Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
4941.jpg
5006.jpg

5030.jpg
5056.jpg

5078.jpg

bunlarda artık son aldıklarım donutum ysl nin rujları yoktu ya bulamadım ama lancome un nar çiçegine bayıldım ödüllü felan dediler ama artık bilemicem renk cok hoş ama resimlerde ışıktan farklı duruyo biraz shisedio olan tam bir turuncu mercana dönük tam aradıgım tondu diğeride mercana yakın yine lancome un göz makyajı denemek için aldım bakalım nasıl cıkıcak grisini aldım deneyip yazarım sizede sephora 5li palet cok cazipti ve renkler çekti beni açıkçası tek far baya pahalı iken bunun fiyatıda çok iyiydi anneler gününe özelmiş başka gelmicekmiş sanırım öle dediler body shop tanda vücut kremimi aldım bakalım nasıl çıkıcak oda rimelide çok övdüler hatta begenmezsen biz burdayız felan diyip durdular bi deneyim dedim umarım oda güzeldir benden bu kadar..............)))))))))

Canım hepsi çok güzellerrrrr güle güle kullan canımmmm bayanssulusmile opuyorumnanaktan

nikonum,en güzel günlerinde kullan bitanemolumunekankayizsmile

ayyyy ne güzel
güle güle kullan nikonum tatlışım hihoyyyt

nikocan gule gule kullan canım sende cıcılerını

güle güle kullan canım cafelatte çok pis kıskandım haaaaaaaaaaaaaabayanssulusmile

canım güle güle kullan; elca da o allık ne kadar ?
elcadan kart çıkartıcaktınız birara kartı olmayan alışveriş yapamıyor dimi ordan ?

hayatım iyi günlerde kullan beğenmene sevindimopuyorumnanaktan

teşekkür ederim arkadaşlarım
e862c3dd6d9d2a95355119cef97d3330.gif
çok naziksiiz
cheekyGirl.gif

mgnlina elcada 20tl canım mac strada
f50ce668ab4b83ca304de9f68966d1f0.gif

kolumdaki ortadaki lancome canım nar çiçegi,tam turuncu olan shisedio,diğer mercan olanda lancome... senın eklediginde mercan demi turunculuk var biraz içinde... nar çiçeği yoktu yanı o red tepration olan yoktu corala benzeyen başka ton vardı ama begenmedim... ilkde lancome u görünce bayıldım dahasını görmedi gözüm tam bir nar çiçegi rengi... ama aklımda bulunsun denk gelirsem bakarım ysl yede... son avondan gelecek bikaç ürünüm var bide macten allık beklıyorum onlarda gelsin ben kapatıyorum artık alma olayını sizin aldıklarınızı takip ederim artıkın yoksa batıcam... akannehir bu arada tşk ederim daha güzelleri sizlerin olsun canlarrrrrr....

kolumdaki ortadaki lancome canım nar çiçegi,tam turuncu olan shisedio,diğer mercan olanda lancome... senın eklediginde mercan demi turunculuk var biraz içinde... nar çiçeği yoktu yanı o red tepration olan yoktu corala benzeyen başka ton vardı ama begenmedim... ilkde lancome u görünce bayıldım dahasını görmedi gözüm tam bir nar çiçegi rengi... ama aklımda bulunsun denk gelirsem bakarım ysl yede... son avondan gelecek bikaç ürünüm var bide macten allık beklıyorum onlarda gelsin ben kapatıyorum artık alma olayını sizin aldıklarınızı takip ederim artıkın yoksa batıcam... akannehir bu arada tşk ederim daha güzelleri sizlerin olsun canlarrrrrr....

benim ekledigimde cok hafıf turunculuk var,kat kat surunce bırde oda ısıgında tam turuncu cıkmıs,ama oyle degıl canım.

lancome'u marka olarak cok severım ben canım,cokda zevklı almıssın.

valla ben defter kapatamıyorum eyvahedigeldismile

benim ekledigimde cok hafıf turunculuk var,kat kat surunce bırde oda ısıgında tam turuncu cıkmıs,ama oyle degıl canım.

lancome'u marka olarak cok severım ben canım,cokda zevklı almıssın.

valla ben defter kapatamıyorum eyvahedigeldismile

Ben de Lancome'u çok beğeniyorum yaa... Bu arada dediğin gibiyse bana çok yakışacağını düşünüyorum o rengin. Bir tane de bu renk bi ruj almalıyım delikafadulden

Donutum rujların yakıyoooo ya ben ruj süremiyorum nedense pütür pütür kalıo bende lipstick kullanabiliyorum

Leydim o sephora palet kaç TL beebem

Ben de Lancome'u çok beğeniyorum yaa... Bu arada dediğin gibiyse bana çok yakışacağını düşünüyorum o rengin. Bir tane de bu renk bi ruj almalıyım delikafadulden

