Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

evet tanrıçam aldıklarına, swatchlarına, yazdıklarına bayılıyoruzopuyorumnanaktan

canım zaten glossların 70 tlligide 20 tlligide aynı oluyor.Bu tonlar cok tutan tonlar,flormarda da var bu tondan,chanelde de var.
aynı oluyo ama bazıları bunun farkında olmuyo,10 tl ye taş gibi glos alıcağına 70 tl ye alabiliyo örnek=eski zalak tanrıçaalsanaalsanasmile
evet tanrıçam aldıklarına, swatchlarına, yazdıklarına bayılıyoruzopuyorumnanaktan
bende sana nikooo:dance:

:asigim:tospikboshayallersmile

canımg ule gule kullan

aynı oluyo ama bazıları bunun farkında olmuyo,10 tl ye taş gibi glos alıcağına 70 tl ye alabiliyo örnek=eski zalak tanrıçaalsanaalsanasmile

bende sana nikooo:dance:

:asigim:tospikboshayallersmile

ya bu tercih meselesidir.Mesela benim marka tutkum var,ambalaj merakım var.O yuzden Guerlaine abanırım

canım bunlarıda gule gule kullan :)))))))))

6 tl ye aldım sanırsam
daha kullanmadım canım
aktarda görünce kptım :)

güle güle kullan canım değişikbir kokusu var el kremi niyetine kullanıyorum ben :) bu arada kayısı yağı ve içeriği kayısılı olan ürünler gözenekleri açıomuş büyütüomul bilgin olsun canım :)

kayısı yağım ve arı sütümü gözaltı için kullancam ..
kayısı kreminide göz altı
çünkü gözaltım nem istiyo biraz ..
kurudu garibim ..
yüzüme çok bişi sürmem ..
arada peeling ve maske ,hergün hücre yenileyici nemlendiricim (hepside cilinique)
ama leke açıcı alcam gene ciliniqueden

hımmmmm bende göze denedim bşi olmadı canım :)
bu arada bende clinique bi uğrayım diodum sana sorayım önce kapatıcısını kullanıonmu all abaut eyes olan yada başka bi tane ? ya da nelerini kullanıon memnunmusun die ufaktan sorsam çoooooooook mu şey istemiş olurum :)

valla donutçum guarlain ambalajlarıda ambalaj yaniboshayallersmilesırf o ambalaj için bile alınırkaydirigubbakcemile5

yavru kuşum, sanmıyorum gözenek açacağını. Çünkü pek çok anti aging kreminin içinde bulunur kayısı çek. yağı.kaydirigubbakcemile5
ama gündüz yüze kullanımı sakıncalı olabilir, güneş lekesi açısından.
ben göz çevresine akşamları sürüyorum çok memnun kaldım Doğacı'dan.
boshayallersmile

Peeling
maske
göz altı morlukları için krem
bide hücre yenileyici gece nemlendiricisi
ha bide makkaj temizleyicim .. benim mucize ürünüm o .. tester boylarından deneyip bayıldığım bi ürün gittim dana kadar olanını aldım sıkılaştırılmış köpük
yüzüne sürüyon güzelce sonra eccüg köpürtüyon ve bol su ile yıkıyon makkaj felan kalmi yüzünde başka bişide kullanmama gerek kalmi..
cilinique ürünlerim bunlar ..
gözaltı kapatıcısı almıştım ama istediğim verimi alamadım hangisiydi bilmiyom ama
mac kullanıyorum iyi kapatıyor ama lancom denicem bi dahakine ..

valla numune istedim doğacıdan gönderdikleri broşürde yazıodu canım gündüz sürümünde lekelenme yapabilirmiş banada aktar sölemişti

saol canım benim açıklamalar için ben göz makyaj temizleyicisi alayım diom bi boynere gideim inşallah indirim falan vardır :)
bende kapatıcı için mac istiom ama izmirde yok ki denemeden almakda kararsız kaldım alayımmı almayımmı die

denemeden alma derim canım ..
ten ürünlerinde olmuyo ..
ben o hatayı çilekte yaptım ..
estee fondoten aldım ..
biraz koyu kullanabilirim ama kendi rengim değil ..
bazı şeyleri deneyerek almak en güzeli ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…