Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kızlar belki biliyorsunuzdur, Carrefour indirimi bugün başlamış. Ayrıca Kadıköy'de çoğu kozmetikçide de indirim vardı, haberiniz olsun.

valla bi deneyeyim dedim ama bakalım
inşallah kötü sonuç almam :sinifsinif:

kızlaaarrr izmir hobi parfümeride kozmetik ürünlerin hepsinde %50 indirim varrr aaayyy çok güzel cicişler aldım :ecrin_bebekhaoldumsmile ama biri bana dur desiiinnnn

kızlaaarrr izmir hobi parfümeride kozmetik ürünlerin hepsinde %50 indirim varrr aaayyy çok güzel cicişler aldım :ecrin_bebekhaoldumsmile ama biri bana dur desiiinnnn

enem taze yumurta neler aldın bakem söle nelerde indirim vardı akşam bende carefoura gidicem iş çıkışı :)

aaayyy benimde teleskop rimelim oldii :) bu indirim sayesinde 43 dü 21.50 ye aldim beyu 3lü far aldım bide çok hoş pembe bi beyu ruj aldımmm eennneeeemmm cecile kalem alcaydim unuttum neysem iş çıkışı artıkın :)boshayallersmilehihoyyythihoyyytyasakkelime

eğer akşam çıkışta da alırsam artık kredi kartım patladı patlıcak hale geldi ohaoldumsmile:kedi::kedi: aaayy bayılıyorum kozmetiğe napiiimmm

enemmm iş çıkışı delirir ortalık yaww hiç çekilmez cecile kalemleri güzel diolardı yaww

carefourda neler indirimde acabaaaaabayanssulusmilebayanssulusmile

baculaaaaar..baculaaaarrrr...karfurda %50 kozmetik kampanyası bugün yarın ve pazar günü.. 3 güüüün..delikafadulden
duyanlar duymayanlara iletsin..a.s.

teleskop rimel ne bacım :):)merakım çatladı daeyvahedigeldismile

ayy kızlar her yerde indirim bi girdim anammm neler aldım nelerrr zemuszemus
diaderminenin sütünü
maybelineden pembe rimelini
flormarın yeni suya dayanaklı göz kalemini(hmn alın kızlar elime sürdüm ve yıkadm geçmedi haladelikafadulden)
fa'dan deodorant çok güzel kokuo şeftali şeftali zemuszemus
bide flormar dudak kalemi aldm :)

** vichy termal suyu etkili nemlendirici yüz kremi
** vichy arındırıcı tonik
** vichy temizleyici jel
** saç bakımım için bemiks ve badem yağı
** avon nude ruj
** colortrend mürdüm rengi ruj

güle güle kullan cnımm
ben de alıcam bemiks ampülden yaa herkes bunu kullanıyor

baculaaaaar..baculaaaarrrr...karfurda %50 kozmetik kampanyası bugün yarın ve pazar günü.. 3 güüüün..delikafadulden
duyanlar duymayanlara iletsin..a.s.

ya acaba gratiste de indirim var mıdırr ben orada daha rahat alışveriş yapıyorumm :) yerimseniben

kızlar yenı cıcılerim,su cok arastırdıgım guerlain surme ole cok matah degıl gıbı gorunuyor :)))

clarins surme super ::))) uygulaması cok guzel ve cok kolay..

guerlain stick glossum herzamankınden,gecen gunde swacthını koymustum

guerlainin swacthi

Son düzenleme:
donut güle güle kullan cnm ruj güzele benziyor hangi sayfadaymış swatch ını görmemiştim bakayım hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…