Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

bu da benim yenı aldığım bayılarak aldığım Ruby Rose far setim renklerine bayılıyorumzemuszemus

ilk kez resim yükledim işlaa olmuştur

şakaydı.....)) gidip bakıcam sadece almıcam tabi begenirsem kaçırmam o başka..))) iyi geceler şekerler öptüm sizi grşrz..... göz makyaj bandını deneyince yazıcam aklımda donut...

bu da benim yenı aldığım bayılarak aldığım Ruby Rose far setim renklerine bayılıyorumzemuszemus

ilk kez resim yükledim işlaa olmuştur

gule gule kullan canım,bıraz bulanık cıkmıs

şakaydı.....)) gidip bakıcam sadece almıcam tabi begenirsem kaçırmam o başka..))) iyi geceler şekerler öptüm sizi grşrz..... göz makyaj bandını deneyince yazıcam aklımda donut...

tamam canım,senden yorum beklıorum.hatta foto falan ceksen muthıs bırsey olur.iyi geceler opuyorum

yeni cicilerim loreal ve ysl rujlarım

oy oy oyyy al al bitmio yawww maşallahın var seninde :) güle güle kullan canım hepisni süüp sürüştürmek nasip olsun

leydicim canım benim güle güle kullan bende sephoranın o paletini çok beğendim canım fiyatını sormuştum latten erken davranmış şuan heryerde aynıdır sanırım çok güzel yaaaaaaa bende gidip hemen alsammıı acep renkler çok uyumlu duruyor bir deneyip yorum yaprmısın canım

kanatsiz_angel
güle güle kulan canım elin titremiş sanırım çekerken pek belli olmuyoooo bayanssulusmile

aa canım cok şık gorunuyorlar,blog yazarları artalı beri ne kadarda ataga gecti Turk kozmetik markaları degil mi

aa canım cok şık gorunuyorlar,blog yazarları artalı beri ne kadarda ataga gecti Turk kozmetik markaları degil mi

geçsinler bir zahmet
blog yazmak için ne kadar emek verip onların tanıtımını yapıyoruz
bak bugünü yalnızca yazı hazırlamaya ayırdım
biraz sonra Sephora'ya gideceğim Benefit yazısı hazırlamaya
tüm gün ürün hakkında bilgi alıp fotoğraf çekmekle geçecek
bunun karşılığını böyle de olsa almak güzel
seviyorum işimi yaa bayanssulusmile

anammmm sephoramııııııııı hacercim hangi aralarda ordasın bugün bende şu sephora paletini almaya gideim diodum bayanssulusmile

bugün makyajımı bunlarla yapacağım canım
hem renk, hem de kalıcılık testine tabi tutacağım sempatiksalakcinni

ooo hadi bakalım gerçi ben renkleri pek beğendiğimi söyleyemeceğim farın renkleri soluk uyumlu renkler gönderseler daha iyi olurdu topluca denemiş ve tanıntmış olurdun neyse dene bide öle görelim gloss pek senin tarzın deil yeşil eyelinerde pırıltılı sanırım merak ettim nasıl durcak bayanssulusmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…