Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
neden yapamıyorsun ki canım birden çekmeyi mi beceremiyorsun kağıdı
ay sürekli yapsam olcak ama ayda yılda bir deneyince işkence oluo çok uzun sürüo :) en iyisi kuaför :)
orası doğru tabi keşke ben de kullanabilsem de sürsem boshayallersmile

bende kullanamıom sevmiom dudakta favorim nivea dudak kremleri heheh

donutcum bizi gloss manyaaa yaptın hade sen battın burdakileri batırma kızzzz :)bayanssulusmile

yok canım hiç yağlı kalmıyor antibakteriyel sabunla karıştığı için tertemiz oluyor....

canım sonuçta yağ ama sivilcelenme yapabilir ben makyajımı sütle temizledikten sonra gülsuyu ile siliyorum inanki hiç temizlenmemiş gibi pamuk simsiyah oluyor denemeni tavsiye ederim....

benim cildim karma ve kesinlikle yağlanma yapmıyor zaten çilek yağı denilen çilek esansı gibi bişey oyle abartı yağ değil yani tam tersine yağlı cilt için çok uygun bi kere dene bak göreceksin onunla sildikten sonra cildinde ferahlama oluyor

harikasın sen donutum Şeniz

sagol balım

ay sürekli yapsam olcak ama ayda yılda bir deneyince işkence oluo çok uzun sürüo :) en iyisi kuaför :)

bende kullanamıom sevmiom dudakta favorim nivea dudak kremleri heheh

donutcum bizi gloss manyaaa yaptın hade sen battın burdakileri batırma kızzzz :)bayanssulusmile

ben bılmem,anca beraber kanca beraber

teşekkür ederim canım. ben bunun kadar pratik bir şey görmedim bacak için. roll-on u kabına sokuyorsun ve fişe takıyorsun. yarım saate ısınıyor. bacağına sürüp kağıdını yapıştırıp çekiyorsun. çok kolay bir yöntem. hiç tüy bırakmıyor bacakta. ağda da kalmıyor yapış yapış. işin bittikten sonra da ağda yağı ile temizliyorsun. aldığım setin içinde 3 adet ağda yağlı mendil var zaten. 1 tane de yedek sir ağda roll on'u var. ve 40 tl çok iyi. çünkü kuaföre gitmek 20 tl. 2 kere gitsen 40 tl. ama bu set sayesinde sadece ağda roll on'u ve ağda kağıdı alacağım. onlar da ucuz zaten. uzun süre kullanırım. tavsiye ederim :lepi:
bende yazin ilk defa kuaföre aldirdim oda böyle makineyle yapti iki dakkada is bitti sanki, not alim yazin türkiyeye gelirsem alayim mutlaka coksa diger türlü basa cikilmiyor cok zaman aliyor

ya kızlar işinize karısmak ıstemem ama gozaltı morlukları falan dıyorsunuz,daha risk almadan neden mineralli kapatıcılar kullanmıyorsunuz
nasil mineralli kapatici canim? ben tek lorealin mi ney var mineral concealer onu biliyorum sivi olarak, benim icin kapaticilik derecesi önemli biraz yogun olmali

:KK43:

roseangel canım bundan al bence inci parlaklıgı ve pembelik ıcın

rizyfp.jpg

w8xs8j.jpg
donutcum çok şey istedim biliom ama bide swacht yaparmısın....
benim cildim karma ve kesinlikle yağlanma yapmıyor zaten çilek yağı denilen çilek esansı gibi bişey oyle abartı yağ değil yani tam tersine yağlı cilt için çok uygun bi kere dene bak göreceksin onunla sildikten sonra cildinde ferahlama oluyor
tamam canım denerim aktarlarda varmı peki....

