Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
aaa hiç bu aklıma gelmemişti olabilir. kansızlıkda olabilir.
çünkü ellerim sürekli soğuk..
teşekkürler canıma.s.aldıklarınıda ii günlerde kullan cnm

kontescim teşekkürler canımmm
farı çooook beğendimmmm.
not alim bende istiyorum ondanolumunekankayizsmile
iyi günlerde kullan cnm

rica ederim hayatımm zemuszemus

bende yazin ilk defa kuaföre aldirdim oda böyle makineyle yapti iki dakkada is bitti sanki, not alim yazin türkiyeye gelirsem alayim mutlaka coksa diger türlü basa cikilmiyor cok zaman aliyor

nasil mineralli kapatici canim? ben tek lorealin mi ney var mineral concealer onu biliyorum sivi olarak, benim icin kapaticilik derecesi önemli biraz yogun olmali

:KK43:

canım lorealınki icin kefil olamam,hıc kullanmadım ama id mineralsın ve glo mineralsınkileri kullanıorum cokda memnunum

donutcum çok şey istedim biliom ama bide swacht yaparmısın....

tamam canım denerim aktarlarda varmı peki....

canım foto makınemın sarjı bıtmeden once sana su bulunamayan guerlaın pudranın kullanılmıs halını goruntuledım,hemen ekleyeyım.Gordugun gibi pırıltısı falan kalmıyor...bıraz sarjı dolsun swacth yapacagım canım

dsc02049p.jpg

cnm bakım derken nasıl bir bakım yapabilirim meselamirmirmirmir
bnm kapatıcım bu:
dh4gao.jpg

golden rose rimeli de bi dene istersen moru. sonuçta öle çok pahalı değil. ama ben çok kullanmıyorum:bbo:

donut evet ben hiç mineralli ürün kullanmadım
ve açıkçası hiç bilgim yok o konuda
biraz bahseder misin?

canım tamamen dogal mınerallerden ıcınde kımyasal olmadan elde edılıyor.eger yogun kapatıcılık ıstıorum deren glomineralsin krem yapıda bir kapatıcısı var,ve hayli ortucu..Ne kadar az kimyasal o kadar saglıklı sonuc diye dusundugum ıcın ben mineral derim..

bak bu bendeki glominerals kapatıcı,krem formunda,hayli ortucu

dsc02051d.jpg

kargom sonunda geldi canlarımmm
cicileri görünce aklım çıktı resmen
süperler , çok beğendimmmm :dance:
önce allıklarla başlıyorum;

Cecile Blush On Natural (7 numara tatlı bir pembe ama tam çıkmamış fotoda ) ve Cecile Cooked Terracotta (6 numara)

**

Cecile Multi Colour Terracotta 5'li far

**

tanesi 2tl'den aldığım meşhur maxi shine serisi (swatchlar sırasıyla olmamış ama hangi rengin hangi şişeye ait olduğu anlaşılıyor)

**
Cecile metalik eyeliner.diğeri de avon colortrend eyeliner,arkadaşım avonu bana süpriz olarak yollamış a.s.

kuyruk kısmındaki yeşil gibi avon olan...(resim alıntıdır)

canım sende tam alısverıskolık oldun gozlerım yasarıyor vallahi kaydirigubbakcemile3
gule gule kullan,glossların rengı cok seksiiiiii opuyorumnanaktan

bunlarida ben gectigimiz günlerde toparladim...
Soldan saga:
Essence Coverstick, Bebebler icin yüz kremi, Rival de Loop ve Essence Göz Makyaj temizleyici, Rexona Deodoran, Loreal Fondeten (arkadasim verdi kendine almis rengi acik gelmis ben bir kere kullandim yüzüm sivilceler icinde kaldi cilim kendine gelince tekrar denicem acaba bundanmi kaynaklandi diye)
Takma kiprik(ilk defa aldim ve taktim cok kolay vede güzel durdu), p2 Concealer, p2 Rimel seklinde güya kiprikleri uzatan serum etkisine inanmiyorum yinede belki bi besleyici özelligi vardir diye düsündüm, Essence altin rengi göz kalemi cok begendim, Essence mavi kalem eyeliner

epm7o3.jpg

Bodyshop'dan Bodybutter, c vitaminli yüz yikama jeli ve göz kremi, makyaj silmek icin pamuk ve kulak cubugu, Bodyshopdan denemek icin verdiler ayak kremi vede lorealin internet sitesinden yolladilar sampuan numunesi
2qdz7gl.jpg

el kremim, dudak nemlendirici stick, Aceton, manikür malzemeleri...
opwt5l.jpg

ah anacım doldurmusunnnnnnnnn posetleri gelmısın,gule gule kullan opuyorumnanaktan

