Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
060520101808.jpg

iyi akşamlar kızlarr :)
bayadır aldıklarınızı takip ediyordum ama kendi aldıklarımı eklememiştimm
son zamanlarda aldıklarımın çoğu işte bunlar :)

güle güle kullan hayatım Nivea shine yi merak ediyorum çok pırıltılımı?

ayy çok yaşa emi kaydirigubbakcemile3
feda olsun hepsi sana olumunekankayizsmile

oy oy güzel gönlün yeter saol canım benimkaydirigubbakcemile5 güle güle kullan bizim yerimizede kullanopuyorumnanaktan

güle güle kullanın

bende uzun zmndır birşey almıyordum (aslında almayıda düşünmüyordum ama...içimdeki şeytana dur diyemiyorummmm) bugun el kremi alayım diye girdim ve yanında gece kremi ve dörtlü far alıp çıktım farların rengi çook güzel bayıldım hem ıslak hem kuru kullanılıyormuş

3748.jpg

3750.jpg

ay cok severım ben yosun ozlu jel kremını body shopun :) gule gule kullan canım.bende aldım farlardan canım bahar koleksyonu olanlardan bayıldım bayıldımm

060520101808.jpg

canım gule gule kullan cıcılerini,chanel farın tonları cok hosmus

akitra tşk ederim canım. :1hug:

donut tşk ederim :1hug: soft lıps dudak vazelini. ürün açıklaması ; Dudakları dış etkenlere karşı korur. Çatlamış dudakları rahatlatır. Dudaklarınızı yumuşacık tazeliğe kavuşturur. + evet bunlarıbirebir denedim gördüm. ısırarak çatır çatır elma yedim genede dudağımdan geçmedi. yumuşak duruyordu hala. artı olarak çok güzel bir ıslak görünümü veriyor. ama hep gördüğüm basit gibi görünenlerden değil. küçük ama fiyatı da uygun diğer dudak nemlendiricileri gibi. 4-5tl arası değişiyor fiyatı.

luna ve petite fıstıklar güle güle sürsürüştürün
:1hug:

leydi tşkler canım :1hug:

cafelattem tşk ederim tatlım :1hug:

teşekkür ederim cnmm

ay cok severım ben yosun ozlu jel kremını body shopun :) gule gule kullan canım.bende aldım farlardan canım bahar koleksyonu olanlardan bayıldım bayıldımm

teşekkür ederim cnmm
ilk defa kullanıcam bu seriyi bakalım gece kremini aldım önce
farlara bende bayıldım arada kaldım hangsini alsam diye gözüm döndü sadece el kremi almaya girmiştim halbuki

luna güle güle kullan yerimseniben

teşekkür ederim cnmopuyorumnanaktan

fiyatları ne kadar kızlar body shopta bu farların

39,90 cnm

060520101808.jpg

güle güle kullan.zemuszemus.ama arkadaşlar buraya hem ürünlerin nolarını,isimlerini ve fiyatlarıda yazılıyordu bi ara..unutuldu mu ki?gamyoncuiremsuçünkü beğeenilen renkler, markalar oalbiliyor..o manada..:smiley-cool:

güle güle kullanın

bende uzun zmndır birşey almıyordum (aslında almayıda düşünmüyordum ama...içimdeki şeytana dur diyemiyorummmm) bugun el kremi alayım diye girdim ve yanında gece kremi ve dörtlü far alıp çıktım farların rengi çook güzel bayıldım hem ıslak hem kuru kullanılıyormuş

3748.jpg

3750.jpg
güle güle kullan canım bişey almaya gitmeye gör zaten yanında bişeyler daha çıkıoooo
060520101808.jpg

güle güle kullan canım

günaydın kızlar herkese iyi sabahlarbayanssulusmilebayanssulusmile

kızlar bu hafta sonu anneler günü ya kozmetikler bayağ indirimli olur bayanssulusmile

** vichy termal suyu etkili nemlendirici yüz kremi
** vichy arındırıcı tonik
** vichy temizleyici jel
** saç bakımım için bemiks ve badem yağı
** avon nude ruj
** colortrend mürdüm rengi ruj

zannımca p.tesi burada foto ekleme patlaması olabiler..boshayallersmile
analar günüsü ind.sebebiyle kokoşlar bayaa bi alacağa benzer..bayanssulusmile
herkes malzemelerini güle güle kullansın..:1rolleyes:

kontescim olumsuz cevap vermişti hekes vichy için ama gidip almışın inşallah senin cildine olur cnaım güle güle kullan
cmrt pazar mı indirim olur acaba yoksam bugünden itibaren miii şidmi liste yapcam ne lazım die heheh normalde aldıklarım için kazıklanmayayım bareee :)

X