bu bantlar burun icin ise yariyor ama er insanda ayni sekilde olmuyor mesela bende pek bisi cikmiyo ama kuzenim yapinca onda etkisi cok daha iyi

lilyum
bende golden rosenin kapaticisini alayim deneyim, senin morluklar sonradan olustuysa gidebilirler aslinda devamli bir bakim yapsan, sendeki kapaticinin resmini bulup netten paylasimisin?
rimel konusunda bende bi kac mor rimel denedim onlari begenmedim hic belirgin degildi ama mavileri cok güzel evet, dedim golden roseninki belki daha iyidir, o markaya karsi acaip sempatim var 3D rimeli var bede onun cok seviyorum onun icin :)

cnm bakım derken nasıl bir bakım yapabilirim meselamirmirmirmir
bnm kapatıcım bu:
dh4gao.jpg

golden rose rimeli de bi dene istersen moru. sonuçta öle çok pahalı değil. ama ben çok kullanmıyorum:bbo:

bende yazin ilk defa kuaföre aldirdim oda böyle makineyle yapti iki dakkada is bitti sanki, not alim yazin türkiyeye gelirsem alayim mutlaka coksa diger türlü basa cikilmiyor cok zaman aliyor

nasil mineralli kapatici canim? ben tek lorealin mi ney var mineral concealer onu biliyorum sivi olarak, benim icin kapaticilik derecesi önemli biraz yogun olmali

:KK43:

donut evet ben hiç mineralli ürün kullanmadım
ve açıkçası hiç bilgim yok o konuda
biraz bahseder misin?

kargom sonunda geldi canlarımmm
cicileri görünce aklım çıktı resmen
süperler , çok beğendimmmm :dance:
önce allıklarla başlıyorum;

Cecile Blush On Natural (7 numara tatlı bir pembe ama tam çıkmamış fotoda ) ve Cecile Cooked Terracotta (6 numara)

**

Cecile Multi Colour Terracotta 5'li far

**

tanesi 2tl'den aldığım meşhur maxi shine serisi (swatchlar sırasıyla olmamış ama hangi rengin hangi şişeye ait olduğu anlaşılıyor)

**
Cecile metalik eyeliner.diğeri de avon colortrend eyeliner,arkadaşım avonu bana süpriz olarak yollamış a.s.

kuyruk kısmındaki yeşil gibi avon olan...(resim alıntıdır)

Son düzenleme:
kontess cnm güle güle kullan
ay içi açılıyo yeni ciciler gördükçee yaa
pembiş allık çok şeker duruyo
diğer allığı acaba yüzünde gösteriri misin?
glosslarada bayıldım
ne kadar iyiye almışsın yaaaa
cecile keşfine çıkasım geldiibayanssulusmile
ayrıca o farada bitttttimmm
kullandıktan sonra yorumlarını bekliyorum
birde fiyatlarınıda yazar mısınbayanssulusmile

kontess cnm güle güle kullan
ay içi açılıyo yeni ciciler gördükçee yaa
pembiş allık çok şeker duruyo
diğer allığı acaba yüzünde gösteriri misin?
glosslarada bayıldım
ne kadar iyiye almışsın yaaaa
cecile keşfine çıkasım geldiibayanssulusmile
ayrıca o farada bitttttimmm
kullandıktan sonra yorumlarını bekliyorum
birde fiyatlarınıda yazar mısınbayanssulusmile

yüzümde değil de kolumda göstersem olur mu bebikim bilmiyorumkismile yüzüm akne tedavisinde de şuanda :kedi:

en düzgün çekimim bunlar oldu kuzumm,belli olmuyo allıklar pek alsanaalsanasmile

2.fotodaki renklere 1. fotodaki parlaklıkları ekle.ahanda öyle kaydirigubbakcemile3

allıklar ve far tanesi 10tl'den canım
gloss'lar 2tl'den
metalik eyeliner da 5 tl opuyorumnanaktan

cidden beklediğimden iyi geldiler
boyut filan olarak da süperler
eyeliner normalde 21 tl filan nette
o fiyatta olsa asla almazdım...

