Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
denemeden alma derim canım ..
ten ürünlerinde olmuyo ..
ben o hatayı çilekte yaptım ..
estee fondoten aldım ..
biraz koyu kullanabilirim ama kendi rengim değil ..
bazı şeyleri deneyerek almak en güzeli ..
doğru dion canım ama yok ki burda mac neyse napalım olanla idare edicez

bende bunları aldım

herkes çok methetti flormar ulta blck aldım bendezemuszemus

güle güle kullan canım
bende kalemi çok beğendim tek sorun açtıkça kırılması ucunu inceltememem oldu benim sinri oldum eyelinerpeni kullanıom şimdi

ben dün bidenede yeğenime aldım kalemden ultra black

akma yapmıyomu canım bu ben ne kullansam akma yapıyo deli oluyorum:umursamaz:

güle güle kulan latte'cim :smiley-cool:

saol canım benim zemuszemus

canım yaa sen öle diince bi deniyim bendede olcakmıki dedim (kediyi merak öldürür)kaydirigubbakcemile3

bendede kırılıyo hep ucu ya yumuşak olduğu için yada içi kırık bunun :umursamaz:

gerçi ben eyeliner olarak kullanmıycam sadece içine çekicem fazla inceltmeden idare ederim

akmıyo uçuyo
cidden kızlar akma yok siyah siyah olmuyo göz çevrem ama belli bi saatten sonra ucuyo :)

Tembel tospam güle güle kullan aldıklarını ...
Yumuşak uçlu kalemlerin özel kalemtraşları var normal göz kalemlerini açtığınız kozmetik olan kalemtraşlarla açamazsınız sürekli kırılma nedeni farklı açıcı olması...
Donut bugün beni ekince mafoldumben kaydirigubbakcemile3 bende kendimi istinyeparka attım sevil sephora ve mac i işgal ettim aldıklarımı eklerim birazdan ...

tosbaaa bende istiyorum o paletten memnusun sanırım dimi güle güle kullan canım
cafelatte hayırlı olsun cnm
boshayallersmile

heheh demekki hepsi aynıymış biraz buzdolabında bekletip açıcam bende ben göz içine beyaz çekip göz dışına siyah çekiorum artık hoşuma gidio öle :)))
cecile in siyah kalemi varmış bide onu denicem ama bu eyelinerpen güzel beğendim yakında daha güzel olcak inşallah öğreneyim bi :)

Bunlarda bugünkü ganimetlerim dahada artık makyaj orucuna girmeyi düşünüyorum ...

MAC lipglass ın rengi...

Herkes güle güle sürüştürsün aldıklarını harika ürünler.

Tembel tospa o far paletini ne zamandır canım çekii canım kargo felan herbişeyi dahil ne kadara geldi?bilmiyorumkismile

RoseAngel güle güle kullan canım Mac in rengine bittim çok tatlı görünüyor boshayallersmile

35 tl ye geldi canım

rosecim güle güle kullan glossun süper

Ciddi misin çok iyi canım ya ben pahalı bir şey sanıyordum onu.
Yandın şimdi birazcık sorularımla bunaltıcam senikaydirigubbakcemile3
Hangi siteden aldın, kargo falan da içinde mi, memnun musun 1 kerecik ben de sürebilir miyim...sempatiksalakcinni şimdilik bitti

ebayden aldım
ben değil tatligaci aldı benim için
herşey dahil 35 tl güzelim ..
dün kullandım evde ölesine
fiyatına göre iyi günlük kullanım için uygun ..
ama o gördüklerin minicik minicik farlar ..

Hızır gibisin valla anında dönüşaklinialirimsmile
Görüntüsü cezbediyor, ama gercekten farlar küçücük gibi.
Bi ara inceleyeyim canım fiyatı uygunmuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…