Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım lorealınki icin kefil olamam,hıc kullanmadım ama id mineralsın ve glo mineralsınkileri kullanıorum cokda memnunum

canım foto makınemın sarjı bıtmeden once sana su bulunamayan guerlaın pudranın kullanılmıs halını goruntuledım,hemen ekleyeyım.Gordugun gibi pırıltısı falan kalmıyor...bıraz sarjı dolsun swacth yapacagım canım

dsc02049p.jpg

canım tamamen dogal mınerallerden ıcınde kımyasal olmadan elde edılıyor.eger yogun kapatıcılık ıstıorum deren glomineralsin krem yapıda bir kapatıcısı var,ve hayli ortucu..Ne kadar az kimyasal o kadar saglıklı sonuc diye dusundugum ıcın ben mineral derim..

bak bu bendeki glominerals kapatıcı,krem formunda,hayli ortucu

dsc02051d.jpg

canım sende tam alısverıskolık oldun gozlerım yasarıyor vallahi kaydirigubbakcemile3
gule gule kullan,glossların rengı cok seksiiiiii opuyorumnanaktan

ah anacım doldurmusunnnnnnnnn posetleri gelmısın,gule gule kullan opuyorumnanaktan

sevgili roseangel işte top guerlainin swatchi,yogun surdum tam anlasılsın dıye

swatchr.jpg
Teşekkür ederim canım benim uğraştırdım senide gerçekten inci toplar süpermiş ....
rosengelom bende var çilek esansı olarak geçiyor dolphinebru75 in dediği gibi yağlı değil kullanınca sende farkediceksin ama ben direk sürmüyorum sevgili gurbik prenses suyla seyreltip buz küplerine doldurup buz kürü yapın demişti ben öle kullanıyorum ve çok memnunum Arifoğlundan almıştım ben

dolphinebru75 tatlım sen suyla seyreltipmi sürüyosun yoksam direkmi sürüyosunzemuszemus

bu arada yeni makkaj malzemesi alıp bide utanmadan sıkılmadan buraya koyan herkesleri kınııyorum :kıskançüyeşeysi:

Kredi kartım patladı ama sizin yüzünüzden body shop yapasım var :dilcikar: bide şu guarlinleri gözüme gözüme sokmasanız olmami:dilcikar:
Tamam canım bende alıp senin tarif ettiğin şekilde deneyeceğim ...
Canım üzülme benimde kredi kartı limitim bitti geçen ekstra geldi eşim şoka girdi sadece kozmetik bir süre oruca girdim ....
canım ilk başta olan chanel 503 o kadar aradımki hiç biyerde yok bu renk zaten daha tr ye gelmemiş limited çünkü koleksiyon ürünü olduğu için....
kız donut sana bi şi soruciimmm a.s.
şu marka nirde satılıyorrr??

canım opi markaları sevil de belli renkler sephorada 5 renk ama ykm de bütün renkleri var fiyatları ise 31-35 arası değişiyor bendede bi rengi var eklerim resim....
aaayy tırnak protez gibi duryo amaaa

ben bole siyah dıorum :asigim:

MatteBlack_B.jpg

bu kdr mat ojeyi daha bulamadım ben boshayallersmile
sitelerde satılıyor matlastırıcı ama onsuz mat yok mu ki boshayallersmile
canım sevillanın matte balck ini dene aynısı ben aldım çokta memnunum resim eklerim ....
evet aktarlarda bulabilirsin denedikten sonra foruma yaz olurmu
tamam canım....
of süpermiş oje nerden alıcaz bunu ya

canım sevilde sevilla markasının matte black rengini al aynısı ....
du size opi ve matte swacthları yapam içimden geldi....

Opi Bogota Blackberry rengi....

Sevilla matte 200 rengi...

Swacht layım die iki rengide peş peşe sürüp sildim çok düzgün olmadı sürüş ama iki renkte çok güzel birde bordo mat rengim vardı ama bulamadım bulduğum zaman onuda swacthlarım arkadaşlar....

Donut yaaaa zorla perhizi bozduracaksın bana hahaha kaydirigubbakcemile3

Kızlaaarrr teker teker alıntı yapsam çok yer kaplayacak, hepiniz cicilerinizi güle güle kullanınnnnn hihoyyyt

Opi Bogota Blackberry rengi....

Sevilla matte 200 rengi...

Swacht layım die iki rengide peş peşe sürüp sildim çok düzgün olmadı sürüş ama iki renkte çok güzel birde bordo mat rengim vardı ama bulamadım bulduğum zaman onuda swacthlarım arkadaşlar....

rica ederim rose angel,kafanda bıraz sekıllenmıstır boylece alısverış listen :)))

bende sıyah mattan cok memnunum

Donut yaaaa zorla perhizi bozduracaksın bana hahaha kaydirigubbakcemile3

Kızlaaarrr teker teker alıntı yapsam çok yer kaplayacak, hepiniz cicilerinizi güle güle kullanınnnnn hihoyyyt

perhız mı o nedır kı kaydirigubbakcemile3

o zaman burdan ne anlıyoruz cafelatte kumral yada koyu renk saçlı :))

Son düzenleme:
kkk.jpg

bugün kendimee john frıeda brunette şampuan vee Dıadermine minicik tonik kaydirigubbakcemile3 aldım