Seyhan'cım güle güle kullan canım çok güzeller :lepi:
tesekkür ederim daha güzelleri senin olsun

canım lorealınki icin kefil olamam,hıc kullanmadım ama id mineralsın ve glo mineralsınkileri kullanıorum cokda memnunum

canım foto makınemın sarjı bıtmeden once sana su bulunamayan guerlaın pudranın kullanılmıs halını goruntuledım,hemen ekleyeyım.Gordugun gibi pırıltısı falan kalmıyor...bıraz sarjı dolsun swacth yapacagım canım

canım tamamen dogal mınerallerden ıcınde kımyasal olmadan elde edılıyor.eger yogun kapatıcılık ıstıorum deren glomineralsin krem yapıda bir kapatıcısı var,ve hayli ortucu..Ne kadar az kimyasal o kadar saglıklı sonuc diye dusundugum ıcın ben mineral derim..

canım sende tam alısverıskolık oldun gozlerım yasarıyor vallahi kaydirigubbakcemile3

ah anacım doldurmusunnnnnnnnn posetleri gelmısın,gule gule kullan opuyorumnanaktan

glo, ve id minerals burda yok sanirim hic duymadigim bir marka, dogal kozmetik burdada var benimde ayni senin kapaticina benzer bir kapaticim var oda kimyasal kullanilmadan üretilmis, kapaticiligi iyi ama uzun süre dayanmiyor bence

tesekkür ederim daha güzelleri senin olsun

glo, ve id minerals burda yok sanirim hic duymadigim bir marka, dogal kozmetik burdada var benimde ayni senin kapaticina benzer bir kapaticim var oda kimyasal kullanilmadan üretilmis, kapaticiligi iyi ama uzun süre dayanmiyor bence

allah allah cok ılgınc geldi bana,sitelerini yazayım belki gormussundur

http://bareescentuals.com/

ve

http://www.glominerals.com/

benım yaglı cıldımde bile gün boyu kalıyorlar,o yuzden onerebiliyorum.Markadan markaya ciltten cilde degısıyor olabılırler.Ama cevremde tavsıye ettıgım herkes cok memnun kaldı bugune dek.

hayır canım kullanmadım sadece kapatıcısını ve glossunu kullandım.id nin kullandım pudrasını

dsc02049p.jpg

dsc02051d.jpg

ouff sorma kuşum :gitme:
çok merciii ederimmm opuyorumnanaktan

donutcum çok şey istedim biliom ama bide swacht yaparmısın....

tamam canım denerim aktarlarda varmı peki....

rosengelom bende var çilek esansı olarak geçiyor dolphinebru75 in dediği gibi yağlı değil kullanınca sende farkediceksin ama ben direk sürmüyorum sevgili gurbik prenses suyla seyreltip buz küplerine doldurup buz kürü yapın demişti ben öle kullanıyorum ve çok memnunum Arifoğlundan almıştım ben

dolphinebru75 tatlım sen suyla seyreltipmi sürüyosun yoksam direkmi sürüyosunzemuszemus

bu arada yeni makkaj malzemesi alıp bide utanmadan sıkılmadan buraya koyan herkesleri kınııyorum :kıskançüyeşeysi:

Kredi kartım patladı ama sizin yüzünüzden body shop yapasım var :dilcikar: bide şu guarlinleri gözüme gözüme sokmasanız olmami:dilcikar:

Son düzenleme:
donutum büyütemedim resmi chanel sayfasından aldım facebooktan,
kontes bende bayıldım renklerine ama evet pahalıdır kesin, gitmekde istemıyorum renkler çekiyor ama çok hoşuma gitti pembenin de tonlarına bayılıyorum ben beni durdurunnnnnnn mafoldumben

Yanılmıyorsam OPı , Sephoralarda vardı
ama emin değilim. pek çok kişi yurtdışından getirtiyor canım

X