Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
3467.jpg

kızlar böle bi ürün kullanan varmı birde smokey olanı varmıs bunun çok pratik aslında ama nasıldır bilemedim göz makyajı yapamayanlar için güzel çözüm gibi...

sekerler en son aldıklarım =)
dsc00923y.jpg

dsc00919.jpg

livimmmm balımmm güle güle kullan canım zemuszemus
everyday türkiyeye gönderimi açmış mı?
kaç kez baktım ama türkiyeyi göremedim yaa:gitme:
bide livim özel msj kutun doluymuş sana msj gönderemiorumnaniknaniknaniknanik

evet avonda vardı ama denemedim bi arkadaşım denedi güzel demişti ama herkersin göz yapısı bir değil ki güzel olcağını sanmıyorummmm

kart omadan alışveriş yapılamıyo canım ve biran önce kart çıkarın bence belli bi süreden sonra yeni müşteri almicaklar falan die duydumeyvahedigeldismile
canım peki kart çıkarırken ücret ödeniyor mu bir de oraya gitmeden kart çıkarma olasılığım var mı ?
bir de bu allık orada ne kadar karşıdan oraya gitmeme değer mi ?yurtdışı sitelerinden mi sipariş etsem ?

Son düzenleme:
benim eklediğim resimin videosuda var kızlar faceden izleyebilirsiniz sephora türküye sayfasında nasıl yapıldgını gösteriyor ya benım cok hoşuma gitti göz makyajıyla ugraşana kadar 2 dakikada yapın gitsin birde tırnak için olanı vardı bayanssulusmile

canım peki kart çıkarırken ücret ödeniyor mu bir de oraya gitmeden kart çıkarma olasılığım var mı ?
bir de bu allık orada ne kadar karşıdan oraya gitmeme değer mi ?yurtdışı sitelerinden mi sipariş etsem ?
canım kart için ücret almıyolar ama kesinlikle sen gitmelisin başkası senin adına alamıo
mac strada 20 TL ama hala varmı bilmiyorum
yurt dışı sitelerde kargo ödüyosun ama en azından burda o derdin yok bence sen elca dan gidip al

benim eklediğim resimin videosuda var kızlar faceden izleyebilirsiniz sephora türküye sayfasında nasıl yapıldgını gösteriyor ya benım cok hoşuma gitti göz makyajıyla ugraşana kadar 2 dakikada yapın gitsin birde tırnak için olanı vardı bayanssulusmile

bebekim face adın ne ekliyelimolumunekankayizsmile

canım kart için ücret almıyolar ama kesinlikle sen gitmelisin başkası senin adına alamıo
mac strada 20 TL ama hala varmı bilmiyorum
yurt dışı sitelerde kargo ödüyosun ama en azından burda o derdin yok bence sen elca dan gidip al
ay evet fallaha çok ucuzmuş hala devam ediyordur umarım kart olayı..sağol canım..

günaydın kızlar iyi sabahlar herkese :)

lattecim ne kadar ucuzmuş yahuuuuu farlar ne kadarmış kii allık bu kadar ucuzsa bende bir iki şey alayım benimde macım olsun yawwwww

benim en son aldıklarım bayanssulusmile

2969.jpg

güle güle kullan..şu pembe vücut losyonu nasıl ?pırıltılı bişey diye biliyorum..pırıltıları çok yoğun değildir sanırım..

canım vücut losyonu hakkında ki görüşümü sana yazacağımı söylemiştimyerimseniben

kullandım ve çok memnun kaldım..

vücuduna sürüyorsun ve pırıltılar oluşmaya başlıyor..

ben çok beğendim..umduğumdan güzel çıktı olumunekankayizsmile

resmini çekecektim görmen için ama flashlı da flashsız da belli olmadı..boshayallersmile

kızlarr nasıl resimn ekliyorus buraya bende koyam cicilerin resmini :)

canım hızlıresimyükleye gir resmini mesaj panolarını seçerek yükle orda altta çıkan linki buraya ekle 3. sanırım

pırıltılı losyon için önerim body shop hindistan cevizli losyonu hem parıl parıl hem de mis gibi kokuyor :)

canım hızlıresimyükleye gir resmini mesaj panolarını seçerek yükle orda altta çıkan linki buraya ekle 3. sanırım

pırıltılı losyon için önerim body shop hindistan cevizli losyonu hem parıl parıl hem de mis gibi kokuyor :)

Bu öneri için teşekkür ediyorum, ben de arıyordum yaz için... Hem Body Shop'ın hindistancevizi serisini kullanıyorum zaten. İyi oldu bu kaydirigubbakcemile3 zemuszemus

Bu öneri için teşekkür ediyorum, ben de arıyordum yaz için... Hem Body Shop'ın hindistancevizi serisini kullanıyorum zaten. İyi oldu bu kaydirigubbakcemile3 zemuszemus

valla canım bir dene süper bişi arada sürüom ben tam düğünlük yazlık bişi hehe parfüm falan kullanmaya gerek kalmıo :p ellerime bakıom sonram pırıl pırıl

günaydın kızlar iyi sabahlar herkese :)

lattecim ne kadar ucuzmuş yahuuuuu farlar ne kadarmış kii allık bu kadar ucuzsa bende bir iki şey alayım benimde macım olsun yawwwww

canım elca daki ürünler hızla tükeniyor sık sık yeni ürünler geliyo ama normal farlara göre daha uygun hatta yanar döner bi renk vardı tekli 10-15 TL arasındaydı aslında mac tekli farlar 34 civarındadır.. Ama işte siteleri olsa ordan beğensen sana alır yollarımda görebileceğin biyer yok maaleseffisfisfis

X