Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
eyvahh bana diyor valla billa dün işte hastaneden gelirken direk parfümeriye dalmışım niyetim sadece far bazı sormaktı varmı yokmu öğrenmek istemiştim çalışan bayan bir girdi alttan neye uğradığımı şaşırdım yaktı cebimieyvahedigeldismile

yeni bakım ürünleri diyebiliriz. rosense ile güllere boğulcam kaydirigubbakcemile3 gözçevresi bakım kremi (kullanırsam görecez faydalımı), soft lıps (şahane bişeymiş gerçekten) ama minicikkkk 5ml kaydirigubbakcemile3 , gülsuyu, nıvea göz temizleyicisi.

softlips nedir canım ? bakım icin mi ? balm gibi birsey mı ?
buarada gule gule kullan

kızlar bunu almayı düşünüyorum yaz için kullanan varsa paylasabilirmi

güle güle kullanın

bende uzun zmndır birşey almıyordum (aslında almayıda düşünmüyordum ama...içimdeki şeytana dur diyemiyorummmm) bugun el kremi alayım diye girdim ve yanında gece kremi ve dörtlü far alıp çıktım farların rengi çook güzel bayıldım hem ıslak hem kuru kullanılıyormuş

Evet renkler güzel gerçekten... Güle güle kullanınnn zemuszemus

Evet renkler güzel gerçekten... Güle güle kullanınnn zemuszemus

teşekkür ederim cnm

çörekotu, luna güle güle kullanın cicilerinizi.....

sağol cnm teşekkürler

çörekotum lunam güle güle kullanınopuyorumnanaktan

far swatchlarını görsek süper olurdu

teşekür ederim cnmm

çektim ama pikseller yansıtamadı mesela sağdan ikinci turuncumsu değil gül kurusu ve çok daha ışıltılı

kızlar cecile'den renkli kozmetikte %50 indirim haberi geldi az önce
allık düşündüm ama güzel mi allıkları?

iyi akşamlar kızlarr :)
bayadır aldıklarınızı takip ediyordum ama kendi aldıklarımı eklememiştimm
son zamanlarda aldıklarımın çoğu işte bunlar :)

akitra tşk ederim canım. :1hug:

donut tşk ederim :1hug: soft lıps dudak vazelini. ürün açıklaması ; Dudakları dış etkenlere karşı korur. Çatlamış dudakları rahatlatır. Dudaklarınızı yumuşacık tazeliğe kavuşturur. + evet bunlarıbirebir denedim gördüm. ısırarak çatır çatır elma yedim genede dudağımdan geçmedi. yumuşak duruyordu hala. artı olarak çok güzel bir ıslak görünümü veriyor. ama hep gördüğüm basit gibi görünenlerden değil. küçük ama fiyatı da uygun diğer dudak nemlendiricileri gibi. 4-5tl arası değişiyor fiyatı.

luna ve petite fıstıklar güle güle sürsürüştürün
:1hug:

leydi tşkler canım :1hug:

cafelattem tşk ederim tatlım :1hug:

evet ben de gördüm cecile ve birkaç markada daha %50 indirim varmış..
all day long kalemlerde ve rujlarında da indirim var mı acep?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…