Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar şöle bir dolanayım dedim sephora tr sayfasında bulamadım yabancı sayfada bunu buldum bayıldımmm hemde 29,50 dolar dioooo kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile

izmirde sephora mağazası varmış oradan bak istersen

Sephora Alsancak
Konak ılçesi, Merkes Kültür Mah. 1382 Sok. No:18/A Konak
35220 ızmir

Sephora Agora
Agora AVM Mithatpaşa Cad. No:1446 Balçovaü

mağazada olablir çünkü net sayfasına çok fazla ürün koymuyorlar sephorada satılan tüm ürünleri düşünürsen nette az ürün var
ben bugün ankaradakine gidebilirim belki varsa sana bilgi veririm olurmu

Son düzenleme:
takmıyorum canım sende takma bence napalım onları olduğu gibi kabul etcez artıkın oğulları olmassaaaaaaa alsanaalsanasmilealsanaalsanasmile

hahah desenize alan almış satan satmış size dokunmasınlarda ne yaparlarsa yapsınlar :)))))

dolphinbebru75 gidip bakıcam ama burad kimbilir kaç paradır yaww (( neyse bi ara alsancak yolları gözükür bana :)

bunlarda benım yen cıcılerim,mini meteroidsler (itiraf etmeliyim bu paraya daha buyuk beklıyordum :))))))) ) ve guerlain 4 lu allıgım.

Donut, hepsi birbirinden muhteşem, güzel günlerde kullan bayanssulusmile
4lü allığın kolunda filan swatchı mevcut mu acaba, olabilir mi yani :kedi:

donutçum kız kaç yetale döktün bu guerlein lere ? bende istiyorum onlardan yaaa ama sevilde tanesi 80küsür ya(( eger renk veriyosa paraya kıyıp alacam birini?swatch yapabilirmisin canım görelim nasıllarmış

göz altı kapatıcısı donutcum zemuszemus

canım id bare escentuals multitasking spf 20 ismi canım

o mini toplar yüze aydınlık vermek içinmi acep donut, ne tatlı görünüyolar şeker gibi :ecrin_bebek:

evet canım benim,tam yemelik,ye beni diorlarrr

Donut, hepsi birbirinden muhteşem, güzel günlerde kullan bayanssulusmile
4lü allığın kolunda filan swatchı mevcut mu acaba, olabilir mi yani :kedi:

canım yarın yapıp koyayım,ev ısıgında cok bellı olmuor

donutçum kız kaç yetale döktün bu guerlein lere ? bende istiyorum onlardan yaaa ama sevilde tanesi 80küsür ya(( eger renk veriyosa paraya kıyıp alacam birini?swatch yapabilirmisin canım görelim nasıllarmış

yaparım canım,yarın yapar koyarım

o kücük topcuklar ne işe yarıyo donutcum

yeşilli olanı aydınlık gorunum verıor,pembe olanı guzel bir allık,altınlı olanıda bronzer gibi iş goruyor canım

donutçum sen çilekten mi aldın bu guerlainleri..orda da 72 ye set var ama mini boyda..fiyatta gayet uygun alsammıki ya?

al canım al hic durmaaaaa,ben bunları sevilin indirim standında bir tane kalmıstı ordan 97 tl ye aldım.benimkilerde minicikkkkkk,ama bir sene gidiyorlar

bunlarda benım yen cıcılerim,mini meteroidsler (itiraf etmeliyim bu paraya daha buyuk beklıyordum :))))))) ) ve guerlain 4 lu allıgım.

canım güzel günlerde sür sürüştür...
hepsi birbirinden güzel...
İçimizde kozmetik cinimi var acep bende bugün rahat durmadım yine zemuszemus
yarın eklerim ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…