Ben de bunun koyu sarılar için olanından kullanıyorum saç kremiyle birlikte... Güzel parlatıyor saçlarımı cidden. Sarılar daha da belirginleşiyor... Güle güle kullan kaydirigubbakcemile3

o zaman burdan ne anlıyoruz cafelatte kumral yada koyu renk saçlı :))

eeed açık kumralım bebekim yerimseniben

Ben de bunun koyu sarılar için olanından kullanıyorum saç kremiyle birlikte... Güzel parlatıyor saçlarımı cidden. Sarılar daha da belirginleşiyor... Güle güle kullan kaydirigubbakcemile3

saol canım ilk defa kullancam İnşallah güzeldirkaydirigubbakcemile2

ben bişi almama konusunda azimle ilerliyorum ..
emme öbür ay sevilla mat siyah için küçük bi bütçe ayırabilirim
roseangel sağol canım
mat siyah arıyodum bende

kkk.jpg

bugün kendimee john frıeda brunette şampuan vee Dıadermine minicik tonik kaydirigubbakcemile3 aldım
güle güle kullan canım bakalım nasılmış ampuan bende merak ediodum

ayyy bende röfle yaptırdım sarısını alayım diodum alayımda parlasın biraz :)))

güle güle kullan canım bakalım nasılmış ampuan bende merak ediodum

ayyy bende röfle yaptırdım sarısını alayım diodum alayımda parlasın biraz :)))

Al tavsiye ederim canımcım. Ayrıca daha ilk şampuanda bile tertemiz yapıyor saçı. Benim için çok önemliydi bu zemuszemus Ama saç kremiyle birlikte almanı tavsiye ederim... opuyorumnanaktan

kızlaaarrr dün o kdr şey aldım ama bugn sizleri görünce cnm çekti yineee :KK70:

kızlaaarrr herkes ganier almış ya nasıl güzelmi bnde alsamm fikir vernn :KK43:
bu arada maybellinenin yeni çıkan rimelini bn 7 tl ye aldım indirim vardı..

hmm bnm cildim sivilceli acnecimade temzleme jelini alim diorm ama bilemedm :hulya: bnmde ewde 3 tane rimel vardı yine dayanamadım aldm kaydirigubbakcemile3

ewt gerçekten çok güzel rimel iiki almışm opuyorumnanaktan

kızlaar sonunda yükledm bunlarıda bn aldm zaten avon temsilci olduum için bi çok şeyi oradan alıorm :)
kimsenin kendine ne aldığı beni ilgilendirmez :/
burda bir çekilişe katıldın
sonra hiç ilgilenmedin
sana kim çıktı, nasıl biri, adresini öğrenmedin sorumsuzluk yaptın
gönderip göndermediğine dair hiç bir bilgi vermedin
arada bir özrünü beyan edip mahcubiyetlik göstermedin
kimse kibarlığından bir şey demedi ama koskoca 1,5 aydan sonra pes dememize utanmadan
ben öğrenciyim öyle hemen alamazdım diye bize anlayışsızmışız gibi söylendin
gönderdiğini de söyledin
aradan 2 hafta geçmiş ve ben az önce hediyenin sahibine ulaşmadığını öğrendim
üstelik o arkadaş hediyesini beklemeyi hakkı olduğu halde mahcubiyet sayarken sen bu kadar yaptıklarından zerrece utanmıyorsun
2 aydır almadığın hediye üzerine bu aldıklarını güle güle kullan demeyeceğim sana
böyle bir damgayı yemek yeter sana
sana çekilişten gelen hediyeyi vicdanen rahat kullanıyorsundur bir de

rose angel canım chanel ne zaman gelirmiş türkiyeye o koleksiyonu,pembe ruju ojesi çok hoş ya :ecrin_bebek: almıcam da hani merak işte kaydirigubbakcemile3

nasıl yaa bn hediyemi yolladım kargoyla nasıl ulaşmaz hmde 3 hafta oluo ne dmk bu yaa :S

emin olun yrn ilk işim kargoya gitmek oluck ama gerçekten yolladm bn hediyelerimi ya adreste sorun var yada geldiler o kişiyi bulamadılar bilemiorm ama yrn ilk iş kargoya gidicm..hadi ona ulaşmadı hediye takrar bna gelirdi oda yok yani..halledicm ama...

emin olun yrn ilk işim kargoya gitmek oluck ama gerçekten yolladm bn hediyelerimi ya adreste sorun var yada geldiler o kişiyi bulamadılar bilemiorm ama yrn ilk iş kargoya gidicm..hadi ona ulaşmadı hediye takrar bna gelirdi oda yok yani..halledicm ama...

Eda ben kargo için sorun çıkarsa diye tel numaramı da vermiştim şuana kadar başıma böyle bişey inan hiç gelmediği için anlam veremedim evde bulamadıkları zaman not bırakıyorlar ben gidip oradan alıyorum ama ne gelen ne giden nede not bırakan olmadı o nedenle ben açıkcası yollamadığını düşünüyordum ...

evde birini bulamazlarsa not bırakıyorlar
sonra o kişi şubeden almazsa gönderene geri götürülüyor paket
ilk kez böyle bir şey duydum

bir de belirteyim
mat oje için normal oje üzerine sürülen essienin matte about you ürünü var
hangi oje sürersen matlaştırıyor ve mükemmel
netten araştırın fotoları,çok fark ettiriyor

X