elim değmişken farı da swatchladım şekerim

Son düzenleme:
Vaaav kontescim ne güzelmiş yenilerin :lepi:
Güle güle kullan canım...Sende bir Cecile aşkıdır gidiyor hihoyyyt
Ama ben de çok beğeniyorum bu markayı.
Cooked Terracotalarını çok merak ediyorum.
Çok mu ışıltılı onlar kontescim? Ben çok parlak ürünlerden hazetmiyorum da.
:1ninca:

Vaaav kontescim ne güzelmiş yenilerin :lepi:
Güle güle kullan canım...Sende bir Cecile aşkıdır gidiyor hihoyyyt
Ama ben de çok beğeniyorum bu markayı.
Cooked Terracotalarını çok merak ediyorum.
Çok mu ışıltılı onlar kontescim? Ben çok parlak ürünlerden hazetmiyorum da.
:1ninca:

yok kuşum yaaa
bence çok parlak değil
resmen kazıdım allığı yukardaki resmi çekmek için
anca o kadar parlak iştekaydirigubbakcemile3
ben de ışıl ışıl sefmediğim için çekinmiştim ama sandığım gibi çookkk parlak çıkmadı opuyorumnanaktan
saol bu arada :kedi:
ben de cecile çok sevdim...
bu fiyata bu kalite süper benceeeopuyorumnanaktan

cnm bakım derken nasıl bir bakım yapabilirim meselamirmirmirmir
bnm kapatıcım bu:
dh4gao.jpg

golden rose rimeli de bi dene istersen moru. sonuçta öle çok pahalı değil. ama ben çok kullanmıyorum:bbo:

donut evet ben hiç mineralli ürün kullanmadım
ve açıkçası hiç bilgim yok o konuda
biraz bahseder misin?

sen demirine falan baktirdinmi eksiklikde morluklara yol aciyor, sabahlari soguk birseyler koy gözüne, bitki cayi posetlerini koy, krem kullan daha fazla bildigimde yok malesef

bunlarida ben gectigimiz günlerde toparladim...
Soldan saga:
Essence Coverstick, Bebebler icin yüz kremi, Rival de Loop ve Essence Göz Makyaj temizleyici, Rexona Deodoran, Loreal Fondeten (arkadasim verdi kendine almis rengi acik gelmis ben bir kere kullandim yüzüm sivilceler icinde kaldi cilim kendine gelince tekrar denicem acaba bundanmi kaynaklandi diye)
Takma kiprik(ilk defa aldim ve taktim cok kolay vede güzel durdu), p2 Concealer, p2 Rimel seklinde güya kiprikleri uzatan serum etkisine inanmiyorum yinede belki bi besleyici özelligi vardir diye düsündüm, Essence altin rengi göz kalemi cok begendim, Essence mavi kalem eyeliner

epm7o3.jpg

Bodyshop'dan Bodybutter, c vitaminli yüz yikama jeli ve göz kremi, makyaj silmek icin pamuk ve kulak cubugu, Bodyshopdan denemek icin verdiler ayak kremi vede lorealin internet sitesinden yolladilar sampuan numunesi
2qdz7gl.jpg

el kremim, dudak nemlendirici stick, Aceton, manikür malzemeleri...
opwt5l.jpg

sen demirine falan baktirdinmi eksiklikde morluklara yol aciyor, sabahlari soguk birseyler koy gözüne, bitki cayi posetlerini koy, krem kullan daha fazla bildigimde yok malesef

aaa hiç bu aklıma gelmemişti olabilir. kansızlıkda olabilir.
çünkü ellerim sürekli soğuk..
teşekkürler canıma.s.aldıklarınıda ii günlerde kullan cnm

kontescim teşekkürler canımmm
farı çooook beğendimmmm.
not alim bende istiyorum ondanolumunekankayizsmile
iyi günlerde kullan cnm

X