Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Rosanagel gule gule kullan canım.Bunlarda benım cicilerim
Guerlain terracotam ve dior high shine rujlarım

dsc01789j.jpg

dsc01788r.jpg

dsc01799fe.jpg

leydi tatlım kullanılmıs oldugu arkasındaki etiket biraz hırpalanmıs.Fotoda peaches var.Aksam ev ısıgında cektıgım ıcın tonu net degil,flashli.

dsc01800db.jpg

dsc01802c.jpg

rose gittinizmi yoksa elcayaaohaoldumsmile
Yok canım gitmedik...Aklımdasın merak etme gittiğim zaman bakacam şiparişlerine...
rosa angel canım sen mac den yeşil kalem alıcaktın acaba baktın mı ?
Canım nette görünenden çok farklı renkler evet yeşil aldım hafif simli ve yumuşak sürümlü swatch eklerim yarın ...
Donutcum sağol tatlım sende güle güle kullan....

canım her kozmetik satanda vardı ,mutlaka bulursun ,herhangi bir pazarda da olsa vardır sanıyorum... gg den almayın ha!!
bir de bu yeşil ruju arttırma ile satmıyorlar mı deli oluyom :sm_cool:

yok canım ya gg.den yeşil rujmu alınır 2 liralık şeyi 25 tlye kakalarlar adama:eek:lmaz:
bugün karşıyakada capon pazarlarının birinde rastladım ama yeşili koyu yeşil,iğrenç bi renkti,seninkinden değildi..almadım o yüsden..pasara bakçem..zemuszemus

teşekküer ederim kızlar :)))))
ayy pazar demeyin yaa bu hafta iş çıkışı bostanlıya gidicem bende inşallah bir karıştırayım özkanlarada gidemem bu hafta arkadaşa gidicem canım çekti yawww :)

ben yeşil ruj bide kenarı ponponlu soket çorap alcem bostanlı pasarından..:eek:

roseangel ım süper şeyler almışsınzemuszemus okadar ojeyi napıcaksın canım ya ben alıyorum sonra kullanmaya fırsat kalmıyo bi süre sonra bozuluyo dolu şişeyi atıyorum:hulya:

donutum guarlinlerin yakıozemuszemus

Bunlarda bugünkü ganimetlerim dahada artık makyaj orucuna girmeyi düşünüyorum ...

MAC lipglass ın rengi...
oyy oy oyy çok güzeller gülegüle kullan canım bencede artık oruca girme zamanı gelmiş bu arada mac lipgloss şahane :)
kızlar benimde Qspa dan numunelerim geldi zemuszemus
ben e vitaminli kremini çok sevdim bide killi maskesini
Rosanagel gule gule kullan canım.Bunlarda benım cicilerim
Guerlain terracotam ve dior high shine rujlarım

dsc01789j.jpg

dsc01788r.jpg

dsc01799fe.jpg
güle güle kullan canım aldıklarını şahana görünüolar
yok canım ya gg.den yeşil rujmu alınır 2 liralık şeyi 25 tlye kakalarlar adama:eek:lmaz:
bugün karşıyakada capon pazarlarının birinde rastladım ama yeşili koyu yeşil,iğrenç bi renkti,seninkinden değildi..almadım o yüsden..pasara bakçem..zemuszemus

ben yeşil ruj bide kenarı ponponlu soket çorap alcem bostanlı pasarından..:eek:
hehehe bende iş çıkışı gitmek istiom bakalımmm :)))) al ama resimlerini koy buraya çorapla beraber :p
Hemen tarihlerine bak canım benimkilerin son kullanma tarihi gecmişti çöpe atcam:mymeka:

ayyyy ben hiç bakmadım tarihine yawwwww hemen bakiym

donutcum güle güle kullan bende ambalaj mmanyağıyımm

roseangel cnm güle güle kullan nars süper orgasm mı o

Son düzenleme:
donutcım ve kızlar mac in peaches allığını tavsiye eder misiniz buğday tenlilere? ya da başka öneriler yapabilir misiniz bana nars,benefit,mac..vb markalarda..

X