Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

lattecim peki ben sana beğendiğim bir kaç şeyin adını versem gidip gördüğünde alsan olurmuuuuuuu belki denk gelir haaaaa bir iki şeyini deneyim bare
far,far bazı,fix efenime söyleyim başka ne olurki pek allık kullanmıom da :)

rast gelirsem tabi alırım kuşum ama baştan söliyim elcada mac fix gibi ürünler yok onu ancak yolum mac e düşerse alıyım sana. ben kendime aldım sanırım 39 TL di tam hatırlamıyorum. far bazıda yeşil mavi gibi renkler vardı herrengi yok. farlarında rengini yaz yada bana mail at bakarım

daha var da resimlerini bulamadım kendim çekip ekleyim

Eklentiler

• $35555.jpg
    4 KB · Görüntüleme: 50
  • $35600.jpg
    5,4 KB · Görüntüleme: 47
  • $Urun_5011321218680_8537_0_2009_7_30_14_26_22_545.jpg
    15,2 KB · Görüntüleme: 33

hımmm tamam canım fixi pek kullanmam zaten ama öle bi anlatıonuz kiiii yane kullananlar alayım dursun dedim heheh
işte denk gelirse alırsın canım sen yazdıklarımı far bazı natural olsa daha iyi olrudu yaww

hee msj larım 100 olmadan resim ekleyemiyormuşum :):) ne ilginç çok şey kaçırdınıd s kızlrar 100 olursa birgün görüşürük:):)

akitram bu sampuani oneririm waterproof icin bir zamanlar bunu kullaniyordum acaip guzel cikariyor ve zararida yok bibem.makyaj pamugunun uzerine biraz sik ve gozunu kapatip temizle sonrada bol suyla yika bayanssulusmile

daha sonra bununla tanistim ve hayatim degisti tek hamlede cikariyor bibekim

guclubacismilebayanssulusmile

yok kalmıyor canım maalesef..ben bıraz acgozluyum ve kanıtlanmıs bır alısverıskolıklıgım var

bunlarda artık son aldıklarım donutum ysl nin rujları yoktu ya bulamadım ama lancome un nar çiçegine bayıldım ödüllü felan dediler ama artık bilemicem renk cok hoş ama resimlerde ışıktan farklı duruyo biraz shisedio olan tam bir turuncu mercana dönük tam aradıgım tondu diğeride mercana yakın yine lancome un göz makyajı denemek için aldım bakalım nasıl cıkıcak grisini aldım deneyip yazarım sizede sephora 5li palet cok cazipti ve renkler çekti beni açıkçası tek far baya pahalı iken bunun fiyatıda çok iyiydi anneler gününe özelmiş başka gelmicekmiş sanırım öle dediler body shop tanda vücut kremimi aldım bakalım nasıl çıkıcak oda rimelide çok övdüler hatta begenmezsen biz burdayız felan diyip durdular bi deneyim dedim umarım oda güzeldir benden bu kadar..............)))))))))

Son düzenleme:
artdeco farlarından aldım

birde rimelini

vazgeçemediğim marka

aa üsttekileri allık sandım ya renkleri çok tatlıymışş delikafadulden güle güle kullan cnm bide bu artdeco markasını çok duydm merak ettim açıkçası daha öncede bu ürünlerle yapılan nude bi makyaj görmüştüm aşık olmştm resmen makyaja nasıl memnunmsn cnm?

canım gule gule kullan,sahane almıssın renkleri cok cok begendım.ama ysl yı bulursan bak gercekten bayılacaksın,aklında olsun bır kenarda..

ortadakı lancome mu ?

bırde su goz bantlarını kullanıp yorum yaparsan eger cok mutlu olacagım,gule gule kullan cıcılerını,pek şıklar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…