Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım neden MAC ambering rose u denemıyorsun ? bugday tenli bir arkadasım onu kullanıyor,süper duruyor

bende bugday tenliyim yeni aldıgım clinique 102 innocent peaches çok güzel ayrıca mac in ladyblush krem allık gül kurusu ve çok yakışıyor gittiğinde denemeni tavsiye ederim cnm

aslında almanyaya gidicek bir arkadaşa aldırmayı düşünüyorum free shoplarda var mıdır sizce?
bir de bronz allık olarak ne tavsiye edersiniz?

kesinlikle guerlainin yeni cıkan dortlu terracotasından aldır canım.4 mevsim tailor made olarak geciyor canım.2 tonu var.hem allık hemde terracota yerine kullanırsın,valla cok dua edersin bana zemuszemus

guerlain kullanmadım ama clinique in bronzlaştırıcısını bana allık olarak uyguladı o kadar güzel durduki ama donutun yüzünden gidip guerlain alcam insanı gaza getiriyorrlülülülülülü

cnm valla bir kez yurtdısına çıktım giderken heycandaan gelirkende kuzenime bile baktırmadım aileme kavusmak için acele ettim saf benbilmiyorumkismile

benim eski sevgilim orda çalışıyo ..
iki göz kırpıp yanına gitsem ..
free shopada uğrasam
hahahha
daha önce geçtim dış hatların o kısmınada o zamanlar ihtiyacım yoktu makkaja

benim eski sevgilim orda çalışıyo ..
iki göz kırpıp yanına gitsem ..
free shopada uğrasam
hahahha
daha önce geçtim dış hatların o kısmınada o zamanlar ihtiyacım yoktu makkaja

sen bendende safmıssın yani:roflol:
benide yanına alsana yetim bu de yazıktır ona desempatiksalakcinni

rejim nolcak rejim ..
kahve yap sade ..
sen kahve yaparkene bende yatak odana sızarım delikafadulden

ay bıktım diyet diyet yaaaaaaaa,ömrüm diyetle gecıyor off :sinifsinif:

guerlain kullanmadım ama clinique in bronzlaştırıcısını bana allık olarak uyguladı o kadar güzel durduki ama donutun yüzünden gidip guerlain alcam insanı gaza getiriyorrlülülülülülü

clinique sevdiysen buna öleceksin ohaoldumsmile
al tabi :icecream:

selam clinique nemlendirici ve rimellerini kullanıyorum all about eyes concealer da almayı planlıyorum bir kaç kez denedim çok güzel duruyor hemde bereketli bir ürün 2 yıl rahat gider çünkü çok yoğun az bişey kullanmak bile yeterli geliyor clinique ürünlerinin bir arkadaşım herşeyini kullanıyor farları,rimel,kremler,fondöten aklına gelecek hemen her ürünü ve çok memnun

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…