Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
önerebileceğin bir marka var mı canım?

kalemlerin hangi rengini aldın canım?
ben de far paleti, allık,ruj düşünüyorum ama bakalım neler indirimdeymiş,ona göre seçicem yarın :kedi:

önerebileceğin bir marka var mı canım?

ben sebamed aldım.memnunum ama çoğu kişi sevmiyor sebamed'i.
ağır geliyor filan diyorlar ama bilemiyorum...
benimki su bazlı,losyon şeklinde.
cildin yağlı ise yağlı bi koruyucu alma zaten
su bazlı al...
avene marka da önerirler çok.
bunu almamış olsaydım onu alıcaktım ben de...

kalemlerin ben siyahını (2 numara ) ve mavisini (1 numara) aldım canım..yalnız kalemlerin arkasındaki sünger çok sert elde rahat dağıtıyor da rengi göze uygulayınca sert geliyor baya..aldığım yerde fazla rengi yoktu bir de çoğu kullanılmıştı..

saol canım sebamed de indirim var mıydı acaba? bir de flormardan birkaç şey almak istiyorum ama onda indirim yoktu benim aldığım yerde , siz flormar indirimine rastaladınız mı bir yerlerde?

ben rastlamadım flormar indirimine,yoksa bi far paleti almak istiyorum ondan...
hala beklemedeyim kaydirigubbakcemile3
sebamed +50 faktörlü 45-46'lı bi tl idi yanılmıyorsam
ben 36 ya aldım...
ama tanıdık diye mi öyle oldu yoksa kendi indirimi mi vardı bilemiyorum

sen hangi renklerini alıcan canım kalemlerin ?

maybelline göz makyajı temizleyicisinii çok beğeniyorum ben yaa niveayı bilmiyorum ama mac rimeli ilk hamlede tek bu çıkardı benim aldıklarımdan

güle güle kullan hepsinii :)
Nivea rimelde sorun var canım ya temizlenmiyor kaç kere silsemde :sinifsinif:
kontess donut island güle güle kullanın canımlar opuyorumnanaktan

kontescim termal suyu etkili nemlendiriciyi ne kdra aldın
sürekli kullanıyormusun memnunmusun
Teşekkürler Akitimopuyorumnanaktan

evet ben de anneler gunu ındrımlı aldıklarım
meybelline ruj
meybellinee gloss
bunu satıcı onerdıı temızleme sutuymuss bı fıkrı olan var mı kızlarr ıns pısman olmam..
bu daa yenı deneyeceklerımın arasındaa meybellinee yenı serısınden

bunlarda gecen aldıklarımm hepsını bır koyayım dedım
2. defaa cereme puff oye guzel kapatıyor kı artık pudramı degısecegımı sanmıyorum
bunun 89 numarasını aldım pembee dogal bı renk verıyorr abartı durmuyorr hosuma gıttı bayaa

bu da son olarak lorealın goz makyaj temızleyıcıı meybellincıydım aslında ama ıstedıgımı bulamayıncaa bunu deneyım dedım hosuma gıttı guzel cıkartıyorr...

canım gule gule kullan,orkide cok guldum :)))

ya bir de sheida (emin diilim yazılışından )sürmeleri var 15 tl yee bu sürmelere çok benziyoo ben bi sitede gördümm çok beğendim onun sürmelerinden almayı düşünüyorum :)

evet evet ondan da aldım..keısnlıkle arasında daglar kadar fark var canım..ama guerlainin sıyahını almalıymısım

kontess donut island güle güle kullanın canımlar opuyorumnanaktan

kontescim termal suyu etkili nemlendiriciyi ne kdra aldın
sürekli kullanıyormusun memnunmusun

tesekkurler canımmmm

kızlar loreal de ve meybellin de % 50 indirim var
loreal rimel istiyodum ama evde 2 tane yepyeni rimel var alsam 3 olucak napcam ben 3 rimeli bilmiyorumkismile

güle güle kullan canım aldıklarını sonunda sürmeye kavuştun eh makyajını bekliozzz :))))
oh oh oh güle güle kullan ne güzel almışsın orkidi koymasaydın bare kızzz
güle güle kullan baya bişi almışsınn yaaaaa ben 2 tane şey aldım resim nasıl eklicem şimdi hehehe :)
Günaydınnn

Bugünü alışveriş günü ilan ediyorum.
Hobi, Carrefour, Kipa, Migros ne varsa altüst edeceğim :roflol:

günaydın canım :)))) iyi alışverişler ben dün carefoura gittim maybeline ve loreal kozmetik ürünleri vardı orda ve %50 indirimli ve bütün kremlerde losyonlarda falan % 50 indiirm var bugün bir kipa yapayım diom :))) orda neler var acep

günaydın kızlar herkese iyi haftasonları iyi alışverişler kendinizi kozmetiğe kaptırıp annenize hediye almayı unutmayın :)))))
bende neutrogena göz makyaj temizleyicisi aldım güzel çıkardı ilk denememde ne de olsa çok makyaj yapmıom çünküm :))))

işte bunlarda yani bu ikiside beim aldığım şeyler ne kadar az değilmiii ihtiyacım olamayan şeyleri alamıom napiymm göz makyaj temizleyicisi arıodum bu benim işimi görür die düşündüm biraz fazla yağlı geldi sadece dudak kremi manyaklığım var biraz bude egzotik meyveli dudak kremi çok güzel pırıl pırıl yapıo valla

Donuuuutt güle güle kullan bu ruj harika yaaa... opuyorumnanaktan

güzel güle güle kullanın kızlar ben bir türlü aldıklarımı ekleyemedim foto makinasının şarj aleti ni bulamıyordum dün akşam buldum bende ekleyecem yeni cicilerimi

saolun kızlar kendimi kaptıramadım ben ihtiyacım olmayan şeyler için :)))) yoksam doldururdum o kareyi ammaaa
mercancım beklioz resimleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…