Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

teşekkürler bende cecile var severek kullanırım kaliteli ürünler bende toz şeklinde küplerde olanlar birde terracotta tekli farı var her ikiside güzel ama maybelline bir sürdüm göz pınarım nasıl oldu biliyormusun sanki iğne batırıyorlar bende tedirgin oldum aldıklarımı iade edeyim dedim eşimde o zaman ucuz değil düzgün bişey al deyince bende clinique begendim ama biraz tuzlu tabi yani indirimli tekli farı 36 lira bilmiyorumkismile

bunlarda geçen aldıklarım dolymıx ve style allık macten, zen parfüm, peachs allıgım hala gelmemiş oda geldiginde eklerim ve allık hayranlıgıma son vericem inşlh böylelikle bayanssulusmile
canım güle güle kullan ...style bendede var çok severek kullanıyorum...
Herkes aldıklarını güle güle kullansın kızlar a.s.

Bunlar bugün Sephora lansmanından...
canım güle güle kullan sephorayı kaldırmışsın....
bugün,saçlarım ve cildim için aldığım cicislerim
tatlım güle güle kullan....

Bunlarda geçen gün benim aldıklarım...
Dior sprey fondöten... çok hafif ve porselen kusursuz bir cilt görünüme kavuşturuyor...
Sevilla matte ve normal ojelerim...

sprey fondoten gercekten kullanım acısından cok rahat gelıor banada,gule gule kullan roseangel

walla ben maybelline ve clinique standlarını es geçiyorum.o kadar para baymak zoruma gidiyor.
tekli fara 36 lira hayatta veremem ki bir de indirimli diyorsun...
ben bahsettiğim cecile 7li paletlerini bile 9 liraya aldım,indirimdeydi.
he belki karşılaştırmak yanlış bi şey,belki clinique süper farlar yapıyordur ama ben de profesyonel bir makyaj yapıcısı değilim ve balodan baloya da gezmiyorum kaydirigubbakcemile3

kızlar bi şe danışıcam
rengine payıldığım bir rujum var fakat tadı ve kokusu beni çok tiksindiriyo
nasıl değerlendirebilirim bu ruju:1shok:

kıslarrrrrrrrrrr bende mac fix lendimopuyorumnanaktan

mac fix + ve mac eye liner black aldım

ama satıcı kıza fix nekadar makyajın kalıcı olmasını sağlıyo falan dedim o da mac fix makyajın güzel durmasını sağlar dedi kalıcılık özelliği yok falan demek istedi kafam karıştı:bbo:

Canım güle güle kullan. MAC Fix alarak çok doğru bir seçim yapmışsın. Oradaki kız banada yüzünün hava almasını sağlar,cildini korur falan demişti. Gerçektende çok güzel bir ürün,ben özel günlerde kullanıyorum. Makyaj benim yüzümde hiç durmaz,uçup gider normalde ama MAC Fix kullanınca bütün gün boyunca makyajım hiç bozulmuyor. Yani makyajın kalıcılığını bayağı uzatıyor....

Chance21 canım peki sen nası kullanıyosun mesela bugün denemek için yüzüme püskürttüm ama ıslak oldu bayaaa yüzüm çokmu yakın sıktım acaba

canım gule gule kullan,eyeliner hemen kurumustu bende.bakalım sende durum ne olacak :)))

bunlarda benım cicilerim,kırık sac uclarım ıcım bc rescue repair,ysl pink orchid ve vincent longo sheer rose

güle güle kullan canım ..
biraz daha uzak tut yüzünden yakından sıkınca eve ıslaklık veriyo ..

kalıcılıktan ziyade makyajın ömrünü uzatıyor şu kadar sabitliyo yanlış olur.
taze bi görünüm veriyo ve evet cildi rahatlatıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…