:asigim: :asigim:

Donutum rujların yakıyoooo ya ben ruj süremiyorum nedense pütür pütür kalıo bende lipstick kullanabiliyorum

Leydim o sephora palet kaç TL beebem

allah allah cok ılgınc,hıc duymamıstım boyle bır sey canım boshayallersmile

Cevahir,Fly Inn,Forum Atrium,ıstinye Park,Kanyon,Metrocity, Profilo,Town Center AVM

Capitol,kadıkoy Nautilus, Ümraniye de var canım

:asigim: :asigim:

allah allah cok ılgınc,hıc duymamıstım boyle bır sey canım boshayallersmile

ya ben nekadar dudağıma nemlendiricide sürsem pürüzsüz gibi dursada ruj sürdüğümde şööle düzgün durmuyo pütürlük var gibi duruyo ama lipstick fırçayla sürüldüğü ve yoğun olduğu için daha hoş duruyo.. bodyshop, maybelline rujum var ööle duruyolarboshayallersmile

İstanbul'da oturan bayanlar body shop hangi avmlerde ??

canım bakırköy town centerda var

ya ben nekadar dudağıma nemlendiricide sürsem pürüzsüz gibi dursada ruj sürdüğümde şööle düzgün durmuyo pütürlük var gibi duruyo ama lipstick fırçayla sürüldüğü ve yoğun olduğu için daha hoş duruyo.. bodyshop, maybelline rujum var ööle duruyolarboshayallersmile

canım bakırköy town centerda var

yavrusum sende benım gıbı bakırkoyde oturuosun galıba :))))

yavrusum sende benım gıbı bakırkoyde oturuosun galıba :))))

yok bitanem ama bakırköye sık gelirim ordan alışveriş yapmayı seviyorum en son mac fix + almaya mac e geldim bu ara gelmiyorum kredi kartım patlıycak :kedi:

Hem iyiki bakırköyde oturmuyorum ben dayanamaz hergün bişey alırdımkaydirigubbakcemile3 Allah yardımcın olsun dicem ama sende paso alıyosunkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
tşkler donutum sende cok zevklisin valla saol canım rujlarını güle güle kullan:))
latte canım 72 tl hem indirim varmıs hemde tekmiş devamı olmıcakmıs öle dediler bende far renklerine vuruldum allıklarıda rujlarıda hoşuma gitti aldım gitti...
donutum benim kapatmam lazım defteri ama ysl leri almadan kapatırmıyım bilemiyorum aklımda çünkü almadan da çıkmaz gibi aklımdan tekin acara gitmedim belkı orda vardır orayada bakem sonra kapatırım defteri belkimmm :))))

Cevahir,Fly Inn,Forum Atrium,İstinye Park,Kanyon,Metrocity, Profilo,Town Center AVM

Capitol,kadıkoy Nautilus, Ümraniye de var canım
capitol mü :1shok:
ay bide yanı başımda capitol hiç dikkatimi çekmemiş demk ki orda yaw-tatlicadiarzu-
teşekkürler cnm

yok bitanem ama bakırköye sık gelirim ordan alışveriş yapmayı seviyorum en son mac fix + almaya mac e geldim bu ara gelmiyorum kredi kartım patlıycak :kedi:

Hem iyiki bakırköyde oturmuyorum ben dayanamaz hergün bişey alırdımkaydirigubbakcemile3 Allah yardımcın olsun dicem ama sende paso alıyosunkaydirigubbakcemile3

sorma ya gecende kadının biri geldi,calısanlar arkadasıymıs.yuzde ellı ındırımı kaptı gıttı :eek:lmaz:

tşkler donutum sende cok zevklisin valla saol canım rujlarını güle güle kullan:))
latte canım 72 tl hem indirim varmıs hemde tekmiş devamı olmıcakmıs öle dediler bende far renklerine vuruldum allıklarıda rujlarıda hoşuma gitti aldım gitti...
donutum benim kapatmam lazım defteri ama ysl leri almadan kapatırmıyım bilemiyorum aklımda çünkü almadan da çıkmaz gibi aklımdan tekin acara gitmedim belkı orda vardır orayada bakem sonra kapatırım defteri belkimmm :))))

evet evet bencede,en azından dene canım.denemedim olmasın kaydirigubbakcemile3

capitol mü :1shok:
ay bide yanı başımda capitol hiç dikkatimi çekmemiş demk ki orda yaw-tatlicadiarzu-
teşekkürler cnm

evet canım ben capıtoldekı calısanları cokda sevıorum

donutum senin bu alışverişkolikliğin bulaşıcı ben anladım denemedim olmasın dimi ama kaydirigubbakcemile3 allah emi beni ruj aşkına getirdin valla kaydirigubbakcemile2

X