su ve pembesi saç kremi gbi yumuşacık yapıo beslıomuş kuaförden aldım sanki saçları daha hızlı uzatıo gbi daha önce mavisini kullanırken farketmiştim
sdc11128.jpg

lancome maskara shıseıdo göz kalemı(favorim)yüz spreyi ve göz jeli(eh idare watson)
sdc11134g.jpg

dudak kalemlerinin ıkısı avon beğendim super diğerlerini loya iç çamaşırdan aldım valla daha süper ve fiyatları cok uygun
sdc11242a.jpg

i.d mineral fondöten ve makyaj sabıtleyıcıler
sdc11240.jpg

renklerini daha iyi anlayabilirsiniz umarım:)bnde cok güzel durmadılar acep beceremedımmıkıbenneyaptımkifırçalarım kötü ondan olabilirmi bilen arkadaşlar aydınlatsın beni lütfen
sdc11239c.jpg

cilt bakım ürünlerini toptan btırıp dermokozmetıkçi oldum ama bu ürünler gerçekten bir harika biraz tuzlu ama değdi kesınlıkle değişimi herkes farketti:lepi:
oyyy yoruldum şimcilik bu kadar
güle güle kullan canım en alt resimdeki ürünler için ayrıntı alabilirmiyiz memnun kalırsan...
Karımmı :1shok::1shok: nası ya erkekmi var forumda ohaoldumsmile
pfff bi benmi fransızım yaaa ohaoldumsmile
latte Allah seni ne yapsın emi kaydirigubbakcemile3 gece gece ne güldm kıs ...kaydirigubbakcemile3

günaydın kızlar herkes aldıklarını güle güle kullansın
evacım ilk kez mineralli ürün kullanıcaksın sanırım fırça çok önemlimiş bende almak istiyorum araştırmıştım netten sürüş tekninlerini araştır biraz istersen :)

süslü bacılar güle güle kullanın aldıklarınızı.. ben hep topiği okuyorum ama çok seyrek alışveriş yaptığım için koymaya üşeniyorum:ecrin_bebek:

vaktiniz varsa bana iyi bir gözenek sıkılaştırıcı tavsiye edebilirmisiniz cildi kurutmayan? bir de hassas ciltler için nemlendirici? (ikisinin fiyatları 30ar tlyi geçmeyecek gibi...) hassas ciltten kastım, karma cildim var. malumunuz alın ve burun yağlı, diğer yerler feci kuru. bu alın burun kısmım da gözenekler çok açık, vakti zamanında bi kozmetikçideki kız bana "senin buraların hassas" demişti o zaman anlamıştım hassas cildin ne olduğunu kaydirigubbakcemile3

süslü bacılar güle güle kullanın aldıklarınızı.. ben hep topiği okuyorum ama çok seyrek alışveriş yaptığım için koymaya üşeniyorum:ecrin_bebek:

vaktiniz varsa bana iyi bir gözenek sıkılaştırıcı tavsiye edebilirmisiniz cildi kurutmayan? bir de hassas ciltler için nemlendirici? (ikisinin fiyatları 30ar tlyi geçmeyecek gibi...) hassas ciltten kastım, karma cildim var. malumunuz alın ve burun yağlı, diğer yerler feci kuru. bu alın burun kısmım da gözenekler çok açık, vakti zamanında bi kozmetikçideki kız bana "senin buraların hassas" demişti o zaman anlamıştım hassas cildin ne olduğunu kaydirigubbakcemile3

sende bendensin yaneee ben almadım ama the body shopun var sıkılaştırıcı fiyatını bilmiom ama en fazla 35e kadardır sanırım bide indirim yapıolar bazen ona denk getirip alabilirsin benimde alın burun yağlı ama çok diil :p yanakları kuru kırmızı bideee hassas bölgemizz :)) e vitaminli krem aldım ben body shoptan 29.90 sanırım fiyatı

kızlar limango gibi bi site var bedava die rosense in güneş kremleri normal kremleri bide parfümleri indirime girmiş her üründe gül suyu hediyeli güneş kremini alayım diom var mı kullanıp memnun kalan

sende bendensin yaneee ben almadım ama the body shopun var sıkılaştırıcı fiyatını bilmiom ama en fazla 35e kadardır sanırım bide indirim yapıolar bazen ona denk getirip alabilirsin benimde alın burun yağlı ama çok diil :p yanakları kuru kırmızı bideee hassas bölgemizz :)) e vitaminli krem aldım ben body shoptan 29.90 sanırım fiyatı

kızlar limango gibi bi site var bedava die rosense in güneş kremleri normal kremleri bide parfümleri indirime girmiş her üründe gül suyu hediyeli güneş kremini alayım diom var mı kullanıp memnun kalan
e vitaminli kremden memnun kaldınmı canım peki??

sizlere danışayım kızlar ben eyeliner almak istiyorum ama sürme konusunda çok becerikli değilim şu kalem gibi olanlarındanmı alsam eyeliner mı dipliner mı sizce

sizlere danışayım kızlar ben eyeliner almak istiyorum ama sürme konusunda çok becerikli değilim şu kalem gibi olanlarındanmı alsam eyeliner mı dipliner mı sizce

dipliner daha kolay sürülüyor canım
çünkü fırçası kalem ucu gibi sert baya
flormar'ın kalem dipliner'ı var ama bir süre sonra kuruyup kalıyor
o yüzden yine flormar'ın normal dipliner'ını tavsiye edebilirim sana
ben kullanıyorum bayadır,memnunum
hem elin alışacak önce,sürmeyi öğreneceksin diye çok pahalı bir ürünle başlama derim
dipliner'ın üstesinden gelince eyeliner'a geçiş yaparsın kuzum

dipliner daha kolay sürülüyor canım
çünkü fırçası kalem ucu gibi sert baya
flormar'ın kalem dipliner'ı var ama bir süre sonra kuruyup kalıyor
o yüzden yine flormar'ın normal dipliner'ını tavsiye edebilirim sana
ben kullanıyorum bayadır,memnunum
hem elin alışacak önce,sürmeyi öğreneceksin diye çok pahalı bir ürünle başlama derim
dipliner'ın üstesinden gelince eyeliner'a geçiş yaparsın kuzum

çok sağol canım bilgin için

benimde T bölgem yağlı diğer yerler kuru ve hassas.Geçen hafta bir nemlendirici alıyım dedim evdeki bitmişti ben sebamed istedim ama satıcı baayn olay verdi hassas ciltler için diye ama bende kaşıntı ile birlikte kızarıklık ve yüzümde şişlik yaptı baya bir kırmızı oldu yüzüm bende sabah olayın müşteri temsilcisini aradım durumu anlattım bana senin cildin kozmetiklere alışık değil dedi ama bende sebamed kullanıyorum hiç birşey olmuyor dedim bayanda bana sebamed kozmetik değil medikal bir ürün dedi.bende olay kremi geri iade ettim aldığım yere tekrar sebamed aldım

temsilci benim azar azar kullanarak kozmetik içerikli kremleri kullanmamı istedi aksi taktirde hiç biir kremi kullanamazmışım ileriki yaşlarda kozmetikler lazım olacak şimdiden kendini alıştır dedi

X